Skoči na vsebino

Volitve 2012


Symon

Priporočeno sporočilo

Se bo ?el Pahor vsaj spet malo Hrvate mirit, ker ?im ko je Jan?a na oblasti se ?e spet kregajo, pa tak mir je bil.

 

Kar se ti?e pa starih/novih fac. ?e v SLO nisi ?lan te ali one stranke se lahko gladko jebe?. Tu pa se stara garda ?e zdale? ne misli umiakti, sploh Jan?a, ki se svoje polo?aja sveto dr?i. V ostalih strankah so se vsaj predsedniki ?e parkrat zamenjal in so dejansko pri?le neke nove face. Celo pri SLS-u ko so se otresli onih dveh Podobnikov, je tale ?erjav zgledal ?e kar sposoben, a se ka?e tudi njemu ve? ne da jebat in tepst z mlini na veter.

 

Pa ?e tole glede novih fac. Vsake volitve se pojavi nekaj "neodvisnih" kandidatov. Lojz, koliko njih si ti podprl ali podpisal?

 

In glede na volilno udele?bo, si cca. 70% ljudi ?eli nekih drugih fac in samo 30% je videlo neko pravo izbiro med tema dvema kandidatoma.

 

 

?e mogo?e off-topic: Mene glede teh demostracij zanima in bi bilo odli?no vedeti, koliko od teh demonstratov je imelo iPhone ali take in onake pametne telefone. In koliko je bilo dejansko breposelnih star?ev...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 166
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

A morajo na demonstracije samo brezposelni in tisti, ki so revni kot cerkvene mi?i?

A se ne protestira proti skorumpirani politiki in nedelujo?i dr?avi?Ne vem, tak?en ob?utek sem dobil sam.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem sel v petek z ajfonom v zepu tja in ga z veseljem v parlament zabrisem, ampak bi jim spet 500? senkal!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A morajo na demonstracije samo brezposelni in tisti, ki so revni kot cerkvene mi?i?

A se ne protestira proti skorumpirani politiki in nedelujo?i dr?avi?Ne vem, tak?en ob?utek sem dobil sam.

 

Lepa misel.

 

 

Mimogrede Jan?a ima ?e nove ideje za izbolj?anje dr?ave. Ker prihaja iz njegovih ust je to res sli?ati super ideja. :aaaaa:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A morajo na demonstracije samo brezposelni in tisti, ki so revni kot cerkvene mi?i?

 

Ma? kar prav... demonstrirat je treba takrat, ko to ?e lahko po?ne? v prepre?evanju tega, da postane? reven kot cerkvena mi?. Ko bo enkrat prepozno bo prepozno takrat pa je lahko re?itev samo ?e revolucija - tega si ne ?elimo, je pa dobro, da po?asi za?ne politika dojemat, da vrag jemlej ?alo tudi kar se njih ti?e in da niso ve? za??iteni kot ko?evski medvedje.

 

?e bi se zgodil splo?en upor bo Petrletova zgodbica o glavi v torbi bila le ?e na nivoju neke neposre?ene ?ale.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha, dober tale Majer. Demonstracije proti skorumpirani politiki, Jan?a pa kot eden od najbolj skorumpiranih politikov na tem delu Balkana kanalizira gnev proti ?upanom ob?in. :jupiii::hudicek:

 

?e se bo to tako re?evalo, potem se bojim, da bo na ulicah (?e) tekla kri.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa misel.

Mimogrede Jan?a ima ?e nove ideje za izbolj?anje dr?ave. Ker prihaja iz njegovih ust je to res sli?ati super ideja. :aaaaa:

 

Zakaj pa omejen mandat sam za ?upane. Naj bo za vse te face ki se ?lepajo ?e 20+ let. Aja pa pol ko neha bit poslanc se ne sme zaposlit v javni upravi, razen ?e s tam ni pri?el.

Pol bi morda ?e verjel u tole klobasanje. Pa ?e vedno me zanima kaj je z unimi 10+100 ukrepi.

Aja in pokojninska reforma ko bomo delal do smrti je pa naenkrat kar dobra...........

