Skoči na vsebino

Ve? problemov


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni

 

vem da je odprtih ?e ve? podobnih tem ki sem jih pregledal ampak ne s takimi ˝simptomi˝

skratka imam m6 2005 136GT

pred 1 letom mi je zaribala ma?ina zaradi odpovedi ?rpalke olja. motor so zamenjali na stro?ke zavarovalnice nakar smo ugotovili da so vgradili ma?ino brez nosilca ter so ˝majstri˝ prevrtali blok motorja :angry2: da so jo pritrdili zaradi ?esar je ma?ino stiskalo da je malo izgubila na mo?i po ponovni reklamaci so motor prelo?ili od takrat ni bilo vse vredu pojavil se je grd ropot motorja, stresanja avta pri recimo 1300-1400obratih in slaba mo? motorja pred kratkim sem dal pregledat samo webasto zaradi vse ve?jega kajenja iz njega in slabega delovanja na servisu so zamenjali grelne svećke in par malenkosti od tukaj naprej so se za?eli problemi motor je ob?utno izgubil na mo?i, pod ˝?tandgasom˝ trese toliko da stresa cel avto, zelo grdo v?ge, ter nasplo?no laufa kot traktor pa bi se ?e kaj na?lo...

 

usi nasveti ve? kot dobrodo?li :)

 

hvala ?e vnaprej :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni

 

vem da je odprtih ?e ve? podobnih tem ki sem jih pregledal ampak ne s takimi ˝simptomi˝

skratka imam m6 2005 136GT

pred 1 letom mi je zaribala ma?ina zaradi odpovedi ?rpalke olja. motor so zamenjali na stro?ke zavarovalnice nakar smo ugotovili da so vgradili ma?ino brez nosilca ter so ˝majstri˝ prevrtali blok motorja :angry2: da so jo pritrdili zaradi ?esar je ma?ino stiskalo da je malo izgubila na mo?i po ponovni reklamaci so motor prelo?ili od takrat ni bilo vse vredu pojavil se je grd ropot motorja, stresanja avta pri recimo 1300-1400obratih in slaba mo? motorja pred kratkim sem dal pregledat samo webasto zaradi vse ve?jega kajenja iz njega in slabega delovanja na servisu so zamenjali grelne svećke in par malenkosti od tukaj naprej so se za?eli problemi motor je ob?utno izgubil na mo?i, pod ˝?tandgasom˝ trese toliko da stresa cel avto, zelo grdo v?ge, ter nasplo?no laufa kot traktor pa bi se ?e kaj na?lo...

 

usi nasveti ve? kot dobrodo?li :)

 

hvala ?e vnaprej :)

 

pelji na servis da ti nastavijo-sprogramirajo ?obe... pri meni je blo potem bolj?e, lahko pa da ima? tudi katero ?obo zani?... cena programiranja pa je bila 30 ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pelji na servis da ti nastavijo-sprogramirajo ?obe... pri meni je blo potem bolj?e, lahko pa da ima? tudi katero ?obo zani?... cena programiranja pa je bila 30 ?

 

ok hvala bom probal ?e to javim ko bo :)

aja kje bi dobil kak?nga majstra ki to obvlada?

 

Sva?ta. ?zmeden?

 

 

tud jst tok pravim...je kaj poznano je ?e bil kak?en tak primer? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni

 

vem da je odprtih ?e ve? podobnih tem ki sem jih pregledal ampak ne s takimi ˝simptomi˝

skratka imam m6 2005 136GT

pred 1 letom mi je zaribala ma?ina zaradi odpovedi ?rpalke olja. motor so zamenjali na stro?ke zavarovalnice nakar smo ugotovili da so vgradili ma?ino brez nosilca ter so ˝majstri˝ prevrtali blok motorja :angry2: da so jo pritrdili zaradi ?esar je ma?ino stiskalo da je malo izgubila na mo?i po ponovni reklamaci so motor prelo?ili od takrat ni bilo vse vredu pojavil se je grd ropot motorja, stresanja avta pri recimo 1300-1400obratih in slaba mo? motorja pred kratkim sem dal pregledat samo webasto zaradi vse ve?jega kajenja iz njega in slabega delovanja na servisu so zamenjali grelne svećke in par malenkosti od tukaj naprej so se za?eli problemi motor je ob?utno izgubil na mo?i, pod ˝?tandgasom˝ trese toliko da stresa cel avto, zelo grdo v?ge, ter nasplo?no laufa kot traktor pa bi se ?e kaj na?lo...

 

usi nasveti ve? kot dobrodo?li :)

 

hvala ?e vnaprej :)

 

Mater, ko takele bere?, pa za?ne? sovra?it avte :angry2:

Ti pobere ve? ?ivcev (in denarja) kot ?enske :vskalo:

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater, ko takele bere?, pa za?ne? sovra?it avte :angry2:

Ti pobere ve? ?ivcev (in denarja) kot ?enske :vskalo:

 

to pa ampak upam da bomo kaj re?il da bo laufala kot mora :)

hh pa ?e kako :)

 

mimo grede sem ?e avto poslal nazaj k mehaniku ki je popravljal webasto pravi da to ni posledica tega ampak ne?esa drugega... ampak vse se je za?elo od tu :/

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 7 mesecev kasneje...

to pa ampak upam da bomo kaj re?il da bo laufala kot mora :)

hh pa ?e kako :)

 

mimo grede sem ?e avto poslal nazaj k mehaniku ki je popravljal webasto pravi da to ni posledica tega ampak ne?esa drugega... ampak vse se je za?elo od tu :/

 

Po predhodno menanih 4ih ?obah ter intercoolerju in to nedolgo nazaj ene 4-5 mescev se zgodba spet ponavla :angry2: 1 ?oba zani? ostale ?obe so kokr tok uredu, predlagal so mi za one 3 popravilo za taprvo pa manjava :vskalo: ...a mogo?e gdo ve v ?em je problem da mi tako je*e ?obe? vsak predlog ve? kot dobrodo?el :cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po predhodno menanih 4ih ?obah ter intercoolerju in to nedolgo nazaj ene 4-5 mescev se zgodba spet ponavla :angry2: 1 ?oba zani? ostale ?obe so kokr tok uredu, predlagal so mi za one 3 popravilo za taprvo pa manjava :vskalo: ...a mogo?e gdo ve v ?em je problem da mi tako je*e ?obe? vsak predlog ve? kot dobrodo?el :cheers:

 

kdo je pa menjal? poobla??enc al kak z obnovljenimi?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem imel tudi sam probleme z ?obami, pa sem za?el dajati aditiv v nafto in od takrat imam mir, ?e dobrih 10.000 km. Za?ni s tem, ker je to najmanj?i stro?ek in pomaga kar se ti?e injektorjev!

 

Kateri aditiv to to?no? :) Druga?e pa hvala ker po?asi obupujem...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.