Skoči na vsebino

Temnenje Stekel+Parkirni senzorji


krco22

Priporočeno sporočilo

Na mazdi bom dal pred morjem zatemnit stekla!

Pa me zanima tisti ki ze imate zatemnjena stekla kaksna je preglednost nazaj sploh pono?i ker nimam parkirnih senzorjev!

 

 

Premi?ljujem tudi o montazi park senzorjev original od mazde so tam 280? brez monta?e!

 

Zanimajo me vasa mnenja Hvala!

 

P.S.

H komu bi vi peljaki avto da vam zatemni stekla in ce vete kej kaksne so cene?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na mazdi bom dal pred morjem zatemnit stekla!

Pa me zanima tisti ki ze imate zatemnjena stekla kaksna je preglednost nazaj sploh pono?i ker nimam parkirnih senzorjev!

Premi?ljujem tudi o montazi park senzorjev original od mazde so tam 280? brez monta?e!

 

Zanimajo me vasa mnenja Hvala!

 

P.S.

H komu bi vi peljaki avto da vam zatemni stekla in ce vete kej kaksne so cene?

 

Predrago.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam mazdo 6 2004.

Zatemnjena stekla imam skoraj do max..

Stekla mi je zatemnil dr. glass, cena 120 eur. +31 eur. za homologacijo.

Sprva sem bil zelo skepti?en v zvezi z vidljivostjo, za kar sem ugotovil da se znotraj vidi ven skoraj isto kot pred zatemnitvijo. ?e od zunaj pogleda? notri deluje folija kot ogledalo, od znotraj pa zgleda kot blago ?rna.

Sam nimam parkirnih senzorjev pa mi je do sedaj ratalo obdr?ati avto cel.

 

Lep pozdrav Uro?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na mazdi bom dal pred morjem zatemnit stekla!

Pa me zanima tisti ki ze imate zatemnjena stekla kaksna je preglednost nazaj sploh pono?i ker nimam parkirnih senzorjev!

Premi?ljujem tudi o montazi park senzorjev original od mazde so tam 280? brez monta?e!

 

Zanimajo me vasa mnenja Hvala!

 

P.S.

H komu bi vi peljaki avto da vam zatemni stekla in ce vete kej kaksne so cene?

 

 

lep p. jaz sem peljav zatemnit ?e par avtomobilov v MB FRAM RA?E. Majster oblada svje delo, pa mislim da da 5let garancije ,pa v eni uri je gotov, tko da po?aka? kr tam KOREN IGOR 040 662 292.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene osebno zatemnjena zadnja stekla pri slu?benem avtu motijo, vidljivost pono?i je slab?a. Pa nimam te?av z no?nim vidom. Tudi sodelavec, ki je s temnenjem ?ip iz pasata napavil totenwagen, priznava, da je vidljivost nazaj v temi ob?utno slab?a. Poleg vsega je v?asih situacija na slab?e preglednih odsekih cest, ko pred prehitevanjem vidljivost skozi nezatemnjene ?ipe spredaj voze?ega pride hudi?evo prav. Pravzaprav so tudi uvedbo tretje zavorne lu?i pred leti opravi?evali, da se jo da videt v koloni skozi ?ipe avta ali dveh pred teboj. S tega vidika temnenje ?ip ni samo prispevek za zmanj?anje varnosti zadnjega odbija?a pa? pa tudi prednjega.

 

Denar za lep?i izgled avta se da porabit na (pre)mnoge na?ine, ampak okusi so definitivno razli?ni in ?isto ni? ni narobe, da je tako.

 

Lp M

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da pa otrok ne moti sem pa raje dodatna sen?ila kupil na servisu. Krasna ruletica, ko je ne rabi? se lepo skupaj zvije. Ko bom hodil blizu servisa bom stisnil zobe in dokupil ?e malce dra?jo roleto za zadnjo ?ipo. Na prej?njem avtu sem imel tovarni?ko vgrajeno in jo kar malo pogre?am, predvsem pono?i.

Zatemnjena stekla mi niso v??e?, niti ne bi kupil avta z naknadno zatemnjenimi ?ipami.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zatemnjena stekla mi niso v??e?, niti ne bi kupil avta z naknadno zatemnjenimi ?ipami.

 

Zakaj ne bi kupil tazga avta? Folijo lahko dokaj enostavno odstrani? s pomo?jo fena. Pazit je treba le na zadnjem steklu, da ne po?koduje? ?ic od gretja al pa antene.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz ne bom dal zatemnit sip zaradi izgleda ampak zaradi otrok in sonca sploh na dalsi voznji! :D

 

Hja ce se ti gre za to, potem daj raje sencnike, temnenje ?ip ima bolj ali malo samo estetske vrednosti, mam jaz tudi original sencnike v 5ki za 2 froca in je nenadomestljivo, pri 5ki so celo taki da se lahko sipa neodvisno spusti in se se zrak menja (na primer ko ti zaspi v avtu), sej se jim bojo se o?i pokvarile, pa vro?e jim bo na soncu za znort in bos kuru klimo da jih bos prehladu...

 

Pa vsakic (ker omenjas morje) bos spuscal zadaj sipo dol za carinike...:)

 

Stari odlo?t se bo treba al otroc al pa mo?kost...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, jaz imam ravno tak?en problem. Temne ?ipe se mi zdijo lepe, ampak me zanima funkcionalnost: trgovec pravi, da zadr?i zadosten del son?ne svetlobe in toplote (?eprav ne ve, za koliko %), da bodo otroci zadaj dali mir. Razne roletice, ki se pritrdijo (bog ne daj) z vakumskimi ?toflci, so mi pa totalno mimo.

