Skoči na vsebino

PONAREDBA mazde6


jotko

Priporočeno sporočilo

Pred 14 dnevi sem se zanimal za mazdo 6, letnik 2008, 260.000 prevo?enih, 11.000?...

 

zdaj pa se ta omenjena mazda prodaja z nazaj prevrtenimi kilometri 159.000 za 11.980?

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6563200&show=1

 

 

mazda je zamenjala ?e 4 lastnike, ?t. ?asije JMZGH14D601167321 in bila nazadnje registrirana LJ JJ 444

 

 

v vednost....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred 14 dnevi sem se zanimal za mazdo 6, letnik 2008, 260.000 prevo?enih, 11.000?...

 

zdaj pa se ta omenjena mazda prodaja z nazaj prevrtenimi kilometri 159.000 za 11.980?

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6563200&show=1

mazda je zamenjala ?e 4 lastnike, ?t. ?asije JMZGH14D601167321 in bila nazadnje registrirana LJ JJ 444

v vednost....

 

wtf???

res al kaj!

 

To je blizu mene -bom se oglasil in malo podra?il zadevo!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Podn, na konc bo en na forumu jamrov kak?en skret so dizl mazde, da ima komaj 160.000 prevo?enih, pa je ?e "na izmaku snaga" (kot bi rekli kolegi z juga, hehe) <_<:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fantje brez zajebancije...

jaz sem preveril komplet avtov in tudi odpru temo ( mazda z 240tko ja ali ne...)

v nedelo je bil avto se na voljo pri privat prodajalcu, evo danes ze ponarejeno in bla bla bla...

skoda k nismo v nemciji bi se ga dalo lepo stozit...

povejte se mal naokol da se ne bo kdo zajebal!

skoda da pol se kdo od znancev, kolegov po glav tovce in joka.

pa se povrhu tega je bila se karambolirana,..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dokler ne bodo naredili reda pri prodaji oz. sledljivosti realnih kilometrov, bodo take zgodbe vsakdanje.

Ko pa bodo par tem dilerjem stopili na prste in jih zaprli za par let mislim, da bo po?asi nastal red. :angry:

Sem pravkar prodal avto in naj vam ne povem, kak?ni pacienti oz. debili kli?ejo in kaj vse predlagajo, da bi bilo dobro zame.?e niti ne stopijo iz avta ?e skozi odprto okno blejejo, da je avto na sliki lep?i, da je vse gnilo.

In to vse, da bi zbili ceno in pozneje zaslu?ili par sto evrov.Bljak. <_<

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe ime podjetja je to :) zgleda pa ne prodaja samo karavane :hohoho: ampak ?e limuzine z zbitimi kilometri...pomoje je za to dejavnost moral priglasiti na ajpes :)

 

Sej vem, sej vem :D

 

To zbijanje je pa itak stalna praksa...nima? kej ve? v sloveniji.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem se mogu zadr?at :ouje::ouje::ouje:

 

ODLI?NO OHRANJEN ?PORTNI COUPE BMW 630Ci STEPTRONIC, Z NEVERJETNO VAR?NIM 3.000 ccm MOTORJEM, KATEREGA PORABA ZNA?A OD 7 l/100km, POVPRE?NA PORABA GORIVA 9,5 l/100km.

 

http://www.avto.net/ad.asp?id=6517549

 

7 litrov pije po klancu navzdol z ugasnjenim motorjem :D

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto Karavan- fantje obvladajo svoje delo, tudi na BMW forumu pohvaljeni, ?e posebej znajo pa kilometre prevrtavat :D tko da je tole kar stara zadeva...na?alost!!!

