Skoči na vsebino

Rezervna guma - POZOR!


Priporočeno sporočilo

?ez vikend sem imel "sre?o" in na dopustu na Hrvatskem nabasal na nekaj, kar mi je preluknjalo gumo :angry: . V glavnem, zjutraj je bila popolnoma prazna. OK, saj je rezerva v prtljazniku si recem :bravo: . Res, da je samo pomozna in podobna tisti od samokolnice ?zmeden? , bo ze zdrzala do prvega vulkanizerja. A glej ga zlomka :whatever: ...... Na avtu imam Alu platisca in tisti vijaki so lahko samo zasilno drzali rezervno kolo na mestu ?zmeden? ! Konus na vijaku sploh ne pride do platisca in vijak prime le za silo.... Potem pa 20 na uro do vulkanizerja in oci na pecljih, da ne nagazim v kako luknjo. Da ne govorim o veselju voznikov v koloni za mano :bravo: .

 

Sedaj gre v prtljaznik zimska guma z platiscem namesto tiste samokolnice ....

 

 

Toliko, da ne bo se kdo imel podobnih problemov.

 

:cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

so?alje

 

zato mora? pa pri navadni rezervi vedno met 4 ali pa 5 navadnih vijakov ;)

 

yeba je to ja.... ampak... ?e se ?e vozi? po cesti, bi pa lahko vmes tudi pregledal opremo vozila :P ?e posebej ?e gre? na dopust, jaz sem pred dopustom (pa tudi ponavadi pred vsako dalj?o potjo) pregledal vse teko?ine, napumpal rezervo in preveril vijake na avtu...

 

pa ne zdaj tega preve? osebno vzet ;)

 

 

 

sramezljiv

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prva stvar ko sem zamenjal plati??a mi je gumar dal stare vijake in mi dobesedno ukazal nej jih v rezervno gumo spravim......in sem to res naredu.....ki ?e ti guma pokne nastane tak problem........

 

 

Torej drugi? dejte prej pregledat......

 

 

LP dAvid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmmm....v ?em je bla fora s temi plati??i. Tudi meni je prej?nja lastnica povedala, da je pa? naknadno dala feltne gor in ji je enkrat guma po?ila, je hotla zamenjat pa klju? ni bil pravi, tako da je mogla drug klju? kupit. Samo bi pa res lahko povedal, da so druga?ni vijaki oz. da namontirajo druge vijake, za katere potrebuje? druga?en klju?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri meni ni bil problem v druga?nem klju?u.... je namre? enak za vijake, ki dr?ijo Alu platisce in za navadno.

 

Problem so bili druga?ni vijaki.....

Druga?ni kot druga?en navoj ali prekratek oz. predolg vijak oz matica?

 

 

A imajo kasnej?i modeli Mazd vijake nimajo ve? matic?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A imajo kasnej?i modeli Mazd vijake nimajo ve? matic?

Po moje je mislil, da so vijaki za ALU dalj?i on navadnih, zato ne zategne navadno feltno do konca. Pol pa vijuga :o ....

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.