Skoči na vsebino

Merilec temperatura izpu?nih plinov


Priporočeno sporočilo

Ne se smejat, tule ima prav. Seveda je prava stvar wideband lambda (zdaj bo uletel YaVarye in omenil, da on to ima serijsko :D ), ampak vsaj delno je tudi temperatura izpu?nih plinov pokazatelj.

 

ne vem, zame je preve? vplivnih (zunanjih) faktorjev na auspuhu, da bi lahko o tem govoril - edino ?e se meri res na izhodu motorja (ampak ti merilci so dale? od tam)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem, zame je preve? vplivnih (zunanjih) faktorjev na auspuhu, da bi lahko o tem govoril - edino ?e se meri res na izhodu motorja (ampak ti merilci so dale? od tam)

 

Sploh ne. Je pa res, da je to kot sem napisal le ena izmed opcij. Evo en link. Pa saj tega je ful, samo sem samo na hitrco v google vtipkal in prilimal prvega in drugega.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sploh ne. Je pa res, da je to kot sem napisal le ena izmed opcij. Evo en link. Pa saj tega je ful, samo sem samo na hitrco v google vtipkal in prilimal prvega in drugega.

 

sva?ta, kaj ?ele ko prikolico vle?e?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no danes na poti v skopje spet utripa...

sirius: ce ti utripa pomeni, da je cas za servis (redni 20.000km)

 

Ne poznam toliko te signalizacije, kaj ti razni "dimni" signali pomenijo. Nekateri avtpmobili imajo napis SERVIS za servis, zato sem pa? napisal tisto, kar sem. ?e je to samo signal za servis, potem ni? hudega. Ni potrebno upo?tevati kar sem napisal.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne poznam toliko te signalizacije, kaj ti razni "dimni" signali pomenijo. Nekateri avtpmobili imajo napis SERVIS za servis, zato sem pa? napisal tisto, kar sem. ?e je to samo signal za servis, potem ni? hudega. Ni potrebno upo?tevati kar sem napisal.

 

to je japonc :dudek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne se smejat, tule ima prav. Seveda je prava stvar wideband lambda (zdaj bo uletel YaVarye in omenil, da on to ima serijsko :D ), ampak vsaj delno je tudi temperatura izpu?nih plinov pokazatelj.

 

Evo me uletel sem z dokazom da imajo DPF kante ?e vgrajena tipala temperature filtra.

Izmerjeno na Mazda 5 DPF. :jezicek:

post-3-1351890781_thumb.jpg

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.