Skoči na vsebino

Najem peskovnika (Raceland)


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Hej Mazda?i, Mazdilakarji, Mazdojci in Mazdisti ter ostali avtomobilisti do obisti! :aaaaa:

 

Da ne zapacamo dokon?no tiste teme v Tuning sektorju, sem odprl tole. Namenjena pa je temu da malo "potipam" ?e obstaja interes da se enkrat (mogo?e ?ele v mesecu septembru) najame progo Raceland pri Kr?kem (Symon je orng expert in mu je ta proga drugi dom). Zanimivo bi bilo, da se nas zbere kak?nih 15 ali morda ?e ve? Mazdaklov, potem se zdru?imo ?e s kak?nim drugim forumom ali posamezniki in zakupimo stezo (navadno so vo?nje od 14. do 21.ure, cena pa se mi zdi da je 35? v predprijavah, kasneje pa nekaj dra?ja). :bravo:

 

Se pravi ali obstaja kak?en interes, realno?

 

Ker sem pravi Mazda?, bi se s svojo veliko LPG ki?to lotil proge, samo zato da se dru?imo in se nekaj dogaja, pa da z njo odple?em en "kr?ki val?ek" (neka nova zvrst plesa, jebiga, ne bostaja samo dunajski ali angle?ki). :aaaaa:

 

Napi?ite va?a razmi?ljanja glede mojega predloga, bilo bi zanimivo pomoje, nastale bi nepozabne fotke in film?ki, pa dru?enje sem prepri?an da bi bilo na nivoju, saj smo se na Mazda dru?enjih vedno imeli CARSKO (zmajsko v mojem jeziku, hehe). :vesel:

 

LP!

 

B.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No Borut da se razumemo, najem ni 35? ampak je neka fiksna cena. Potem mora? pa ti deliti to cifro s ?tevilom udele?encev.

 

Poleg avtov se da zmeniti tudi za tekmovanje z gokardi (kvalifikacije in tekmovanje, pokali) enkrat vmes (kako uro ali uro in pol).

 

Torej recimo (ne vem to?ne cifre, itak varira od dneva, in letnega ?asa), 600? pa pride 20 Mazda?ev je to 30? po komadu. No okoli 600? se je govorilo na za?etku, mo?no, da je zdaj kaj dra?je ali ceneje, odvisno d razli?nih dejavnikov. Potem se spla?a najeti ?e transponderje (?asomerilec), ?e je seveda interes. Ne toliko da bi tekmovali med seboj kot zato, da vsak vidi koliko vozi in koliko je izbolj?al ?as ?ez dan z iskanjem linije in spoznavanjem proge. Sploh prvi? je to atraktivno in si z vsako 0,1 sekunde zadovoljen kot najve?ji zmagovalec. Pa kdo ve, mogo?e bi kdo ugotovil, da se mu spla?a priti ?e na Time attack.

 

Je pa recimo idealen ?as petek od 15ih do 21ih. To je kar dovolj ?asa, verjemite. Ker dvomim, da bo boste vsi vozili vseh teh 6 ur. Vmes se kaj poje, podebatira, pokli?e pico. Je na Racelandu tudi plakat halo pizza, ?e vejo zakaj. :D

 

Skratka jaz bi rekel na minimalno cifro 20, raje 30 Mazda?ev. Vse skupaj se lahko zapakira pod "jesenski piknik", da ne bi kdo mislil da je primoran divjati z avtom po dirkali??u temve? lahko tudi le u?iva v dru?enju, se zapelje kak krog s svojim ali kak krog s kom drugim.

 

Aja, ?e bo interes z veseljem pomagam pri najemu, dogodku in nasvetih v Kr?kem ker mi dirkanje pa? pomeni ve? kot kak styling show ali navaden piknik s fuzbalom. :blush:

 

EDIT: Pa ?e ena opomba :blush: izraz peskovnik se mi ne zdi primeren, sploh ne v samem naslovu teme. Lastnik dela na tem, da tole postane ne le gokard proga primerna tudi za avtomobile in poligon varne vo?nje temve? tudi pravo dirkali??e. In z obiskovanjem mu omogo?amo ravno to (torej postopno ve?anje dirkali??a). Glede na to, da je nekaterim ?e tu ?koda avto pritisniti v drugi prestavi je zanje ?e tole preveliko kaj ?ele, da bi sicer obiskali kaj ve?jega in ga tam pritisnili do meje. Ostali pa lahko u?ivamo na tako majhnem poligonu kot na ?em ve?jem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:macek: jest sm definitvno za samo ?e lahko od kluba zastavo ?astni krog pelem na svojem za dirkanje narejenem stroju :ouje:

 

Ko bo narejena, bomo glasovali o tej odlo?itvi (si vidu v torek kako izgleda glasovanje, hehe). :aaaaa::hudicek:

 

@Symon - ti si res pravi leksikon kar se RL-ja ti?e, te bomo ?e ponucal, brez skrbi - ?e pride do kak?nega dogovarjanja z majstrom ki organizira dirke! Tistole z gokarti se sli?i ?ist nooooro, itak! :ljubezen::notworth:

 

Pa ostali, ste za sceno? :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tole se sli?i noro ja in definitivno sem zraven :aaaaa::bravo:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tole se sli?i noro ja in definitivno sem zraven :aaaaa::bravo:

 

Clemen, da poka?e?, ?e ga zna? dobr prvit in nakrivit! :aaaaa::D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To sem lahko tudi jaz ja, ?e ?e omenjate to opcijo. :D No saj to sem mislil, ko sem se javil za pomo?. Na naslednjem trackdayu naprimer moram enega nau?iti da zbije 2 sekundi dol, imam obljubljeno nagrado... :hudicek: Pa s tem, da ima avto, ki zmore ziher peljati ?e bolje kot mu je cilj. Vpra?anje je le koliko mu ga bo ?koda. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To sem lahko tudi jaz ja, ?e ?e omenjate to opcijo. :D No saj to sem mislil, ko sem se javil za pomo?. Na naslednjem trackdayu naprimer moram enega nau?iti da zbije 2 sekundi dol, imam obljubljeno nagrado... :hudicek: Pa s tem, da ima avto, ki zmore ziher peljati ?e bolje kot mu je cilj. Vpra?anje je le koliko mu ga bo ?koda. :D

 

?koda glede ?esa? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.