Skoči na vsebino

Prvomajski mazda?ki izlet


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Hej Mazda?i!

 

Ker vem, da ste kar popotniki in potepuhi (mogo?e nam bosta ?e najbolj v pomo? Labi in Iceman, ko sta z unih krajev in imata za seboj obilo kilometrine). :D

 

Na?rt je slede?; enkat popoldne 26.4. naj bi mazda?ka dru??ina (TurboLumpi, Deeyan, Canyon in lastnik ?rnozmajke) osedlali ?rnozmajko in krenila po Balkanskem polotoku navzdol, obstajata 2 varjanti (meni je sicer ?e ful cajta ?elja videt FYROM, pa zlasti Skopje, Ohridsko in Presp. jezero), morda tokrat ne bo zneslo, saj se moram vrnit ?e 1.5., ker 2.5. ?e prevzamem otroka in bom potem ?e z njo malo, enih par dni.

 

Se pravi, ?e je nekaj malo ?asa za realizirat Skopje in okolico, pa sta potem 2 najbolj realni mo?nosti;

 

1. Ljubljana - Beograd - od tu pa navzdol proti jugu Srbije (nisem ?e bil ju?neje od BG) in kasneje niti v Albanjo niti na Kosova, pa? pa direkt v ?rno Goro. Mene sicer Kosovo dokaj mika, malo tudi Albanija, sem pa? firbec, hehe. Samo vpra?anje kako bi bilo ?asovno in kaj imamo kaj tam za videt (kot turisti npr.)? Potem pa se v vsakem primeru spustimo ?ez ?rno Goro in ?e na otok Mljet (to je obvezna zadeva letos, sem se odlo?u)!

 

2. Ljubljana - Dubrovnik - ?rna Gora, malo po ?rni Gori in kasneje ?e za dan ali 2 na otok Mljet, ki ga tokrat res ne smem zgre?it, matr. :cheers:

 

Dajte mi mal napisat, kako se vam zdi 1. in 2. opcija (skratka otok ne sme manjkat na koncu, hehe). :ouje:

 

TNX za kak?en odgovor, pa mejte lep dan ?e nprej!

 

B. - k zmaj! :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 52
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Popotniki in potepuhi smo po du?i, realno pa imamo obveznosti, saj ste ?isto znoreli - vsak vikend nekam madona.... :blink:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V SK sem bil ta teden ze 2x in je kr napeto-na tvojem mestu bi sel kdaj drugic (recimo ko koncajo z gradnjo 'renesancnii' zgradb v centru) in bi vzel drugo varianto. Sploh pa, ne mores iz mkd v cg, brez da bi sel na kosovo/albanijo

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Labi, lahko gre?, samo je precej "obvoza" :D

 

Se pravi kaj pa tistale varjanta, da se gre na jug Srbije in potem proti ?rniGori, kak?ne ceste se tam lahko pri?akuje (npr. ?ez U?ice in tam potem proti ?rni gori)? :blink:

 

Pa verjetno se da BG-ju kar konkretno ognit, da ne butnemo v kak?no totalno prometno gne?o? :punk:

 

S seboj bomo vzeli pa tak?nole partizansko navigacijo :hohoho::aaaaa: (najve?ji misterij mi je R Srbija (jug), vse ostalo mi je ?e zdej jasno in ne rabim zemljevida);

 

http://images.nationmaster.com/images/motw/europe/serbia.jpg

 

P.S. (Labi & ostali Vseznalci), ali obstaja opcija Avtovlak iz BG do Podgorice, da se peljem po tistih vratolomnih kanjonih proti Podgorici? :jezicek::jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne razumem zakaj silis po srbiji, ce je namen cg pa mljet? Sam mucil se boste. Pejte LJ-bregana-ST-makarska po avtocesti (ca. 5ur) potem naprej po jadranski magistrali do cg- in od tam do podgorice. Mal casa mate da se matrate po srb. in pol do cg. Mkd ks in al pa pustite za kdaj drugic

