Skoči na vsebino

Pozna kdo to Mazdo 3?


svadreb

Priporočeno sporočilo

Nima jih 8 :) tisto kar pi?e na stebri?kih je zavesa (pi?e ti da ima balon na srednjem stebri?ku in pi?e na zadnjem stebri?ku) :)

 

sam ?teje se pa vse pod airbag :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vzemi VIN ?tevilko in pojdi na servis preveriti zadevo. ?e vse ?tima je OK. Ima pa tudi 6 balonov in ne 4. Dve spredaj, dve v sede?ih in na vsaki strani zavesa. Se mi zdi pa malo draga za 1.6. Za jurja ve? ti jest prodam svojo GTA :)

 

Hvala Grega za tvojo ponudbo, toda ravno 1.6 mi kar "sede". Zadovoljiva mo? in poraba ter predvsem sprejemljivi stro?ki registracije. Z GTA bi bil ?e mal ve?ji stro?ek.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadovoljiva mo? in poraba ter predvsem sprejemljivi stro?ki registracije. Z GTA bi bil ?e mal ve?ji stro?ek.

 

Odvisno kje sklepa? zavarovanje :)....jest dam okol 250 eur za zavarovanje + cestnina 150 po novem, pije mi pa 7,8l ?e vozim po omejitvah pa tja do 10-11l ?e gre 200+ :). Stro?ki so tankanje + redni servis :)

 

Sem pa imel tudi 1.6 in je OK avto (meni je bil malo podhranjen - avto ima 1200kg, poraba pa liter manj?a), tako da sem potem pre?altal na cca. 50 konjev mo?nej?o + vsa oprema, s skoraj enakimi stro?ki. Imata pa tudi 1.6 ketno tako da ni velikega servisa. Skratka avto je zanesljiv in nezahteven za vzdr?evanje.

 

Deeyan: ja, od spredaj pa vse do zadaj ima? na vsaki strani zaveso.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e neki me zanima glede tega originalnega avtoradia, ki je vgrajen v Mazdo3 letnik 2005: A je samo na navaden CD, ali predvaja tudi MP3?

 

zdej ?ist odvisn, nekatere so imele druge ne, moja je 2006 letnik in nima, ?e ho?e? predvajat MP3 more? ubavit ?e takole zadevo :)

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?isto odvisno...?e je prvi kupec ?elel mp3 potem je mp3 in na radiu je tudi mala nalepka mp3 poleg odprtine za CD...ampak v ve?ini so brez mp3-ja.

Se pa da to re?iti in vgradi? zadevco na katero nalo?i? mp3-je in lepo poslu?a?, ?e se ne motim delajo tudi komande na volanu...stro?ek pod 100 eur in par cm2 prostora ti zavzame v sprednjem predalu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?isto odvisno...?e je prvi kupec ?elel mp3 potem je mp3 in na radiu je tudi mala nalepka mp3 poleg odprtine za CD...ampak v ve?ini so brez mp3-ja.

Se pa da to re?iti in vgradi? zadevco na katero nalo?i? mp3-je in lepo poslu?a?, ?e se ne motim delajo tudi komande na volanu...stro?ek pod 100 eur in par cm2 prostora ti zavzame v sprednjem predalu.

 

jaz sem eden izmed uporabnikov tega,?eprav imam mp3 serisko ;)

Priporo?am nakup-?e ?e pride do odlo?anja!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.