Skoči na vsebino

Vse aktivnosti

Ta tok se samodejno osvežuje

  1. Zadnja ura
  2. godlike

    Pivo mi paše

    Misliš EAN?
  3. etcho

    Pivo mi paše

    Izvirna QR koda. 😄
  4. goB

    Tole je pa kr smeh

    - Gospod zdravnik, vsako noč, ko zaspim, sanjam, da igram nogometno tekmo. - Predpisal vam bom te tablete, pa bo bolje. - V redu. Jih lahko vzamem šele jutri? Danes igram v finalu.
  5. Z M A J

    Chat is back ...

    Žal pa nismo niti to, ker pri nas banane NE USPEVAJO in jih moramo uvažat, heh
  6. goB

    Mazda CX-5 (2026)

    Še k materialom: nekateri kritizirajo, da so znotraj slabi materiali, trda plastika itd, meni osebno se ne zdi, tam kjer je treba so mehki materiali, res pa je da ne moreš npr. primerjati s CX-60, kot delajo nekateri, ki je le eno stopnjo višje. Drugače pa je meni na prvi pogled lepa prečiščena usklajena notranjost, lep volan, števci z ohišjem še vedno zgledajo klasično in ne kot pri nekaterih, ko je tudi v tem delu ravni ekran in imaš potem dva ravna ekrana.... Tudi cenovno je precej nižje kot CX-60. Dobiš pa v bistvo dober družinski avto za sedaj praktično enako velikost kot CX-60. Tudi en kup drugih detajlov sem opazil, ki se loči od konkurence, npr. pri lučeh, kar je iz slik težko vidno... Edino glede vrtljivega gumba pa kot kaže na sedanje odzive in prodajo, ga bomo verjetno počasi morali pozabiti tudi pri prihodnjih modelih...
  7. Danes
  8. Mraušk Mčk

    Chat is back ...

    ZDA, Kosovo, Gvatemala, Honduras, Paragvaj in Papua Nova Gvineja. In sedaj še 🍌Slovenija🍌. Za to smo se borili. Za to da imamo Slovenijo banana državo.
  9. Nam bo lažje, ker bo pred Stalingradom sedaj topleje.
  10. dvorjan

    Pivo mi paše

    Tole sem pa čisto po naključju na eni plaži naletel na ponudbo lokalnega mikropivovarja. Eksotično, drago, a okusno. Embalaža pa zmaga.
  11. Včeraj
  12. dvorjan

    Zanimivi oglasi

    Aja, pa še to. Če se boš loteval uvoza iz onkraj luže v lastni režiji. Veliko truda si boš prihranil, če boš dobil kanadsko vozilo (ker je praktično 95 % enako evropskemu) kot pa ameriško (kjer bi "po ps" moral menjati luči, smerokaze, vgraditi zadnjo luč za meglo ipd.).
  13. FuManchu

    Sprememba cene goriv

    Svetujem da si protestniki namesto koles kupijo štrike za okoli vratu. Merkur bo imel ziher kej v akcij🤣
  14. dvorjan

    Zanimivi oglasi

    Kontaktiraj prodajalca, naj ti da št. šasije (VIN). Potem pogooglaš vse mogoče zadetke za ta VIN, če boš imel srečo bo že kak brezplačni VIN checker kaj pokazal, sicer pač plačaš tistih 10 evrov in boš vedel, pri čem si. Lahko pa kar prodajalca direktno nagovoriš - češ, pokaži mi slike poškodb in popravilo (da se ne eden ne drugi ne pretvarjata pri čem sta). In če boš z videnim zadovoljen, greš na ogled, vožnjo, mogoče celo aro položiš. Saj pravim, niso vsi uvozi karamboliranih slabi, veliko jih pa je. V bistvu še dobro, da imajo v ZDA bolane urne postavke za delo in potem karamboliran avto hitro pristane na odpisu ali dražbi. Brez tega bi Poljaki, Belorusi in Ukrajinci bolj težko vozili kake pametne avte ...
  15. Bini

    Pivo mi paše

    Brez skrbi to je bilo na koncu.... 🤗😉🍻
  16. Boss

    Chat is back ...

    Fak, jaz se zajebavam, tip pa resno vzame in si misli, kako dobra ideja. Fak, mora bit pa fejst dolžan židom, da takole pokleka pred njimi. Smo pa vsaj v fantastični druščini banana držav. https://www.dnevnik.si/novice/slovenija/jansa-za-israel-hayom-veleposlanistvo-v-jeruzalem-zamrznitev-priznanja-palestine-2811882/
  17. etcho

    Pivo mi paše

    Da ne boste spregledali kakšnega poskoka, po vseh teh pivah. 😁
  18. Ampak res. Sami reveži ki za kruh niso imel.
  19. Boss

    Sprememba cene goriv

    Nimaš ti za tak traktor... na tistih protestih traktorja izpod 150k€ sploh ni bilo.
  20. Z biciklom sem se že naveličal, razmišljam da bi za proteste nabavil en rabljen traktor. Sam ne vem a se tudi proti tej vladi protestira s traktorji, a se je samo proti prejšnji.
  21. Boss

    Razni zanimivi posnetki in članki

    Ampak elita je imela klime, samo raji nižje so jo izklopili. To je ta demokracija kot piše na sami stavbi. Tal von der lier in klika so res nekaj boljšega kar je lahko evropa fasala. Dokler bo nemčija imela tak vpliv nam bo trda predla pa še korakal bi proti Moskvi - spet.
  22. Boss

    Sprememba cene goriv

    Ma kaj Kučko in Svetlana... čak, da se jaz pojavim. Če sem bil z navadnim kolesom tolk uspešen, kaj bo šele z e-MTB-jem. To bo samo gazi miško gazi.
  23. Pred res mnogimi leti sem že bil zaposlen v podjetju, ki je propadalo, takrat zaradi geopolitičnih sprememb. Sem zelo hitro pobegnil. Ampak podobnost s tole EU je pa. Najprej jim izklopijo klime, potem počasi naenkrat ne bo več wc papirja na straniščih... Na sedežu Evropske komisije izklopili klimatske naprave. A ne povsod. SIOL.NET Zaradi vročinskega vala, ki je zajel celotno Evropo, so bili v petek na sedežu Evropske komisije v Bruslju prisiljeni izklopiti klimatske naprave. A ne povsod, piše Politico. Zaposleni v stavbi Berlaymont so opoldne...
  24. Bini

    Pivo mi paše

    Po današnji turi po Velebitu.... 🍻
  25. Z M A J

    Formula 1

    Pravkar končane zelo napete kvalifikacije, ki napovedujejo vročo dirko, pa ne zgolj po temperaturah v Avstrijij
  26. Je prav luštno, vendar na obratnem bregu od propadajočega hotela, tam je tudi prijeten bar z dobro postrežbo in urejenimi wc-ji. Temperatura vode jezera je nekih 20, kar je meni čista IDILA
  27. A je za kopati v Predvoru, se hotel še ni podrl v jezero....še nekaj časa nazaj je bilo jezero bolj tako tako, ni bilo ravno na izgled mikavno za iti v vodo 😉
  28. Danes opravil dobrih 57km in sicer štart iz Soteske, prek Tunjic, Zaloga pri Cerkljah, Cerkelj, Olševka in Tupalič, do PREDDVORa in tam kopanje v Črnavi Povratek prek Komende in Kamnika. Od Tunjiške mlake proti Zalogi pri Cerkljah in Šmartnem je izredno lepa, neprometna cesta, večinoma po gozdu. Me je res navdušil predvsem ta del poti
  1. Naloži več aktivnosti
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.