Skoči na vsebino

Alex

Člani
  • Sporočil

    23.634
  • Z nami že

  • Nazadnje prisoten

  • Dnevne zmage

    500

Vse objave uporabnika Alex

  1. Alex

    Tole je pa kr smeh

    Ta je resnična. 👍
  2. Tudi moja 6-ka je iz nemčije pa deluje na, avtomatsko tako,da so podnevi avtomatsko vklopljene dnevne. Nekaj ne štima pri tvojem avtu. 🤔
  3. Alex

    VETERANI SLO-91 💂

    Kaj si to kam poslal prošnjo ali kako? 🤔
  4. Alex

    Razni zanimivi posnetki in članki

    Tej so hujši kot diareja. 🤣🤣
  5. Alex

    Za Alexa

    Enako. Tu najdeš vse o vrtičkih, pa vse o računalništvu, pa o kuhariji, pa o delavnih strojih, avtobusih, orodju, hi-fi-ju... In tudi o mazdah. Skratka vsa področja pokrivamo. 😉
  6. Alex

    Za Alexa

    A ima še kdo tako čast, da ima svojo temo? Saj ni bilo potrebno. Hvala, hvala. 👍
  7. Alex

    Razni zanimivi posnetki in članki

    Najprej v Ljubljano. Tej naši vladni kekci bolj potrebujejo gnojnico. 😉
  8. Alex

    Tole je pa kr smeh

  9. Tale tvoj udari vrtalnik je bolj hobi varianta. Ni čudno, da ne moreš odvojačiti kolesa. 😊 Moj ima 700Nm navora in z lahkoto odlomiš vijak, če ne paziš. 😊 Imaš pa tri nastavitve za hitrost in navor. Super stvarca. https://www.berco.si/izdelek/akumulatorski-udarni-vijacnik-dtw701z-makita/
  10. To že vsi vemo, da so tej prvi letniki 2013 bili problematični.
  11. Alex

    Mazda CX-60

    Imaš ljudi, ki delajo po 100 kilometrov na dan, pa se zabije. Ni nekega pravila. To vsekakor ni avto, da se boš dnevno vozil v trgovino in po otroke v šolo, občasno boš pa naredil 200 kilometrov. To je atro za ljudi, ki veliko potujejo (avtoceste, hitre ceste) ali pa naredijo ponavadi veliko kilometrov v enem kosu. Zato pa se bom jaz verjetno moje 6-ke lifral, ker ne delam z njo več relacij, sin pa tudi ne toliko, da bi se jo še izplačalo imet.
  12. Tvoja, z avtomatskim menjalnikom, pa če je še dpf dokaj zabit (po regeneracijah vsakih 150 killmetrov je nedvomno ) ima tvoja na valjih največ 150 konjičev. In nič več. Preverjeno na valjih.
  13. Alex

    Mazda CX-60

    Kupi dizla... pa jih boš imel. 😉
  14. Za Mazdo dizla čisto normalna poraba. Dobro vemo, da Mazdini dizli glih niso neki šparovčki. 😉 Nisi pa napisal, ali imaš 150 KM /ročni menjalnik ali 175HP /avtomatski.
  15. Alex

    Mazda CX-60

    Kje so pa težave z dpf filtri in podobno?... 😉 ...
  16. Alex

    Razni zanimivi posnetki in članki

    Pa, da bo vsaj motor noter. Četudi kak star od mpskviča iz osemdesetih. 😊
  17. Alex

    Mazda CX-60

    Zelo pametno. Prav ta teden je akcija -, hitro je prehitro, prehitro je kriminalno dejanje. 😉
  18. Alex

    Razni zanimivi posnetki in članki

    To pa je še hujše kot včasih z yugecinin stoenkami. 😊😊 https://avto-magazin.metropolitan.si/novice/nimajo-barve-zato-izdelujejo-samo-bele-a-se-vseeno-niso-dokoncani/
  19. Alex

    MOTO GP

    Enako. Sem mu prav privoščil in navijal zanj med dirko.
  20. Alex

    Gume

    Mišelinkecsem imel samo enkrat. Zelo precenjene gume in predvsem predrage. Je par gum boljših. 😉 Res so assimetric 5. Sem slikal moje na 6-kinin imajo enak ta vzorec v utorih.
  21. Alex

    Gume

    Ne... Važna je muzika pred vsem.😉 In ja, ko bom zamenjal gume, bodo tudi premium in ne low budget. 😉 Hočem samo povedati ostalim, da naj ne kupujejo tega šita od gum. 😉 Moj učitelj, razrednik je vedno lepo rejel:" zemlja je za kmete, tehnika je za tehnike".
  22. Alex

    Gume

    Tudi, če bi bile ass 5 so to vrhunske gume, brez skrbi. 😊
  23. Alex

    Gume

    Ne, 5-ka ni. Imam assimetric 5 na avtu in nima tega narezanega vzorca v utoru. Po moje je res 6-ka, le vtisnjena je 5(ka. Tvoje tudi imajo noter ta vzorec,kot ga ima assimetric 6.
  24. Alex

    Nakup mazde v tujini

    Jaz bi tako rekel. Če dobiš za enak denar AWD, ga vzemi. Jaz bi ga takoj vzel, če ne bi živel na obali.
  25. Alex

    Gume

    Uf, te bridgestonke na cx30 so res smrtno nevarne v deževnem vremenu. 😕 Vsakokrat, ko dežuje ali so ceste mokre se ponovno lahko prepričam, da to niso varne gume. Še nikoli nisem imel tako slabih gum v mokrem. Edino Fulda mogoče. Da, za suho vrsto so (kakor večina gum) v redu, a dobra guma je dobra, ko nima bočnega splavanja pri nizkih hitrostih v ovinku. Še to sezono bodo gor nato pa gredo v smeti. Močno odsvetujem te gume vsakemu.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.