Skoči na vsebino

M6 - ro?ica menjalnika


Priporočeno sporočilo

Saj ne vem ?e je to sploh problem, al pa samo i??em dlako v jajcu :unsure: Skratka, zdi se mi da mam precej zdelano ro?ico menjalnika pri Mazdi6. "Zdi" pa zato, ker sem kupil rabljen avto, pa niti ne vem kako je blo novo. Skratka, tisti kovinski del na vrhu ro?ice je pri meni nekako rumene (?ampanjske) barve in precej zdelan...Ne vem, kot da je "oksidiralo". Pripenjam tudi sliko, sam se malo slab?e vidi ker je gsm varianta. Mislim da bi to moralo biti srebrne oz. kovinske barve. Kako pa mate ostali?

post-11-1120032862_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To sem kupil v Rimu, trgovina Momo..cena je bla 35 eur...(se mi zdi). Sam lahko najdes momo izdelke tudi v sloveniji (npr. btc)

Minus te kugle je da rata pozimi fuuuul mrzla :) ...ampak kaj ko zgleda mazda kot ferrari :D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo, da imam jaz original prestavno ro?ico in se sveti ?e ve? kot 100 k km; ima pa kolega 6-ko enako staro kot jaz 60 k km in prestavno ro?ico tak?no kot ti??? ?zmeden?

Preve? ma?ete roke z agresivnimi kremami? :whatever:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo, da imam jaz original prestavno ro?ico in se sveti ?e ve? kot 100 k km; ima pa kolega 6-ko enako staro kot jaz 60 k km in prestavno ro?ico tak?no kot ti??? ?zmeden?

Preve? ma?ete roke z agresivnimi kremami? :whatever:

Preve? ?altajo ;) ...

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo, da imam jaz original prestavno ro?ico in se sveti ?e ve? kot 100 k km; ima pa kolega 6-ko enako staro kot jaz 60 k km in prestavno ro?ico tak?no kot ti??? ?zmeden?

Preve? ma?ete roke z agresivnimi kremami? :whatever:

Jah peha potu je malo druga?en kot pri tebi tomi......oziroma ti najbr? z desno roko dr?i? ?eno za nogo....pa sam po potrebi menjalnik...pagat pa kot smo ugotovili je ?portnik po du?i ki ga rad ti??i....in pri usem spro??enem adrenalinu se bolj poti, ve? menjuje bla bla bla.....pagat ALUMINIJ kupi!!!!!

 

 

LP dAvid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...pagat pa kot smo ugotovili je ?portnik po du?i ki ga rad ti??i....

Aha, jaz pa sem "penzionist"?????? :ne vem:

 

Poglej si ?e enkrat moj prispevek pod "dajte svoj zvok sem" al nekaj podobnega - pol pa povej, ?e mam ?as ?eno za nogico dr?at!! ?zmeden?

 

Ve?inoma sem v avtu sam - ?al ... :hohoho:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preve? ma?ete roke z agresivnimi kremami? :whatever:

Fuj, zdaj i??em pravega smajlija pa ga ni. Ajd, mogo?e ta: :wacko: Avto mam ?ele malo ve? kot 1 mesec, torej je to od biv?ega lastnika. Bljak, bljak, bljak... Idi nekam komar, od zdaj naprej bom bolj malo ?altal :P

 

Ampak resno: po mojem je to feler, ki bi ga Mazda morala priznati v garanciji. A je tvoj kolega to ?e probal?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fuj, zdaj i??em pravega smajlija pa ga ni. Ajd, mogo?e ta: :wacko: Avto mam ?ele malo ve? kot 1 mesec, torej je to od biv?ega lastnika. Bljak, bljak, bljak... Idi nekam komar, od zdaj naprej bom bolj malo ?altal  :P

 

Ampak resno: po mojem je to feler, ki bi ga Mazda morala priznati v garanciji. A je tvoj kolega to ?e probal?

Ne ni ... bom mu predlagal ... pa mislim, da ne bo, ker njega to ne moti!?! :ne vem:

 

 

P.S.: Ti si iz MB-ja ne? Mogo?e bi lahko kdaj pri kak?ni kafici podebatirala o "napakicah"? Pa MaloMazdo bova zraven povabila na Panache! :ljubezen:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fuj, zdaj i??em pravega smajlija pa ga ni. Ajd, mogo?e ta: :wacko: Avto mam ?ele malo ve? kot 1 mesec, torej je to od biv?ega lastnika. Bljak, bljak, bljak... Idi nekam komar, od zdaj naprej bom bolj malo ?altal  :P

 

Ampak resno: po mojem je to feler, ki bi ga Mazda morala priznati v garanciji. A je tvoj kolega to ?e probal?

