Skoči na vsebino

Mazda 6 MPS


matos

Priporočeno sporočilo

Ta se prodaja ?e 2 leti, za?ela se je nad 20.000?, na? foruma? ima njeno haubo (to?a) druga?e pa to dela! Glede na to da je to bencinar te naj ne skrbi jermen

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa glede na to da ima ketno naj ga tudi ne skrbijo jermeni. :D

 

to sem mislu :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e koga zanima kaj ve? o tem avtomobilu, naj me pokli?e na: 031 717 572.

Vozilo sem kupil Oktobra lani od prvega lastnika iz Kobarida. Zgodovino vozila lahko potrdi tudi vodja servisa Marijan Majes v A-Cosmus v BTC-ju.

Matos, vozilo ima verigo, potrjeno serisno knjigo,....., sicer pa dobrodo?el, da si jo pride? pogledat. O vozilu pa lahko ?e prej preveri? v A-Cosmusu, ?e dvomi?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Bo?tjanZorko - V kolikor prodaja ne uspe kot si (ste) si zamislil-i, mislim da je predelava na LPG super ideja. Enega Bo?tjana ?e imamo na forumu, ki je predelal 6-ko MPS na LPG, dec je dejansko inovator na tem podro?ju. Predlagam da si malo izmenjata informacije glede izvedbe! :jupiii::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Bo?tjanZorko - V kolikor prodaja ne uspe kot si (ste) si zamislil-i, mislim da je predelava na LPG super ideja. Enega Bo?tjana ?e imamo na forumu, ki je predelal 6-ko MPS na LPG, dec je dejansko inovator na tem podro?ju. Predlagam da si malo izmenjata informacije glede izvedbe! :jupiii::bravo:

 

Zdravo ZMAJ!

Hvala za informacijo! Sem si zamislil, ja in grem na LPG... :) Saj gre to za ?lana YavarYe X6V6, ane? Nisem ne vem kako aktiven na forumu, ampak saj ima on MPS-ko, ane? Ker bi ga res rad kontaktiral glede predelave.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ima? prav ja, tako da najbolje da mu kar po?lje? "zasebnega" ali pa se ti bo sam javil, saj je totalni MPS fan! :):cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer pa naj bi bila MPS zelo specifi?na pri predelavi na LPG, v nekaterih stvareh se razlikuje od motorja ki je v CX7, katerih kar nekaj potuje na LPG po na?ih cestah, tako da predelava baje ni tak pasulj kot se zdi na prvi pogled. :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zivjo Bostjan, me veseli, da si nasel tole temo :D

Sem ti poslal mejl v katerem te sprasujem za par zadev. Sam sem iz Kranja, ampak sem veliko casa pri punci v Otocah (verjetno poznas, ce si iz okolice Bleda).

 

Poraba je za pricakovat, nekje sem zasledil, da delajo "neverjetnih" 600-700km, seveda po avtocesti, pa verjetno je veliko klancev navzdol :hudicek:

 

Najbolj me skrbi tako imenovani vvt problem.

Avto mi je res vsec, ker je mal bolj eksotika in ne kak GTI (pa da ne bom zdej koga uzalil), seveda pa to doprinese temu primerne probleme.

 

No vglavnem te poklicem tale teden (pa ne zamerit glede tikanja).

 

LP

M

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje ne se kregat marsicesa se ne ve pri bilokaterem avtu, tale crna mps ni izjema.

Prodajal se je je veliko prej kot moja in dlje kot moja in za VEC.

Pa brez zamere tam v kobaridu se je prodajala prvic vec kot 2 leti nazaj, lahko mi verjamete sem skozi oprezal pa se en drug forumas ni mogel spati zarad tega avta in je na koncu obupal in kupil trojko. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zivjo Bostjan, me veseli, da si nasel tole temo :D

Sem ti poslal mejl v katerem te sprasujem za par zadev. Sam sem iz Kranja, ampak sem veliko casa pri punci v Otocah (verjetno poznas, ce si iz okolice Bleda).

 

Poraba je za pricakovat, nekje sem zasledil, da delajo "neverjetnih" 600-700km, seveda po avtocesti, pa verjetno je veliko klancev navzdol :hudicek:

 

Najbolj me skrbi tako imenovani vvt problem.

Avto mi je res vsec, ker je mal bolj eksotika in ne kak GTI (pa da ne bom zdej koga uzalil), seveda pa to doprinese temu primerne probleme.

 

No vglavnem te poklicem tale teden (pa ne zamerit glede tikanja).

 

LP

M

 

Zdravo matos!

Predvidevam, da si poslal na bostjan@arcelormittal.si. Odgovorim jutri. Sicer sem iz ?irovnice, samo je la?je napisati okolica Bleda, ker mnogim dela geografija probleme :D . Glej, ob res var?ni vo?nji je poraba proti Ljubljani (ja, cesta se spu??a :lol: ) 7-8 l/100 km. V smeri Ljubljana-?irovnica pa 8-9 l/100 Km (ker je skoz mal navzgor). Ampak taka poraba je pri 130 km/h in vklju?enem tempomatu. Vsak pritisk na pedalko, pa so ?tevilke ?e drugje....tako je! Ob taki vo?nji je avtonomija 600-650 km, ker ga vsaj 1X tedensko po taki vo?nji "spiham", da ne bi zadeve zamoril....turbina pa?. Sicer pa, telefon ima? in se lahko sli?iva.

LP, Bo?tjan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
    • Da ne omenjamo lastnikov Škodilakov.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.