Skoči na vsebino

MX-5 mazdaspeed headlights


Priporočeno sporočilo

Mogo?e bo, ?e ne bo pomislila kak vonj bo potem v pe?ici in kako aromo bojo imeli naslednji izdelki iz pe?ice. :aaaaa:

 

Druga?e pa ?e bi ?e kdo rad take lu?i, zdaj bi ?lo to v dobrih treh urah (seveda s pomo?jo lastnika). :) Lahko tudi v kako drugo barvo, jebmti? mogo?e celo v bavo avta? :ne vem: Cena je ugodna, Dejan lahko pove, da je postopek (material) v bistvu zelo poceni z mojo ?ejo in enim krogom z avtom vred. :hohoho:

 

bemti Symon, razmi?ljam da bi enkrat lu?i res kr do tebe dostavu (na F-ki so za 5min dela dol) :aaaaa: ker to?n ve? kok gre postopek da nebom kej uni?u, ker original lih niso pocen :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bemti Symon, razmi?ljam da bi enkrat lu?i res kr do tebe dostavu (na F-ki so za 5min dela dol) :aaaaa: ker to?n ve? kok gre postopek da nebom kej uni?u, ker original lih niso pocen :rolleyes:

 

Bo? vidu da se spla?a.. je symon majstr:)... drga? pa ?mergli 2000 ene par listov.. primer barva cca 5eu.. in ?rna za 600 stopinj cca 5 eu..

 

Vse skp 12 eu.. pa je material.. :) pol pa samo ?e mojstra ''zalije?'':).. pa mu da? mal vozt... pa si mu ?e premal dal:)

 

Se pa spla?a.. k teb bi tud fajn sedl. .in na feltne in avto

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?al je te?ko dobiti kar vsak odtenek take barve. Zdaj vpra?anje je koliko °C dose?ejo lu?i notri. Na?eloma pa ?e se olu??i se spet vzame 3-4 ure ?asa pa prebarva v drugo. :D

Bi pa znala biti v tej barvi ful huda lu?. ?e kdo rabi kodo gre za Renault 205-110

 

Pomoje bom dal v kratkem delati kako kilo te barve za feltne ker se mi lu??ijo (lani se mi je mudilo in nisem dal peskati, ?e zbrusil sem ?voh) tako, da tiste pol deci za lu? bi lahko raskiral, ?e bi komu rihtal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simon, temu se lahko re?e tr?na ni?a, odpre? popoldanski s.p. in za?ne? slu?it k zmaj, pa bo hitro kak?en NISMO pred bajto! :aaaaa::D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.