Skoči na vsebino

Krneki


vid007

Priporočeno sporočilo

:hohoho:

G. Blagajnik (Viper) priporo?a, da se ob dogovarjanju za ugodnosti oz. popuste, izkazujete s potrdilom o vpla?ilu ?lanarine in/ali s potrjeno pristopno izjavo. :jupiii:

 

Razmi?ljam pa tudi, da bi vsakemu izmed ?lanov natisnili kak?en A4 format, da ima gor navedene vse popuste in datum kdaj smo podpisali kak?no pogodbo, ker ko bo ?el nekdo v firmo ANET (sedaj se imenuje ADEL) v trgovino npr. na Polzeli (pri ?megu), nisem ravno prepri?an da bo vsak lokalni trgovec vedel, da imamo pri njih Mazda klub mafia kak?ne popuste.

:aaaaa::hohoho: Varovanje podatkov? Mislim, da z takim varstvom osebnih podatkov bi bila gospa Musarjeva zelo zadovoljna, polno ime, pa ?e prva ?rka priimka vidna vsem. :jupiii:

 

Po drugi strani smo pa na tejle strani navedeni vsi trenutni ?lani kluba (no malo je tudi varovanja podatkov). :jezicek::ouje:

 

http://www.mazdaklub.si/clanstvo/clani/

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men o?itno kole??ki v glavo ne delujejo na tako visoki frekvenci kot tebi, tko da bi prosu, ?e lahko razsvetli? kaj naj bi blo tako sme?no.. :ne vem:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men o?itno kole??ki v glavo ne delujejo na tako visoki frekvenci kot tebi, tko da bi prosu, ?e lahko razsvetli? kaj naj bi blo tako sme?no.. :ne vem:

 

Sej je napisu kar v quote notr...

 

Varovanje podatkov? Mislim, da z takim varstvom osebnih podatkov bi bila gospa Musarjeva zelo zadovoljna, polno ime, pa ?e prva ?rka priimka vidna vsem.

@Vid, sej drugi? se lahko udele?i? kak?nega sestanka pa sam predlaga? spremembe v dobrobit kluba, ker preko tipkovnice bomo bolj slabo re?ili zadeve.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e zmer se pa ne ve zakaj naj bi blo to sme?n :dudek:

 

Zato, ker govorite o varstvu osebnih podatkov potem pa objavite polno ime in prvo ?rko priimka in celo znamko vozila, no najbolje da zraven napi?te ?e ?teviljko ?evljev pa ?e kaj.

?e vam ni jasno vsake osebne podatke in to je ime in priimek, se ne sme javno objavljat brez soglasja ?lana, torej ste v pristopne obrazce dali izjavo, da se lahko podakti javno objavijo??? Jaz v tistih obrazcih, ki so bili tu gor tega nisem opazil. Druga?e pa zakaj bi nekomu pomagal, ?e sem bil ves popljuvam s strani nekaterih va?ih ?lanov in to celo od nekoga, ki mislil, da vse ve pa naj vam on pomaga pri tem, mislim, da vsi dobro veste na koga ciljam, ?e pa vam ni jasno pa vam vsem ?e enkrat povem to je Boss, pa pri meni je tako na ignor in moram re?i od takrat mi je forum dosti bolj berljiv.

 

Druga?e pa za konec, kako pri?akujete od ?loveka, ki ste ga tako popljuvali ?e sploh lahko kako pomo?????

Ni panike jaz sem vedno pripravljen pomagat, samo imam svoje zahteve potem, ?e se nekdo do mene obna?a kot se je tu Boss in eni so ga pri tem ?e celo podpirali. Tako, da vse je sedaj na vas, sprejmete moje mojo kritiko kdaj in je upo?tevate ali pa peljite zadevo po svoje naprej.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zato, ker govorite o varstvu osebnih podatkov potem pa objavite polno ime in prvo ?rko priimka in celo znamko vozila, no najbolje da zraven napi?te ?e ?teviljko ?evljev pa ?e kaj.

?e vam ni jasno vsake osebne podatke in to je ime in priimek, se ne sme javno objavljat brez soglasja ?lana, torej ste v pristopne obrazce dali izjavo, da se lahko podakti javno objavijo??? Jaz v tistih obrazcih, ki so bili tu gor tega nisem opazil. Druga?e pa zakaj bi nekomu pomagal, ?e sem bil ves popljuvam s strani nekaterih va?ih ?lanov in to celo od nekoga, ki mislil, da vse ve pa naj vam on pomaga pri tem, mislim, da vsi dobro veste na koga ciljam, ?e pa vam ni jasno pa vam vsem ?e enkrat povem to je Boss, pa pri meni je tako na ignor in moram re?i od takrat mi je forum dosti bolj berljiv.

 

Druga?e pa za konec, kako pri?akujete od ?loveka, ki ste ga tako popljuvali ?e sploh lahko kako pomo?????

Ni panike jaz sem vedno pripravljen pomagat, samo imam svoje zahteve potem, ?e se nekdo do mene obna?a kot se je tu Boss in eni so ga pri tem ?e celo podpirali. Tako, da vse je sedaj na vas, sprejmete moje mojo kritiko kdaj in je upo?tevate ali pa peljite zadevo po svoje naprej.