In vsi lopovi so glasoval za njo.

Mah vsi so isti.

V?e? m je pa specializirano sodi??e. Sam jebe? mednarodne ha?ke pravnike. Jaz bi uvozu une kitajske :hudicek: pol pa aha si ukradu in zajebal sodba se glasi kriv, kazen je strelski vod :punk: + zaplemba vsega premo?enja B) . Naslednji.....

Mamo re?en u enem mescu vse sodne zaostanke :cheers:

 

Se vid da sem danes slabe volje, ko bi jih vse pred preki sud....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pitali vjernici hod?u: - Efendija, ?to je to demokratija ?

Efendija se duboko zamisli i poslije du?e pauze odgovori

- To vam je kao kad se ja popnem na minaret i odozgo

vas imam pravo popi?ati, a istovremeno imate i vi pravo da popi?ate mene!

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje brez zamere, ampak res ste naivni. Saj veste uno: politika je kurba.

To resnico kakr?no vam ponujajo v medijih, je samo pesek v o?i. Osnovno pravilo v politiki je, zamegljevanje. Ljudem se v politiki zmeraj vr?e kost na katero raja sko?i in jo gloda, potem, ko ima raja polno dela s to kostjo, politika pa za njihovim hrbtom lahko dela kar ho?e. Raja je tolk butasta, da po?ne ravno to kar na?a udbomafija ho?e. Na?a udbomafija je tolk mo?na, da s pomo?jo medijev naplahta slovensko rajo v kar ho?e.

?trajki?........pha...... Budala?tina. To je isto kot NOB. Naivna raja se je kao, tolkla z nekimi grdimi Nemci, komunisti so v ta cirkus in to gu?vo pa bolj?evisti?no revolucijo od zadaj uturili. Vsako gu?vo mafija izkoristi. Tud tele ?trajke bo.

Se je kdo vpra?al zakaj je Jankovi? zgradil Sto?ice in to ravno v tej recesiji in tej bedi lakoti? Ker je pa? rabil navija?e, nekak?no civilno butasto rajo, ki se zdaj na ulici zanjga pretepa. Saj sem ?e pisal tukaj. ?tadioni so farme, na katerih se vzgaja butasta raja naivnih kvazi patriotov, ki bodo na poziv mafije sko?ili na boji??e, v tem primeru in tem trenutku so to ?trajki, proti komu ?e........kar nekaj.

Samo poglejte vi ta fenomen: Jankovi?, ki mimo grede sploh ni glavni akter te mafije ampak zgolj en jugo kljukec za javnost, je zapufal in okradel dr?avo da imamo zdaj krizo, raja pa ?trajka proti tistim, ki ho?e Jankovi?a zapret.

Jankovi?a sem dal samo za figuro -primer. V resnici igro igra njegovo ozadje, katero mogo?e ?e sam ne pozna.

Fantje, va?a naivnost je oro?je podzemlja, oziroma mafije.

 

NEKAJ se ?e ka?e. Kdor misli da je bil ta ?trajk spontan, ker ima raja, kao vsega dost, je naiv?ek. Mogo?e se je na za?etku zarad tistih radarjev res usajalo nekaj divjakov na Kanglerja, ampak potem je mafija zavohala priliko in porinla svoje kremplje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

En namig policiji, da ne rabijo kej dosti iskat kam v politiko segajo povezave in kdo so pla?ani nasilne?i in seveda zakaj so jih takoj spustili na prostost.

 

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/so...zi-placani.html

 

 

klele naj za?nejo

 

post-133-1354702960_thumb.jpg

post-133-1354702780_thumb.jpg

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ojoj, ?e en levi?arski "intelektualni" (kot seveda levaki radi sami sebe imenujejo) kolumnist tipa Miheljak... ustvarjalec javnega mnenja. Kot ponavadi, na polno serjejo po desnici, levice se pa ?e omeni ne. Pokopali so jo tudi Zares, LDS, Golobi?, Katarinca,... in vse njihove afere. Ampak seveda, glavni krivec je seveda Pahor (poleg Jan?e se razume) :vskalo: Seveda se (na?rtno) pozabi omenit, da je edino pod vodstvom Pahorja SD zmagala in dobila najve? glasov na volitvah 2008, ter da je na 2011 skozi volilno kampanijo prakti?no podvojil rezultat SD na volitvah.

