Skoči na vsebino

Nakup MX-5 (NC)


tha_man

Priporočeno sporočilo

Zdravo!

 

Zanimam se za nakup Mazde MX-5 (NC model). Najraje bi imel 2.0 coupe cabriolet, ?eprav tudi soft-top ali 1.8 motor niso izklju?eni. Od opreme je edini pogoj, da ima klimatsko napravo. Prosim napi?ite kakr?nakoli mnenja ali izku?nje o teh avtomobilih. Imel bi jo za prvi in edini avto.

 

Na avto-netu so mi trenutno zanimive te, a mogo?e kdo ve kaj o kateri izmed njih?

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5712424&show=1

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5687668&show=1

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5497006&show=1

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobrodo?el na forumu! :)

 

Sicer z NC serijo miate nimam velik izku?enj, ampak predvidevam da je tko kot prej?ne; malo okvar, ogromno u?itka med vo?njo in fou?ija sosedov do neba :D

 

Kar se ti?e linkov, je res samo ena 2.0 s hardtopom ampak bi se dalo tut z 1.8 pre?ivet. (sam imam 1.6 in je po mokrem ?ist dost, po suhem pa ob?asno malo manjka) Druga?e pa so to razmeroma skoraj novi avtomobili in bi tut moralo tako izgledati ter se peljati.. ?e se ne, raje i??i dalje.

 

Aja pa ?e bo res edini avto ?e malo pre?tudiraj ?e bo dovolj prostora za vse kar rabi?, druga?e pa samo v akcijo in sre?en nakup ;)

 

 

 

PS. po nakupu pa ne pozabi predstavit lubice in poiskati kak?no roadtrip temo, letos se nas bo zbralo kar nekaj miatarjev (tabornikov :D ) in skupaj odvijugalo po ovinkih :jupiii:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja prostor me ?e najbolj skrbi, tk da backup varianta je Z4, ki ga ima precej ve?. Sm je pa dosti dra?ji za nakup in vzdr?evanje oz. za isti denar 3-4 leta starej?i. Poleg tega mi je trda streha pri Mazdi zelo v?e? in baje se Mazdica tudi bolje vozi. ?koda ko ni nikjer kake testne za probat...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Tale se ?e kar nekaj ?asa prodaja, predvidevam pa da se vsak ustra?i trdote na probni vo?nji..kot pi?e so gume 225/18, najbr? vi?ine 35, kar je v navezi z eibach fedri po slovenskih cestah tko, ko bi se vozu z biciklom po luknjastem makedamu :aaaaa:

Skratka, ?e tako ozek krog kupcev se ?e dodatno zo?a, ker ni to ve? ravno komfort vo?nja, ?e bi pa ?e res kdo kupoval to za na pisto so pa tut kako colo ali 3 prevelke in prete?ke feltne :closedeyes:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ist prevelike feltne - zgre?eno do konca, ker zgleda kot kak?na igra?a za otroke s tako velikimi kolesi.

 

Se pa da pomagat. prodat feltne in gume ter kupit manj?o dimenzijo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To sem ?el pogledat in je res lepa. Gume so 35, trdota se mi kljub temu ni zdela tako kriti?na, ampak tam je lepa cesta, v mojem koncu bi bila situacija precej druga?na. Na ?isto vsako luknjico spet ne bi rad pazil, menjava felten pa pomeni ?e dodatne stro?ke. Tista 2.0 RC na avto.netu bi bila super, ?e mi ne bi bila v ?ivo nekam sumljiva. ?e ohranjenost notranjosti glede na kilometre, pa tudi pod haubo. Druga?e je uvo?ena iz Amerike.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetnoso ti hotel namignit da proda? 18 in gume ter kupi? npr 16 in gume in za razliko naredi? orng servis ala pa ?urko :aaaaa:

 

bingo :bravo: sem mislil, da sem bil dovolj jasen v prej?njem postu :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.