Skoči na vsebino

Prekrivni rolo za Mazdo 6


Yoko 35

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni foruma?i!

 

Evo, da mi ne bi bilo dolga?as na dopustu, mi je na moji 6-ki odpovedal oz. crknu rolo prtlja?nega prostora na mojem karavan?ku. ?e sem bolj natan?en; ?el mi je rolo za Pokrivanje prtlja?nega prostora, rolo za mre?o je ok. Ne bi pa kupoval novega, ker je verjetno zelo drag, zati bi tega rad popravil.

Vem, da je bilo ?e dosti napisanega o tej temi na forumu, vendar me zanima, ali kdo izmed vas to popravlja?

 

Neko? bi se morda lotil tudi sam te zadeve, vendar je ?al tako, da nam marsikaj ?asovno ne znese :ne vem:

pa tudi ?ivcev nimam za ta fina dela :)

 

 

Torej problem je v tem, da ko sem ?e razdrl rolo, je vse kar sem videl to, da sem lahko potegnil jekleno ?ipko iz roloja za pribli?no 15 cm ven. Ta se je lahko zavrtela naprej - nazaj, no?e pa se zasko?it. Ne vem ali je to ?la vzmet ali kaj drugega. Skratka platno se ne navije ve? nazaj. Pozna morda kdo re?itev za to? ?e je kdo pripravljen odstopiti svoj ?as in ga morda tudi popraviti, mu pla?am za delo + pivo! seveda, v primeru da ne bo cena taka, ko na mazda servisih :)

 

Vnaprej hvala za ponujene re?itve! :)

 

Mazda forum je zakon1

 

lp

 

?eljko

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem se sam lotil popravila roloja, zadeva ni enostavna ker je potrebno osrednjo os ki je iz kovine predelati. Potrebno vse skupi podreti u nulo, nato pri klju?avni?arju modificirati centralno os, popraviti ?e vzmet in na koncu privariti mo?nej?e zati?e ki dr?ijo vse skupi na konceh. Vzame ti vsaj nekaj dni ?asa, sploh ?e dela? prvi? in ?e to bolj popoldne oz. zve?er, ko gredo otroc spat...Meni je na koncu uspelo pogruntati sistem popravila in se mi ne zdi ve? preve? zakomplicirano. Kak nasvet lahko tud po?ljem na zs.

Power user

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem se sam lotil popravila roloja, zadeva ni enostavna ker je potrebno osrednjo os ki je iz kovine predelati. Potrebno vse skupi podreti u nulo, nato pri klju?avni?arju modificirati centralno os, popraviti ?e vzmet in na koncu privariti mo?nej?e zati?e ki dr?ijo vse skupi na konceh. Vzame ti vsaj nekaj dni ?asa, sploh ?e dela? prvi? in ?e to bolj popoldne oz. zve?er, ko gredo otroc spat...Meni je na koncu uspelo pogruntati sistem popravila in se mi ne zdi ve? preve? zakomplicirano. Kak nasvet lahko tud po?ljem na zs.

 

Hvala za odgovor.

 

Hja, bom se enkrat lotil pa mi mogo?e uspe kaj skupaj sestaviti :ph34r:

 

?e ne, ga bom pa za na balkon uporabil za sen?nik, mre?o pa kot za??ito za veelike komarje :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za odgovor.

 

Hja, bom se enkrat lotil pa mi mogo?e uspe kaj skupaj sestaviti :ph34r:

 

?e ne, ga bom pa za na balkon uporabil za sen?nik, mre?o pa kot za??ito za veelike komarje :hohoho:

 

Tukaj si preberi, kako sem to re?il.Sej v bistvu ni te?ko, samo ?tifte naj ti kdo postru?i. ;)

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=8795&hl=

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Danes dobil nazaj delujo? ROLO. G. Slavko raztura. Samo pohvalim ga lahko. Cena po?tena, storitev narejena v enem dnevu. Lokacija Kranj, po dogovoru prevzem v Ljubljani BTC. ?e ga rabite je njegov telefon 041722958

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes dobil nazaj delujo? ROLO. G. Slavko raztura. Samo pohvalim ga lahko. Cena po?tena, storitev narejena v enem dnevu. Lokacija Kranj, po dogovoru prevzem v Ljubljani BTC. ?e ga rabite je njegov telefon 041722958

 

Tudi meni ga je popravil. Pohvala tudi iz moje strani.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.