Ne ni ... bom mu predlagal ... pa mislim, da ne bo, ker njega to ne moti!?! :ne vem:

 

 

P.S.: Ti si iz MB-ja ne? Mogo?e bi lahko kdaj pri kak?ni kafici podebatirala o "napakicah"? Pa MaloMazdo bova zraven povabila na Panache! :ljubezen:

O ti baraba.....mene pa kar izklju?i? ven....ok sej nisi penzionist tomi...... :vesel:

 

 

Sicer pa ima ta isti problem tudi mazda 3...sam pri meni ni ?e ni? poznat..... :danzoman:

 

 

Sicer pa u garancijo tega ne bojo dali ker je to potro?ni materjal.......shit happens..... :mi pijemoo:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

P.S.: Ti si iz MB-ja ne? Mogo?e bi lahko kdaj pri kak?ni kafici podebatirala o "napakicah"? Pa MaloMazdo bova zraven povabila na Panache! :ljubezen:

Jp, iz MB, pravzaprav s Ptuja, delam pa v MB. Ve? da, za kako :cheers: al pa :mi pijemoo: sem vedno. ?e pa je ?e kaka "mala" zravn pol pa itak :jupiii:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Od danes nova ro?ica :jupiii::jupiii: Zamenjali so mi jo pod garancijo in to brez te?av... ?e preden sem prav dokon?al razlago, je mojster ?e rekel "dajte mi servisno knji?ico, bomo uredili". Opozoril pa me je, da je mo?no da se bo tudi tu "lu??ila" barva. Neka serijska napaka pa? :( ?e bo, bom pa? spet zamenjal...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 11 mesecev kasneje...

Od danes nova ro?ica :jupiii::jupiii: Zamenjali so mi jo pod garancijo in to brez te?av... ?e preden sem prav dokon?al razlago, je mojster ?e rekel "dajte mi servisno knji?ico, bomo uredili". Opozoril pa me je, da je mo?no da se bo tudi tu "lu??ila" barva. Neka serijska napaka pa? :( ?e bo, bom pa? spet zamenjal...

 

Pagat jaz imam isto te?avo :( . Daj povej mi prosim na katerem servisu so ti jo zamenjali pod garancijo, da grem ?e jaz tja.

Lp, Boj?

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

BOJ?> Mislim da ti je vseeno u koji servis ide?. Meni so u Zagrebu to najnormalnije zamenili pod garancijo.

 

A kad sam potpisival radni nalog, pisalo je: 1750 kn. To je okoli 240 ?. Da nis imal garancijo, sploh ju ne bi menjal za original. Kupil bi tenzoR ili momo za duplo cenej?e. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 10 let kasneje...

Ce imas sivo si podomace povedano u kurcu :D. Jest jo ze zelo dolgo iscem in jo nikjer ne dobim (v solidnem stanju). Na ebayu so vse v crni izvedbi in prov ocitn kitajski izdelek, nova je 280e, na odpadih jo pa nimajo alpa je se v slabsem stanju kot moja. Dons sm biu pri avtotapetniku in mi jo bo preoblekel za 35e. Kovinski oz. kromasti del je kot nov samo usnje je precej zgoneno in se je zacela ze po sivih trgati. Nalimam slike ko bo fertik ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

post-7623-0-49677100-1474904639_thumb.jpg

 

post-7623-0-25137700-1474904594_thumb.jpg

 

post-7623-0-88294300-1474904555_thumb.jpg

 

post-7623-0-33338300-1474904498_thumb.jpg

 

post-7623-0-58418300-1474904700_thumb.jpg

 

post-7623-0-10394400-1474904943_thumb.jpg

 

Razlika je edino v izvedbi sivov (pri original so zasiti v smrekco), kar pa me po pravici povedano kej prevec ne moti. Usnje je imelo pe?at kar pomeni, da je avtousnje in ne nek lev material. Jest sem z izvedbo samo zadovoljen.

Cena: 30? pa dobro uro dela :)

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.