 

ta tema ni namenjena temu da bo? tle kk?ne krege iskou pa nevem kaj ?e ta tema je namenjena za izku?nje pri na?ih partnerjih oz z fermami s katerimi smo sklenili pogodbo za razne popuste itd ... ti bi pa re?vou neke osebne komflikte pa probleme zato k se nisi iz enim ?lanom neki strinju ... pa kva da fuck je narobe z vami folk ... a nimate nobenga bl pametnega dela ... pa prosim da se v tej temi ne svinja in spema ampak da se pi?e samo izku?ne z na?imi partnerji ... admina oz. moderatorje pa napro?am da ?e bo potrebno prosim da zbri?ejo neprimerne poste ki sploh ne spadajo v to temo !!

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, Vid007 vidim da si GLAVCA brez primere, no pa mi zdej ti iz (teoreti?ni primer) npr. Janez K, ki ima Mazdo 626, pa mi povej KDO HUDI?A JE TA OSEBA, domnevam da ?e ima? v vzdevku 007 zlahka de?ifrira? iz inicialke K njegov celoten priimek, verjetno tudi dol?ino njegovega reproduktivnega organa in ?tevilo ter dol?ino dlak na hrbtu? <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zato, ker govorite o varstvu osebnih podatkov potem pa objavite polno ime in prvo ?rko priimka in celo znamko vozila, no najbolje da zraven napi?te ?e ?teviljko ?evljev pa ?e kaj.

?e vam ni jasno vsake osebne podatke in to je ime in priimek, se ne sme javno objavljat brez soglasja ?lana, torej ste v pristopne obrazce dali izjavo, da se lahko podakti javno objavijo??? Jaz v tistih obrazcih, ki so bili tu gor tega nisem opazil. Druga?e pa zakaj bi nekomu pomagal, ?e sem bil ves popljuvam s strani nekaterih va?ih ?lanov in to celo od nekoga, ki mislil, da vse ve pa naj vam on pomaga pri tem, mislim, da vsi dobro veste na koga ciljam, ?e pa vam ni jasno pa vam vsem ?e enkrat povem to je Boss, pa pri meni je tako na ignor in moram re?i od takrat mi je forum dosti bolj berljiv.

 

Druga?e pa za konec, kako pri?akujete od ?loveka, ki ste ga tako popljuvali ?e sploh lahko kako pomo?????

Ni panike jaz sem vedno pripravljen pomagat, samo imam svoje zahteve potem, ?e se nekdo do mene obna?a kot se je tu Boss in eni so ga pri tem ?e celo podpirali. Tako, da vse je sedaj na vas, sprejmete moje mojo kritiko kdaj in je upo?tevate ali pa peljite zadevo po svoje naprej.

 

Poglej v profil, to ?e pi?e vsem............ :ninja:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no pa mi zdej ti iz (teoreti?ni primer) npr. Janez K, ki ima Mazdo 626, pa mi povej KDO HUDI?A JE TA OSEBA

 

to sm se tut js takoj upra?u... :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

here we go again!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je:

Janez Kocjanovi?

Spodnjih banovci 76

2012 BUTALCI

 

626 je pa temno zelene barve tel 050 8847522,... ?e potrebujete ?e ve? podatkov pa povejte bom pogledal v imenik.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Mogoče si se res nagaral, ampak si vsaj vozil "varčnega" bencinarja.
    • Tako je to...vsak ima "svoj" predalček😄
    • Enake znamke vozilo, enak model vozila, enak letnik vozila, enako veliko vozilo, še barve je enake, enkrat štirikolesni pogon in dvolitrski turbo dizel (poraba 6,7), drugič 1,5 litrski ne-dizel s sprednjim pogonom (poraba 8,8).    Zame ni več dileme, kakšen motor je edina prava izbira.
    • DANES SEM PA SPREMENIL VERO IN TRDIM, DA JE AVTOMATIK NEKAJ NAJBOLJŠEGA NA TEM SVETU!   Sem danes dobil kot nadomestno vozilo enakega, kot je naš dvolitrski dizelaš, le da nima štirikolesnega pogona in da je 1,5 litrski bbeeee eeenn eeennn ciiii narr brrr (me trese že če moram samo napisat). Se pravi težko vozilo z majhnim motorčkom.  Dragi moji, to pa je "trajben getriben"... Saj po avtocesti od Kopra mimo Trsta in do Monfalcona je lepo šlo, nič posebnega. Itak je pol poti omejitev 80 in s tujim avtom sem se omejitve držal kot klop. Ko se je omejitev dvignila, je bilo pa zmerno do pretežno vodoravno in je tudi kar šlo. Od Monfalcona do Solkana je pa polovico poti skozi naselja (50), ostalo pa 70. Nato sem v Solkanu počakal, da so trije otroci končali s športnim plezanjem in en otrok z avtošolo, pa še sosed me je prosil za prevoz, ker se je skregal s punco in dobil čevelj... In tako sen štartal s polnim, že tako velikim in težkim, vozilom v te naše hribe. Sem prekladal tisti menjalnik, da me zdaj bolita noga in roka. In že na pol poti do doma sem si zaželel, da bi bil avtomatik...    Zdaj razumem, kaj so nekateri tu razlagali. Dokler sem vozil dvolitrskega dizla, tega nisem razumel.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.