 

Ko sem brskal po netu glede temnenja, sem na?el tole: http://www.foliatec.si/stylingteam/avto_to...ascitne_folije/. Imajo kar strokoven pristop.

 

Lep pozdrav,

Grega

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede homologiranja prednjih bo?nih stekel mi sploh ni jasno oz. ni po?teno, da nekdo, ki je pa to vgradil in kasneje homologiral pred denimo dvemi leti, je pa okej in mu nih?e ni? ne more, al zdej sploh ni ve? dovoljeno al kako? :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje, lahko re?em samo, da je to zakon. Pustimo zunajnji izgled avta, ki je tako ali tako no? in dan. Ta zadeva se v notranjosti resni?no zelo pozna pri temperaturi, klimi na splo?no in svetlobi, tako da resni?no priporo?am, pa ?e drago ni. :bravo:

 

P.S.: Zamo?il je samo zakonodajalec s to neumnosto okrog prepovedi temnenja prednjih bo?nih stekel. Zakon oz. predpis, ki je veljal pred tem je bil z vseh varnostnih vidikov popolnoma primeren, to vem iz lastnih izku?enj. Zaradi tistih nekaj % je vidljivost popolnoma neopore?na. ?e pa so kot papige kopirali nem?ke predpise je pa druga zgodba, ampak tukaj smo (so) pa res Butalci :whatever:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje, lahko re?em samo, da je to zakon. Pustimo zunajnji izgled avta, ki je tako ali tako no? in dan. Ta zadeva se v notranjosti resni?no zelo pozna pri temperaturi, klimi na splo?no in svetlobi, tako da resni?no priporo?am, pa ?e drago ni. :bravo:

 

P.S.: Zamo?il je samo zakonodajalec s to neumnosto okrog prepovedi temnenja prednjih bo?nih stekel. Zakon oz. predpis, ki je veljal pred tem je bil z vseh varnostnih vidikov popolnoma primeren, to vem iz lastnih izku?enj. Zaradi tistih nekaj % je vidljivost popolnoma neopore?na. ?e pa so kot papige kopirali nem?ke predpise je pa druga zgodba, ampak tukaj smo (so) pa res Butalci :whatever:

 

 

NE vem kako je v 3ki 6ki, ampak 5ka ima original sen?nike, ki se nataknejo fiksno na vrata in se sipa odpira neodvisni, to sem jaz mislil:

 

http://www.mazda.at/showroom/mazda5/accessories/

pod komfort / sonnenblinde

 

Verjetno pa je to predost drsnih kvadratnih vrat :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej se jim bojo se o?i pokvarile, pa vro?e jim bo na soncu za znort in bos kuru klimo da jih bos prehladu...

 

 

A ste nekateri ?isti antitalenti za fiziko?

 

Mal si preberte na netu, kak?ne karakteristike sploh imajo za??itne folije:

 

npr. doma za hi?na okna:

http://solutions.3m.com/wps/portal/3M/en_U...nt-Window-Film/

(?e prozorna obija 80% toplotne energije, tonirana nekoliok manj; UV odbija 99%, da ne bo? fasu raka na levo stran telesa/lice, ?e se fura? ve? kot 1 uro na dan v avtu)

 

AVTO - Llumar:

http://www.llumar.com/en/AutoSolarControl.aspx

 

in npr.

http://www.temnenjestekel.com/?str=kaj_so_folije

 

 

...pa niso vse flance... ?ist banaln dokaz je, da da? roko za tonirano steklo in bo? ob?util bistveno ni?jo sevanje/mo? toplote

 

PS: Carinik vid tud skoz prednjo spu??eno ?ipo, verjemi :P

 

 

lp,

D

 

...in ?e to: ker mam na starem avtoju predne tonirane, sem se tolk navadu in poznam razliko + da ma? malo ve? zasebnosti v avtu, da letos montiram ?e na mazdo na spredne ?ajbe ta svetlej?o folijo.

Prov je*e se mi za ?kife, pod nos mu bom porinu od dohterja podpisano ?tudijo o dele?u rakovih bolnikov v zadnjih 10-letjih, ker so konkretni rezultati o riziku... pa ?e blesavmu ministru jih bom poslal... ?eprov nau n? nucal, ...upam, da mi bo vsaj odlegl <_<

 

lp,

angryD

 

:bravo: jst

:rozico:

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NE vem kako je v 3ki 6ki, ampak 5ka ima original sen?nike, ki se nataknejo fiksno na vrata in se sipa odpira neodvisni, to sem jaz mislil:

 

http://www.mazda.at/showroom/mazda5/accessories/

pod komfort / sonnenblinde

 

Verjetno pa je to predost drsnih kvadratnih vrat :bravo:

 

Kak?na pa je cena teh sen?il za M5 ali M6?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sm imel na prejsnem avtu neko roleto na zadnji sipi ker je bil coupe, sam ve?ga sranja se nisem vidu saj tista roleta je bila ziv ku..c! Ne vem kako je z roletami za mazde ampak verjetn me noben ve? ne preprica v kake rolete! :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?na pa je cena teh sen?il za M5 ali M6?

 

Jest sem dal za 2 45?.....res pa da so drugacne od standardnih

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za odgovor. Tudi jaz bom naro?il, ker druga?e je problem pri otrocih (in ?eni seveda) :)

 

sam res ne vem ce je za 6ko v katalogu nisem videl...vprasaj.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.