Skoči na vsebino

Parkirni senzorji


Priporočeno sporočilo

?e parkrat se mi je izpisalo "potreben servis parkirnega sistema" (Parking Assist System Service Required).

Avto je bil umazan. Enkrat sem z mokro cunjo obrisal zadnje senzorje in je bilo potem OK, danes pa sem peljal v avtopralnico oprat z wap-om in je tudi sedaj uredu.

 

Sedaj me zanima ?e so ti senzorji res tako ob?utljivi? Ker druga?e pa tak?nih cestah bom moral prat avto vsake par dni! :wacko:

 

Kako to vam deluje na Mazdah?

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni deluje BP... ze na prejsnji sestici... In tudi na sedanji... Piskajo edino vcasih, ko mocno snezi in ko se sneg nabira na odbijacu spredaj...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni na 3-ki delujejo brez te?av.

 

Tudi, ?e je avto zelo zelo umazan, se senzorji ne ogla?ajo dokler jih ne aktiviram z vzvratno vo?njo. Tudi takrat, ko jih aktiviram, se ogla?ajo samo pri ovirah (tako kot se tudi morajo). Da bi se pa  mo?neje ogla?ali zaradi umazanije - tega pa ?e nisem opazil.

 

Nobene napake mi do sedaj sistem ?e ni javil glede senzorjev (tudi ob mo?nem sne?enju med vo?njo).

 

No razen tisti petek proti koncu januarja, ko so napovedovali "konec sveta" in ko je sne?ilo na poti v slu?bo, mi je med vo?njo sistem javil, da se je zaradi "umazanije - snega" kamera za aktivni tempomat ugasnila, saj se kamera nahaja v sprednjem delu odbija?a (bolj natan?no v tistih re?ah spredaj, katere se uporabljajo za prezra?evanje).

 

Morda pa ima? preve? ob?utljive senzorje? Se jih da kako regulirat, recimo na servisu, da ti zmanj?ajo ob?utljivost?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Da ne odpiram nove teme...

 

Premi?ljujem, da bi nabavil eno tako re?. ?e sem jaz to prav zra?unal, je to 39?.

 

Ne vem samo, kako bi naredil zadevo, da bi lahko kamero po potrebi prestavil na prikolico?

 

Pa povezal bi tako, da mi ves ?as prikazuje dogajanje za prikolico, tudi pri vo?nji naprej. Ne vem samo, ?e bi zadeva zdr?ala neprekinjeno delovanje tudi po nekaj ur?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ima? elektriko na prikolici, pride? skozi z cca 35-40? z vsem brez dela seveda 

 

Je pa to brez?i?ni prenos slike od zadaj do ekrana naprej.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ima? elektriko na prikolici, pride? skozi z cca 35-40? z vsem brez dela seveda 

 

Je pa to brez?i?ni prenos slike od zadaj do ekrana naprej.

Tak?no sem montiral enemu na kamion za ?ivino  :rolleyes:

Samo z monitorjem je bila dra?ja

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale komplet se pa zna znajti v moji garnituri...

Ampak pri kompletu pazi ker te znajo ?e na?i organi vdariti z DDV in stro?ki carinjenja in ?pedicije. + cca 12-15?

Tako, da ?e ima? ?as naro?i vsako posebej in je vse cena kot jo vidi?, pa ?e izbiro kamer ima? precej ve?jo.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.