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne razumem zakaj silis po srbiji, ce je namen cg pa mljet? Sam mucil se boste. Pejte LJ-bregana-ST-makarska po avtocesti (ca. 5ur) potem naprej po jadranski magistrali do cg- in od tam do podgorice. Mal casa mate da se matrate po srb. in pol do cg. Mkd ks in al pa pustite za kdaj drugic

 

7 ur letos :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

7 ur letos :)

 

nisi sel na bregano pa se slab si :P

 

@joza: mas se to varianto, ki je (vsaj bla) hitrejsa kot jadranska magistrala po CG

in sicer pri dubrovniku gres v republiko srpsko (trebinje) in pol sopas niksic-podgorica

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jo?a ?e bomo slu?ajno rabl zdej navigacijo nebo problema ker sem najdu problem in spedenu zadevo in dela ko ?us pa ?e ko mi je mudel navigacijo gor nalagu mi je zraven nalo?u ?e najnovej?e karte za kompleten balkan tko da mislm da nebomo mel nekega problema B)

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A potem ne bom rabil tistelega zemljevida natisnit? :aaaaa::D

 

Ena mo?nost je pa tudi, da gremo preko BIH v ?rnoGoro, le traso je ?e treba malo na?tudirat, ker ceste so bolj rev?na. :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mislm da bomo mel dost elektronske podpore s sabo :D ampak sej ve? kako je to ... est bi na tvojmu mestu ?e useen kej tazga naprintu :blush: take nasvete sem est dobu od tovornjakarjev k jih par poznam ... sej je elektronika pa use ful dobr sam stara dobra avtokarta te res nikol nebo na cedilu pustila al pa narobe peljala razen ?e nebo? sam kje falu kk?nga izvoza al pa kri?i??a :blush:-_-

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vzel bom seboj ?e Atlas, tistga ko sem uporablju v O? (jebiga je ?e mal strgan), to nam garant zna kej koristit, ?e ne drugo bomo vidli kater rudo kje kopljejo, pa tak?ne zadeve! :cheers::aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha, carsko, pa pol ?e Clemnu najde satelite ali pa ne, tole nas garant nekam pripelje, ?e ne drugam, v maline in koprive! :aaaaa::blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mislm da bomo mel dost elektronske podpore s sabo :D ampak sej ve? kako je to ... est bi na tvojmu mestu ?e useen kej tazga naprintu :blush: take nasvete sem est dobu od tovornjakarjev k jih par poznam ... sej je elektronika pa use ful dobr sam stara dobra avtokarta te res nikol nebo na cedilu pustila al pa narobe peljala razen ?e nebo? sam kje falu kk?nga izvoza al pa kri?i??a :blush:-_-

 

se strinjam, predstavli si tovornjakarja, ki ga zajebe in ga zapelje v neko ulico, pa nej obrne ?e lohk -.-

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam, da imate preostali 3-je veljaven os. dokument, da nas ne bo pol kak?na tak?na banalnost na meji za?tihala? :aaaaa::blush::hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

u sej res, velja osebni dokument, al more bit potni list?

 

zeleno karto treba imeti, druga?e se bo colalo na meji

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes teden (1.no?) bomo prespali v BanjaLuki (City smile hostel - ?e rezervirano), ker je TurboLumpi izrazil izredno ?eljo, da gremo kake tetke ujagat in tam so kar na nivoju, pa razmeroma veliko jih je. :jupiii::cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes teden (1.no?) bomo prespali v BanjaLuki (City smile hostel - ?e rezervirano), ker je TurboLumpi izrazil izredno ?eljo, da gremo kake tetke ujagat in tam so kar na nivoju, pa razmeroma veliko jih je. :jupiii::cheers:

 

ce bi radi tetke ujagal vam priporocam kako cesko itd.. na balkanu pametno tetke ujagat... to je moje misljenje... :cheers:

 

pa srecno... :cheers:

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene bolj pot zanima kako se bomo fjakal, ker vem kako so :policaj: z radarjem na vsakem metru (zlasti cesta Banja - Jajce in potem dol proti Mostarju zna bit prava mre?a za male ribice). :blush::hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.