 

Lep pozdrav, ?e moje mnenje, ne vem kaj tok komplicirate glede ?t kilometrov, vsaj 90% avtomobilov pri slovenskih dilerjih je prevertenih, va?na je ohranjenost vozila in na?in vo?nje, jaz imam identi?no vozilo, ki sem si ga sam pripeljal iz avstrije z 310.000 tkm relacijskih cena je bila ugodna, sedaj jih imam 436.000, sem izredno zadovoljn, razen rednih servisov nisem imel nobenih te?av, v avtohi?i so mi ga ocenili na slabih 11 tiso?akov pri nakupu novega, ampak aga ne menjam . ker sem zaenkrat zadovoljne, morda pa, lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep pozdrav, ?e moje mnenje, ne vem kaj tok komplicirate glede ?t kilometrov, vsaj 90% avtomobilov pri slovenskih dilerjih je prevertenih, va?na je ohranjenost vozila in na?in vo?nje, jaz imam identi?no vozilo, ki sem si ga sam pripeljal iz avstrije z 310.000 tkm relacijskih cena je bila ugodna, sedaj jih imam 436.000, sem izredno zadovoljn, razen rednih servisov nisem imel nobenih te?av, v avtohi?i so mi ga ocenili na slabih 11 tiso?akov pri nakupu novega, ampak aga ne menjam . ker sem zaenkrat zadovoljne, morda pa, lp

 

Ti pa si model - se prav je cool, da te nategnejo? :ne vem:

 

Sej ne gre za to kolk je prevo?enih ampak zato, da glede na prevo?ene kilometre se oblikuje tudi cena vozila. In nikakor ni fer, da isto?asno nekdo prodaja avto z realnimi kilometri - recimo 150kkm, za isti denar pa nek prevarant z isto kilometri na ?tevcu zbitimi iz recimo 250kkm. Cena pa enaka - ma ne more? to je tko kot, ?e bi v ?tacuni nekdo prodajal pol litra jogurte, en drug bi pa za isto ceno dal pol jogurta in pol vode zraven pa trdil, da je to ?e bolj zdravo. Mislim, da bi ga vsi po vrsti lin?ali pri avtih nam je pa kar vseeno.

 

In ravno zato, ker ne more? vedeti kako je avto vo?en in tudi detaljno ne more? preveriti kolk je ohranjen (mislim, da ga ni , ki bi ma?ino razdiral in kontroliral obrabo) je lahko velika razlika a ima avto ?e kakih 100.000 ve? prevo?enih. Ja seveda je mo?no, da je avto z manj prevo?enimi bolj zjahan od tistega z ve? ampak v povpre?ju pa je slika obrnjena in definitivno je avto z ve? prevo?enimi blji?je raznoraznim nepredvidljivimi stro?ki kot pa avto z manj in dokler se bomo kar strinjali, da nas nategujejo bodo samo prekup?evalci meli roke, kupci bodo pa pol jamrali tukaj na forumu in bentili nad znamko Mazda kako zani? je.

 

Ker avto pa ima?, da gre proti pol milijona kilometrov pa ti kr ponujajo 11k? - to mora bit hud stroj al ma? tud ti zgoljufane kilometre? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep pozdrav, ?e moje mnenje, ne vem kaj tok komplicirate glede ?t kilometrov, vsaj 90% avtomobilov pri slovenskih dilerjih je prevertenih, va?na je ohranjenost vozila in na?in vo?nje, jaz imam identi?no vozilo, ki sem si ga sam pripeljal iz avstrije z 310.000 tkm relacijskih cena je bila ugodna, sedaj jih imam 436.000, sem izredno zadovoljn, razen rednih servisov nisem imel nobenih te?av, v avtohi?i so mi ga ocenili na slabih 11 tiso?akov pri nakupu novega, ampak aga ne menjam . ker sem zaenkrat zadovoljne, morda pa, lp

 

 

si eden redkih ki z mirno vestjo kupi avto z 300k km

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

si eden redkih ki z mirno vestjo kupi avto z 300k km

 

in mogo?e proda naprej s 100k......ker ravno tu je svoj prvi post napisal in izginil......halo??

