-
Sporočil
23.634 -
Z nami že
-
Nazadnje prisoten
-
Dnevne zmage
500
Tip vsebine
Profili
Forumi
Koledar
Garaže
Vse objave uporabnika Alex
-
Točno to stalno ponavljam. Za menjavo filtra in olja so meni zaračunali 1,5 ure. Ali so novo olje kapali z kapalko noter ne vem.
-
Sedaj po vojni so vsi neki jaki generali. Ko je bilo potrebno na hitro ukrepati so pa nekateri vrgli puško v koruzo. 😉 Ko bo in bo sigurno prej ali slej prišla kaka nova, še hujša in še bolj smrtno nevarna epidemija , bo pač prišla na vrsto naravna selekcija. Pametnejši, tej ki zaupajo v znanost in bolj fizično zdravi ljudje bodo preživeli, ostali "ta pametni", teoretiki zarok in "sledljivci, lahko vodllivi pač ne. 😉 Evo, lep primer pametnih mamic je sedaj v Avstriji z ošpicami. So poslušale FB doktorje in sedajj imajo po domače povedano kažin. Enako. To je enako, kot da bi nek pek mene učil, kako se naredi kitara. In takih "petkov" imamo v Sloveniji skoraj polovico. Tej učijo zdravnike in virologe, kaj bi morali storiti.
-
Zelo "zaneslljivi" viri. 😄😄 Bom vprašal za mnenje še kako šlogarco. 😉
-
Za 5300 grem na sejšele pa še kam zraven. In to za 14 dni.
-
Izpolnil sem anketo, ki mi jo je poslal MMS. In to o tem, kako sem bil zadovoljen z storitvijo v BTC. Verjetno ni potreben dodaten komentar. 😊
-
Extreme - "Rise" (Official Video) - YouTube Music MUSIC.YOUTUBE.COM Extreme - "Rise" (Official Video) Extreme 'Six' is coming June 9! Our first single, "Rise" is out NOW...
-
Imaš prav. Sem falil. Je od 488. Res je, luči so pa res zadeli.
-
-
V tem času holob lahko dvakrat dvigne ceno goriv. 😉
-
Najbrž desus vožnja, hitreje itak ni šlo. 🤔
-
Jaz sem bil lani peti v Arrabi in na marmoladi. Letos so na vrsti tre cime. Je pa verjetno zakon mx5 za te ceste. 👍
-
Ja. In ti zaračunajo mastno še za wc.
-
E moj Boss. Pa ni vse v smučanju. Mi smo bili tudi lani poleti v Dolomitih in imaš en kup stvari za počet. V bistvu je enakovredno smučanju. Recimo, da si kolesar. Greš z gondolo na vrh gore in se spustiš do dna. Verjetno je to super doživetje. Pa tudi sicer so dolomiti raj za kolesarjenje, pohodnštvo, planinarjenje,enostavne sprehode. Kjer ti za bistveno manj denarja kot pri nas ponudijo bistveno več. 😉
-
Itak. Se dobi smešno poceni nastanitev v Dolomitih. Včasih so hotelirji n lastniki apartmajev zahtevali, da si cel teden pri njih, sedaj pa lahko rezerviraš tudi za dan, dva. Ni problema. Se da zmenit. Pa toliko so naši na tv nabijali, da kako so podražali avtrijci in italijani svoje nočitve in žičnice. A nič o tem, kako je drago pri nas.
-
Uf. Ne vem točno imena. Je bilo pa to na poti iz doline Val di fassa v Val Gardeno. Se je najprej ustavila žena, nato smo se pozneje še mi ostali. Je pa res, da cene varirajo. Lahko boš plačal štrudel tudi 8€, pivo 6€. Moraš malo sproti gledati za cene.
-
Pa te cene niso od sedaj, ko je prvenstvo. Kolega je plačal hotel v Kranjski Gori, med zimskimi počitnicami, 70€ na osebo (spanje + zajtrk). Mi smo dali v Canazei-u, v srcu Dolomitov za : spanje + zajtrk + večerja 60€/ osebo. In potem se čudijo, da ni ljudi. Da ne govorimo o hrani v Planici. Na višini 2600 m smo plačali hamburger+, pomfrit 8€.,štrudel 5€,4 dcl pive 4 €.
-
Jutri popoldan bom v BTC v Ljubljani. Če boš kaj tam jutri mi javi. 🍻 Sem res vesel, da smo skupaj to rešili. Hvala tudi vsem ostalim(Jest.) za kontakte. 😊
-
Ja pa nekaj se moraš razburit. 😊 Ni bilo pa zopet tako hudo, kot se znam razburit ponavadi. Dobro, da si me "nateral", da grem do konca. 😊 Vidiš, da upoštevam tudi druga mnenja. Kdaj se dobimo, da ti častim pivo +pizzo? 🤗
-
A-Cosmos.
-
To je bilo pa hitro rešeno. 😊 In predvem ekspresni odgovor. 👍 Mazda je dobila zopet zaupanje. Janez pa, kot sem obljubil, ob priložnosti pijačo. Lahko častim tudi pizzo. 🍻
-
Ne pravim o opremi. Tukaj sem mislil na obliko, ki se ji že poznajo leta. Saj jo imam tudi sam, a dejstva so dejstva.
-
Evo, poslal sem dopis še na A-Cosmos in na BTG. Bomo videli, kako, (če) se bodo odzvali. 🤔
-
Evola. Sem napisal en malo bolj oster dopis na MMS. Pa da vidimo, če bodo kaj odgovorili. Če imajo kohones.
-
Dejte ga lomit. Sedaj se ji pa že krepko poznajo leta, tudi zadnji FL.
-
Čaki, kdo kaj prodaja? 🙄