Skoči na vsebino

Nova Mazda 6 na plin?


Banditk

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

Najprej se opravicujem ker odpiram se eno temo glede avtomobila na plin, vendar me zelo zanima ce je ze kdo to montiral na novo mazdo 6, se pravi od letnika 2008 naprej ( vsaj mislim da so se takrat zacele).

Ker bi to rad dal v svojo mazdico l.2010, prosim za odgovore ce slucajno ima kdo to v tej Mazdi?

 

Za odgovore se vam zahvaljujem!

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni!

 

Najprej se opravicujem ker odpiram se eno temo glede avtomobila na plin, vendar me zelo zanima ce je ze kdo to montiral na novo mazdo 6, se pravi od letnika 2008 naprej ( vsaj mislim da so se takrat zacele).

Ker bi to rad dal v svojo mazdico l.2010, prosim za odgovore ce slucajno ima kdo to v tej Mazdi?

 

Za odgovore se vam zahvaljujem!

 

Lp

 

Morda mi rata vgradit junija, pa ti poro?am. Imam pa enako, vendar 1.8. Na BC mi pi?e povpre?no porabo 8,2l. Tebi? Sicer pa mi ?e ni jasno kako se priredi prostor za rezervoar, ker rezervne gume itak nimava, pa? pa predal?nike iz stiroporja. lp :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam porabo od 7 do 7.3, odvisno od voznje. Za plin sem se pa ze vse pozanimal in bil zmenjen da ga peljem predelat, nato pa so mi sporocili da se zal ne bo dalo ker zaenkrat se ni plina na trgu za ta motor DISI, ki je z direktnim vbrizgom. Tako da se mi je vse podrlo, pa vse sem imel ze izracunano, prislo bi 1500?, pa ce takoj vse placas bi imel v mesecu aprilu 15% popusta, tako da bi prislo 1275? z vsem, se pravi tank 60l, vsa napeljava, delo, homologacija in nadomestni avto, vse bi bilo vsteto v to ceno. Potem so me pa nategl in sedaj ne morm dat vgradit. Zato pa sprasujem ce slucajno kdo ze ima to v tej mazdi da bi mi povedal kje so mu predelali in ceno. Kam pa ti mislis dat predelat? Aja, tank je pa lahko za plin do 60l v prostoru za rezervno gumo (tudi midva imava ta prostor ce tisti stiropor z predalckom dvignes je spodaj narejen prostor za rezervno gumo :) ), ali ti dajo pa bombo v prtljaznik, ki pa je lahko do 120l.

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce ?eli?, ti po?ljem cifro od SIGAS majstra, mislim da bi ti on kar vgradil zadevo, oz. ne bomo vedli, ?e ga ne bo? poklical. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam porabo od 7 do 7.3, odvisno od voznje. Za plin sem se pa ze vse pozanimal in bil zmenjen da ga peljem predelat, nato pa so mi sporocili da se zal ne bo dalo ker zaenkrat se ni plina na trgu za ta motor DISI, ki je z direktnim vbrizgom. Tako da se mi je vse podrlo, pa vse sem imel ze izracunano, prislo bi 1500?, pa ce takoj vse placas bi imel v mesecu aprilu 15% popusta, tako da bi prislo 1275? z vsem, se pravi tank 60l, vsa napeljava, delo, homologacija in nadomestni avto, vse bi bilo vsteto v to ceno. Potem so me pa nategl in sedaj ne morm dat vgradit. Zato pa sprasujem ce slucajno kdo ze ima to v tej mazdi da bi mi povedal kje so mu predelali in ceno. Kam pa ti mislis dat predelat? Aja, tank je pa lahko za plin do 60l v prostoru za rezervno gumo (tudi midva imava ta prostor ce tisti stiropor z predalckom dvignes je spodaj narejen prostor za rezervno gumo :) ), ali ti dajo pa bombo v prtljaznik, ki pa je lahko do 120l.

 

Lp

 

Lepo prosim da po?lje? prave podatke, ker tvoj motor niti pod razno NIMA 191 kW in ni DISI, kot ima MPS ali CX-7.

Ti ma? kaliko v katero se da vgradit karkoli !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se ni plina na trgu za ta motor DISI, ki je z direktnim vbrizgom

 

 

Kako pa da na forumu potem 4je lavfajo????????

Kere bu?e

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se ni plina na trgu za ta motor DISI, ki je z direktnim vbrizgom

Kako pa da na forumu potem 4je lavfajo????????

Kere bu?e

 

5 jih laufa, za enga vem je danes prevozil cca 250 kilometrov

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A pi?e na palstiki ki je preko tvojega motorja v tvoji mazdi kje kratica DISI ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja pi?e na pokrovu motorja na veliko DISI!!!!

Pa ni? nisem napisal da ima190KW!?

 

Ponudbo, za katero sem pisal sem dobil od Sigasa.

Na plineksu so mi pa tudi takole odgovorili (kopiram mail):

 

 

 

Pozdravljeni,

 

 

 

?al ?e trenutno v Mazdine motorje z direktnim vbrizgom Mazda za 2.0 ?e ni izdala sistema za LPG.

 

Lp, Jurij

 

se ni plina na trgu za ta motor DISI, ki je z direktnim vbrizgom

Kako pa da na forumu potem 4je lavfajo????????

Kere bu?e

 

Ja potem se pa naj javijo tisti ki imajo to v taki mazdi s takim motorjem!

 

 

Ja pi?e na pokrovu motorja na veliko DISI!!!!

Pa ni? nisem napisal da ima190KW!?

 

Ponudbo, za katero sem pisal sem dobil od Sigasa.

Na plineksu so mi pa tudi takole odgovorili (kopiram mail):

Pozdravljeni,

 

 

 

?al ?e trenutno v Mazdine motorje z direktnim vbrizgom Mazda za 2.0 ?e ni izdala sistema za LPG.

 

Lp, Jurij

Ja potem se pa naj javijo tisti ki imajo to v taki mazdi s takim motorjem!

 

 

Evo to?no tak?en pokrov imam:

 

 

 

http://www.mazda.si/Templates/Controls/Pop...2FeaturesImages

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja pi?e na pokrovu motorja na veliko DISI!!!!

Pa ni? nisem napisal da ima190KW!?

 

Ponudbo, za katero sem pisal sem dobil od Sigasa.

Na plineksu so mi pa tudi takole odgovorili (kopiram mail):

Pozdravljeni,

 

 

 

?al ?e trenutno v Mazdine motorje z direktnim vbrizgom Mazda za 2.0 ?e ni izdala sistema za LPG.

 

Lp, Jurij

Ja potem se pa naj javijo tisti ki imajo to v taki mazdi s takim motorjem!

Evo to?no tak?en pokrov imam:

http://www.mazda.si/Templates/Controls/Pop...2FeaturesImages

 

Mazda NIKOLI ne bo izdelala ali pa izdala sistema za za LPG

 

Jaz se javljam.

Samo sem na 77 preve? kilovatih :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se pa javim za nazaj, v imenu Boj?a, ki ga vozi sedaj + 3 CX7ke lahko pofo?kam

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.