Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Mene pa zanima zakaj avto kadi bel dim, namre? imam mazdo 6 tip motorja rf 89 kw let. 2006. Pregledat sem dal turbino egr ventil sobe in je vse vredu. ima realnih 120000km potrjeno servisno. Prosim za vsak namig nasvet.lp

 

pije vodo? Po?en bat mogo?e?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa zanima zakaj avto kadi bel dim, namre? imam mazdo 6 tip motorja rf 89 kw let. 2006. Pregledat sem dal turbino egr ventil sobe in je vse vredu. ima realnih 120000km potrjeno servisno. Prosim za vsak namig nasvet.lp

 

ti kadi mrzel, al tut ogret?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po?en bat.

 

dej ne ga stra?it sej ni vsaka mazda moja mazda! :D

dej povej kam si dal turbino preverit???

 

Je pa na vseh isti simptom za po?en bat, ?e je dim seveda bele barve.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce bi moj avto kadil, jaz bi ga okol kepe en parkrat

 

Pol bi iz protesta ?e bolj kadil.....

P.S. Pa sej je..... :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj je belo-sivo kadil, ko so bile bakrene podlo?ke dotrajane. Pol sem ga pa peljal na zdravljenje pa je zaenkrat vredu in deluje odvajen te slabe razvade.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj je belo-sivo kadil, ko so bile bakrene podlo?ke dotrajane. Pol sem ga pa peljal na zdravljenje pa je zaenkrat vredu in deluje odvajen te slabe razvade.

 

Vendar se bi to opazilo v prekomerni porabi (kurjenju) olja....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, poleg kajenja se je odlo?il, da bo ?e pijanec :vino: No, predvidevam, da je bil. Ko sem preveril nivo, ni bilo ve? ni? noter. Tak, da sem mu potem enega tretjerazrednega noter vlil, da ne bi dehidriral do servisa :pepsi:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, poleg kajenja se je odlo?il, da bo ?e pijanec :vino: No, predvidevam, da je bil. Ko sem preveril nivo, ni bilo ve? ni? noter. Tak, da sem mu potem enega tretjerazrednega noter vlil, da ne bi dehidriral do servisa :pepsi:

 

?e ti res pije toliko olja ne ?akaj na servis!!! Dolivanje olja ni re?itev ampak menjavapodlo?k in pucanje sita.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, sej sem pisal v pretekliku. Zadevo sem takoj po nakupu avta po?timal (no, zahvaljujo? temu forumu) :prstgor: Od takrat sem ?e precej prevozil in zaenkrat ni nekih te?av s tem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, sej sem pisal v pretekliku. Zadevo sem takoj po nakupu avta po?timal (no, zahvaljujo? temu forumu) :prstgor: Od takrat sem ?e precej prevozil in zaenkrat ni nekih te?av s tem.

 

Aha, potem si pa vesten uporabnik foruma in upo?teva? nasvete. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, sej sem pisal v pretekliku. Zadevo sem takoj po nakupu avta po?timal (no, zahvaljujo? temu forumu) :prstgor: Od takrat sem ?e precej prevozil in zaenkrat ni nekih te?av s tem.

 

?esar se PELKO loti je narejeno kot se zagre, pa? ?lovek in expert 1A! :rispekt::punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

a kdo ve kaj pomenijo te napake

P2858

B0318

P0118

P0183

 

gugl it

 

http://helpforcars.net/obd_codes/p2858.html

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.