Skoči na vsebino

Miatarji - Razno


Dejan Pavlovic

Priporočeno sporočilo

Na Ilmotorsport jih naro?i, a se ti jih spla?a sam delat?

Pa gremo lahk v skupinski nakup, ker jzt jih bom tut rabu...?eprov ?e razmi?ljam...bi jih tut jzt dal fotru za se?it...z rumenimi ?ivi :hudicek:

 

Tle je na ilu link...http://ilmotorsport.com/shop/article_list.php5?depth=3&oid=1273&show=true&PHPSESSID=2b8fdcc1c7474f55a3861989aaf4a5bd

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti bom poslal slike proti ve?eru, sem malo v gu?vi. Moja ima zati? samo na voznikovi strani, v vsakem primeru si pa lahko da? samo lepilne strip strap trakove spodaj, in ne gre pol nikamor.

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to je standardno, potisni le?aj. ?e je ful glasno in mote?e bo za zamenjat sklopko. ?e ni, se furaj dokler ne skuri? sklopke in zamenja? pol.

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hej,

 

predlagam da bi za naslednji izlet (9 ali 10.8.) ?li na relacijo Ljubljana - Krk.. ali kak drug tak otok, kot smo se zadnji? menili. Da se lahko tam ?e malo naplavano na poletnem izletu.

 

Kaj pravite? imate kake ideje? druga lokacija?.. da lahko potem spi?em in naredim temo:)

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Zanimiva najdba, mal se mi sicer zdi, da bi znala motit postavitev coilpacka(bi blo za zmerit kolk to?no je prostora med motorjem in po?arno), pa najbr? bi blo treba preuredit/naredit custom downpipe in seveda zamenjat elektroniko, da bi blo tole zares izkori??eno.

 

Je pa tuki res fajn skrit pol?ek pod kolektorjem :ninja::policaj:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potrebne bi bile tudi predelave mazalnega sistema ker je ta motor narejen za pre?no vgradnjo, la?ji za swap so od starih 323 gtx kjer je 1,6 motor skoraj enak kot v mx-5 in lahko kombinira? z njenimi deli.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to smo tut ?e sli?ali...samo ne vem do ?esa to?no smo pr?li...s tem se je ?e Pavlovi? ubadal...ne vem a je bilo neki z diferencialom, smo ugibam na pamet?

Jzt sm mel pa zadnji? neke podobne zvoke pri speljevanju, ter iz druge v tretjo in ugotovil da je malo brez olja :blush:

Sej, olje ma? na F v ma?ini ane?

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.