 

Ni ?udno, da take stresa?, ?e jih pobira? od pisunov tipa Mastnak.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ojoj, ?e en levi?arski "intelektualni" (kot seveda levaki radi sami sebe imenujejo) kolumnist tipa Miheljak... ustvarjalec javnega mnenja. Kot ponavadi, na polno serjejo po desnici, levice se pa ?e omeni ne. Pokopali so jo tudi Zares, LDS, Golobi?, Katarinca,... in vse njihove afere. Ampak seveda, glavni krivec je seveda Pahor (poleg Jan?e se razume) :vskalo: Seveda se (na?rtno) pozabi omenit, da je edino pod vodstvom Pahorja SD zmagala in dobila najve? glasov na volitvah 2008, ter da je na 2011 skozi volilno kampanijo prakti?no podvojil rezultat SD na volitvah.

 

Ni ?udno, da take stresa?, ?e jih pobira? od pisunov tipa Mastnak.

 

Ma koga sploh ?e brigajo tej njihovi prepiri levi-desni.Naj dajo vse v en vetec in se naj tam igrajo te njihove neumne igrice.Gremo naprej...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da kr sem pa?e :hudicek:

 

Borut Pahor - predsednik:

 

Kako komentira paket sprememb politi?nega sistema, ki jih je predlagal predsednik vlade?

 

Pahor: »Odlo?no in povsem jasno moram povedati, da jim ostro nasprotujem. Jih bom pa podprl!« :blink:

 

 

Pa ni to pot k drugi republiki, ki si jo zami?lja SDS?

 

Pahor: »?e bi to za?util, jih ne bi podprl. Zame so te ideje sicer sprte s podobo Slovenije, kakr?no smo ustvarjali leta 1991, se mi pa zdi, da so lahko dobra podlaga za ureditev kaosa v dr?avi.

Bom zelo jasen: predlogi so ?kodljivi in lahko ogrozijo demokrati?ni sistem, jim pa ne bom nasprotoval. Ker je to dobro za dr?avo!« je pojasnil Pahor.

 

 

Vir: Pahorjev prvi intervju.

 

 

"Te?ko je biti jeben i ostati nevin." bi rekli na jugu se pa po?asi ?e ka?e pravo pahorjanstvo v vsej svoji veli?ini.

 

Po Bu?izmih, Kanglerizmih, o?itno po?asi dobivamo ?e Pahorizme - no ja vsaj zabavno bo. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Pahor: »

Bom zelo jasen: predlogi so ?kodljivi in lahko ogrozijo demokrati?ni sistem, jim pa ne bom nasprotoval. Ker je to dobro za dr?avo!« je pojasnil Pahor.

Vir: Pahorjev prvi intervju.

 

 

To je re?eno nekako tako kot tista o Cimetu: "Najprej bi pozdravil svoje star?e, ?e posebej o?eta in mater".

 

Kako so lahko ?kodljivi predlogi, ki lahko ogrozijo demokracijo, dobri za dr?avo?

 

In kako lahko odgovoren politik, predsednik dr?ave, izjavi, da so ?kodljivi predlogi dobri za dr?avo in, da jim ne bo nasprotoval???

 

Najverjetneje so ga pri intervjuju postavili pred ogledalo in zato ni mogel razmi?ljati o tem, kar govori, saj je ob?udoval gospoda nasproti sebe, ki je te "zgodovinske" besede izgovoril. :vskalo::wacko:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa na ?em je ta tip? Na drogi, lastnemu egu, Majerjevih vrvicah al kaj? :blink:

 

BTW tole je pa dobro napisano:

Pri?el je ?as, ko se lahko zanesete na dru?ino, prijatelje in sosede. Na pomo? dr?ave ne ra?unajte. Dr?ava je la?na va?ega denarja, va?ih ?uljev in krvi. Na ?elu te lakote sta Jan?a in Pahor.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.