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Fizika je še vedno fizika in ne boš je okrog prinašal, ker tu nam določene podatke ne želiš prikazat, ker potem pade tvoja pripoved.   Bom poskusil še 1x z razlago. Mestna vožnja ni enaka mestni vožnji. Kaj to pomeni? Če se pelješ skozi mesto in je to relativno prazno brez rush hour gneč ter konstantnega stanja pri semaforjih je to dejasnko med najbolj varčnimi potmi pa al maš EV al pa ICE. Ko imaš mestno vožnjo v pravem pomenu besede z mnogo starti in ustavljanji ter stanjem je pa med najbolj potrošnimi načini premikanja ne glede na vrsto pogona.   Potem so tu regionalke, kjer pri EV-jih velja, da ravno zaradi učinkovitosti pogona je nižja hitrost bolj varčna kot višja... ja 40-50km/h je bolje kot recimo 80km/h. Pri ICE pa zaradi prestav, efektivnosti delovanja motorja, izgub samega delovanja motorja so najbolj varčne vožnje kar tam nekje med 50-80km/h.   Avtocesta je pa smrt za porabo EV-jev, kjer dejansko ravno zaradi učinkovitosti pogona EV-ja ta res skokovito raste z večanjem hitrosti, medtem, ko pri ICE je povečanje porabe bistveno manjše ravno zaradi dejstva, da se za sam pogon porablja le cca 30% energije, ostalo so izgube.   Tko, da ja pri porabi kot jo navajaš, si se vozil sila počasi, kot tudi kaže povprečna. Si upam trditi, da verjetno sploh nisi šel na AC in da za Slo AC-je niti nimaš vinjete. Imam prav?   Aja še to. Sem z dvema EV-jema poskusil vozit enako hitro na enaki trasi kot s svojo 6-ko. Vključuje večino AC, cca 30% mestne z relativno malo gneč in nič regionalk. In ja na AC sem vozil z max dovoljeno hitrostjo. 5,5l/100km imam porabe na ICE, EV-ja pa sta imela od malo pod 20kWh do nekaj nad 20kWh na tej razdalji pa sta bistveno manjša avtočka kot šestica. Ja AC jih je dobesedno zaklala.
    • No, pa saj bo trg pokazal ceno. Če nisi nek izkušen prodajalec, je bolje malo naviti in se počasi dol premikati. Jaz sem s 14 let starim Meganom podobno naredil. Ceno sem navil na 2,5 kratnik kar se je vrtelo na avto.net. Potem sem jo po tednih počasi nižal in začeli so grabiti pri 2 kratniku tistega kar je bilo povprečno na avto.net in je bil za tam okrog tudi prodan v roku cca. enega meseca. Cilj je pa bil, da kupi avto nekdo, ki ga bo naprej uporabjal in da niso kakšni nebodigatreba dilerji okrog mene hodili. Že tako jih je preveč... Mudilo se mi ni, avto je bil lepo vzdrževan in ohranjen za svoja leta in to je to. V takšnih primerih se lahko malo poigraš s trgom in naženeš vsakega, ki ima preveč se veselje pogajati. Pri tako postavljeni ceni pridejo mimo samo resni in še preveč klicev se znebiš. Meni se drugače in kako se to ponavadi dela, na žalost ne ljubi...
    • Torej očitno ni narejen za te obremenitve in primeren za vožnjo po AC do Črne gore, ker bi ga skurilo in porabilo bistveno več od prikazane energije. Sedaj me pa res  zanima kako si se cijazil in koliko časa si porabil za takšno razdaljo s to raketo.
    • Glede na forum, samo enega to moti, ampak tolk fejst da se mu je cist odpelal 😂  
    • Mene fascinira izbira, ker je totalno na kontra polih. Kupi naj, kam ga srce vleče, bo najbolj zadovoljen.   @DINAMIK Glede plastik si priberi tukaj: Tema o plastikah   99% jih ta zadeva ne moti.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.