Vse aktivnosti
Ta tok se samodejno osvežuje
- Zadnja ura
-
To si Krško in Ljubljano zamenjal.... 🙃
-
To je bil sicer bolj hec in je bilo mišljeno kot. npr po vrsti od druge svetovne vojne do danes: generacija Silent, generacija Baby Boom, generacija X, generacija Y (milenijci), generacija Z in čisto sveži generacija Alpha. In edino pri generaciji Y se lahko izpusti beseda generacija in so samo milenijci, vsi drugi pa smo vedno generacija... Zato neke vrste kompliment za milenijce in zato premium, sam žal ne spadam pod ta premium.
-
Pismo @Alexzveniš, kot da bi tud govna jedel, sam da lahko čez ptiča udrihaš. Tole kar je naredil Petrol je naredil proti vsem Slovencem in Holob klele sploh ni pomemben.
-
To je ponavadi 8 koles, 4 pari ?
-
Juga, kaj čmo. Se vidi kdo vlada🫣
-
Preseli se v Ljubljano. Lublančan si želijo, da od prihoda domov pa do sončnega zahoda mine čimmanj ur. Ker nimajo kaj počet.
-
Isto kot kadar mrtvologi napovedo sneženje. Folk je zaradi alarma začel vozit 40.
-
Stara tehnika (Hi-Fi, računalniki, elektronika,...)
Mraušk Mčk je odgovoril na Janez007-ovo teme v forumu Krneki
A ta fršterkr si rabljen kupu? Vsaj tema ima naslov "Stara tehnika"- 222 odgovorov
-
- elektronika
- hifi
-
(in 2 več)
Označeno z:
-
Ukrep omejevanje količine točenja goriva na osebo je v Evropi zelo redek – in po zadnjih podatkih je Slovenija trenutno praktično edina država v EU, ki ga je dejansko uvedla. Toliko o ptičji vladi. Sledi verjetno par-nepar.😂
- Danes
-
Inšpekcijski nadzor: Petrol na črpalke dovažal precej manj goriva | 24ur.com WWW.24UR.COM Tržni inšpektorat je minulo soboto opravil nadzor nad prodajo naftnih derivatov na 41 bencinskih servisih po državi. Ugotovili so, da so se dobave v zadnjih 14 dneh vršile manj pogosto, v zadnjih dveh pa so...
-
Od začetka prvega mandata se je več kot podvojila. 3% ni nič proti tem. On ima res vpliv na to 🙃
-
Slovenska Borza je v ponedeljek padla za 3 % ker je zmagal Golob.... To pove vse...
-
Biznis je biznis. Kdor da več, ta vzame. Ali nisem kaj zamudil, da nismo več v tržnem gospodarstvu. 🤔 Pač ptič je zaj..al na polno in ni kaj tukaj kriviti druge. 😉
-
No, ko prideš v hi-fi showroom in ti dajo za poslušati par sistemov, greš na koncu domov z višjim in dražjim modelom.😁 Dela pa ta ojačevalec, ki sem ga na koncu kupil ( Arcam radia A15+ ) Integrirani ojačevalnik Arcam Radia A15+ | 80W rms | HDMI-eARC | AV-PLANET.SI WWW.AV-PLANET.SI Integrirani ojačevalnik Arcam Radia A15+ je avdiofilska komponenta z DA pretvornikom ES, ki ojačuje zvok v... precej bolje, kot Arcam radia A5+, ki sem ga imel ogledanega Tudi močnejši je (2x80W). Verjetno se mlajši tu na forumu sprašujete, kaj za vraga rabite to za poslušanje , saj je dovolj telefon in slušalke. No, starejši smo imeli talšne in podobne hi-fi sisteme v 90-ih. In,če imaš doma še vrhunski gramofon za vinilke, je odličen ton zagarantiran. Ali pa odličen CD Player.
- 222 odgovorov
-
- 1
-
-
- elektronika
- hifi
-
(in 2 več)
Označeno z:
-
Pri meni tudi. Sredi kosila v restavraciji, ko je začel alarm na telefonu. 😄 Vsi so gledali, za kaj se gre. Zanimivo pa je, da sva z ženo , ki sva na Telemachu, dobila istočasno obvestilo, sin in hči pa, ki sta na A1 pa sploh ne. Najbrž ga bodo dobili jutri.😄
-
Nisem bil pri njih nikoli zavarovan.
-
Idrija.🧐
-
Jaz imam tudi drsni prihod in delam nadure zjutraj, ker pač želim več od dneva. Ura naj bo, kot je bila v času Celjakih grofov.
-
Ma te politične debate so mi škatljive, ker jih kdo vzames preveč osebno. Niso to mehurjastni blatniki na CX30.
-
Greznica
-
IN, ste že kaj naredili z njimi?
-
Le še danes in jutri je možen nakup "ljudskih OBVEZNIC" po 3% obrestni meri.
-
Ludnica,😳 🙃
-
Pogledam, ko grem iz sužbe. 😆
-
Pri meni je že prispelo nacionalno opozorilo o močnem vetru do 140 km/h. 😲 Kdo pravi, da ne deluje....