Skoči na vsebino

Group buy 2:


Symon

Priporočeno sporočilo

Sajmon, a bi tele zadevce potem odcitovale temperaturo na auspuhih glede regeneracije?oz prikazovale, za odcitavanje naj bi bilo ze na avtu par lambd

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 55
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Sajmon, a bi tele zadevce potem odcitovale temperaturo na auspuhih glede regeneracije?oz prikazovale, za odcitavanje naj bi bilo ze na avtu par lambd

 

?e to original ra?unalnik omogo?a bi verjetno prikazovalo. V programih sem ?e opazil EGT ampak ker na Cliu tega ni je onemogo?eno. Bi bilo dobro dobiti od koga in stestirati.

PS: mi je pa nekaj bolj nadle?nega, da ga skoraj ni avtomobila, ki bi imel senzor temperature olja serijsko.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e to original ra?unalnik omogo?a bi verjetno prikazovalo. V programih sem ?e opazil EGT ampak ker na Cliu tega ni je onemogo?eno. Bi bilo dobro dobiti od koga in stestirati.

PS: mi je pa nekaj bolj nadle?nega, da ga skoraj ni avtomobila, ki bi imel senzor temperature olja serijsko.

 

Pol bi bilo fajn ob priliki sprobat na moji ki?ti

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, ti ima? to na trahtorju z DelaPrahFini - si kaj opazil, iskal te parametre?

 

Nisem - jaz imam itak trenutno porabo priklopljeno in vem kolk bi morala kazat, ?e pa je za 2-3 litre vi?ja pa dela regeneracijo. ?e ima? pa zelo prefinjen sluh lahko pa celo sli?i?, da ima motor malce druga?en zvok.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem - jaz imam itak trenutno porabo priklopljeno in vem kolk bi morala kazat, ?e pa je za 2-3 litre vi?ja pa dela regeneracijo. ?e ima? pa zelo prefinjen sluh lahko pa celo sli?i?, da ima motor malce druga?en zvok.

 

ta ?estka ma predobro izolacijo za slu?ne senzorje....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.