Skoči na vsebino

Nemirno delovanje v prostem teku


Priporočeno sporočilo

Ola,

 

Zadnje case opazam da mi moja M6 (2006) 1.8 deluje nekam nemirno v prostem teku. Predvsem se to opazi ko je ze avto enkrat segret.

 

Naceloma obrati nihajo za par 50-100 obratov gor dol in predvsem navzdol strese avto. Ni razlike ali dela na plin ali bencin, prav tako ne igra vloge a je vgasnjena ali pa prizgana klima.

 

Any ideas ? :blink:

 

Mah se opravicujem ker sem slabo oznacil naslov teme, sedaj pa ce nisem ravno slep ne najdem opcije za popravek :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ola,

 

Zadnje case opazam da mi moja M6 (2006) 1.8 deluje nekam nemirno v prostem teku. Predvsem se to opazi ko je ze avto enkrat segret.

 

Naceloma obrati nihajo za par 50-100 obratov gor dol in predvsem navzdol strese avto. Ni razlike ali dela na plin ali bencin, prav tako ne igra vloge a je vgasnjena ali pa prizgana klima.

 

Any ideas ? :blink:

 

Mah se opravicujem ker sem slabo oznacil naslov teme, sedaj pa ce nisem ravno slep ne najdem opcije za popravek :P

 

MAF? Ali nekje sneta - na?eta cev za zraK?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekateri ?istijo loputo za zrak v teh primerih...

 

pelji na poobla??en servis kjer ti bojo ponastavili vbrizg goriva...... prej?nji teden sem imel isti primer na ?ihtu (poobla??en servis mazda) in se je ponastavilo vbrizg goriva in je delovalo dalje brezhibno.

concept.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.