Skoči na vsebino

M6 FL Prednji odbija?


Priporočeno sporočilo

Hey,

 

Opazil sem da imam grdo po?en sprednji odbija?, in bi te?ko rekel kako je nastala po?kodba, na parkingu ali pa celo z mal?ek nepazljivosti pri vo?nji :blush:

 

Zanima me kako bi bilo to naj elegantnej?e popraviti ali zamenjati. Sicer imam polni kasko pri triglavu, vendar 1% odbitne fran?ize pa 2 razreda bonifikacije mi ni? kaj ne di?i.

 

Kak napotek, graja, ideja? :blink:

 

Aja mogu bi povedat da je l 2006 FL da ne bo kdo mislil tanov model :P

 

Se slike umetnosti:

Objavljena slika

Full Size Image

 

Objavljena slika

Full Size Image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole domnevam da bi se dalo popravit brez menjave odbija?a (mamo na forumu orng majstra, An?e po imenu)! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ima? kasko parkiri??e = > An?e (i??i na netu ac tomc) pa re? da so te mazda?i poslal, pa tudi za ke? ni drag

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole se da s kak?nim industrijskim lepilom tako lepo zalepit, da ne bo ni? vidno z o?esom le na otip.

 

srebrn duck tape :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ima? kasko parkiri??e = > An?e (i??i na netu ac tomc) pa re? da so te mazda?i poslal, pa tudi za ke? ni drag

 

Mam polni kasko ampak kot sem reku, znajo debili komplicirat in verjetno zgubim 10% bonitete un 1% odbitne bi ?e pre?vel mogo?e. Bom kontaktiral priporo?eno osebo.

 

srebrn duck tape :P

 

Yeah duck/gafo tape to the rescue :) Well yes and no :P Rad bi zrihtu prbli?no spodobno ?ene kr tko k se spodob :P duct tape ?al ne spada sem za zasilno re?itev bi pa verjetno zlo dobr deloval :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam polni kasko ampak kot sem reku, znajo debili komplicirat in verjetno zgubim 10% bonitete un 1% odbitne bi ?e pre?vel mogo?e. Bom kontaktiral priporo?eno osebo.

Yeah duck/gafo tape to the rescue :) Well yes and no :P Rad bi zrihtu prbli?no spodobno ?ene kr tko k se spodob :P duct tape ?al ne spada sem za zasilno re?itev bi pa verjetno zlo dobr deloval :hudicek:

 

Na parkiri??e NI? ne izgubi? pokli?i ga (labi je dubu 2 x nova vrata, jaz sem ?e 7x bil pri njemu....niti ?)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadaj da? par plasti steklenih vlaken(jaz dajem kar par plasti karbona :blush: ) in lepo zalije? z epoxi smolo in to je to, ne rabi? varit, pas mogo?e se bo poznalo samo kot praska.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.