Skoči na vsebino

le?a meglenke


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

pregledal sem malo po forumu in nikjer nisem opazil teme s slede?im vpra?anjem:

 

Zanima me, ?e bi kdo vedel, kje dobiti le?o/stekelce sprednje meglenke (sovoznik) za mazdo 3, letnik 2004. V stekelce mi je kot ka?e priletel kamen in ga po?il/pustil luknjo. ?arnica je ok, okvir tudi. Torej bi potreboval samo stekelce, ne pa celotnega kompleta, kot ga vsi trgovci, katere sem pregledal na netu, ponujajo. ob pogoju seveda, da se da zamenjati samo stekelce in ne rabi? kupit tudi okvirja.

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni!

 

pregledal sem malo po forumu in nikjer nisem opazil teme s slede?im vpra?anjem:

 

Zanima me, ?e bi kdo vedel, kje dobiti le?o/stekelce sprednje meglenke (sovoznik) za mazdo 3, letnik 2004. V stekelce mi je kot ka?e priletel kamen in ga po?il/pustil luknjo. ?arnica je ok, okvir tudi. Torej bi potreboval samo stekelce, ne pa celotnega kompleta, kot ga vsi trgovci, katere sem pregledal na netu, ponujajo. ob pogoju seveda, da se da zamenjati samo stekelce in ne rabi? kupit tudi okvirja.

 

LP

 

Dobrodo?el!

 

Samo stekla nebo? dobil nikjer, vedno se prodaja v kompletu! ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Priporo?am, da preveri? pri Silux, ker imajo super cene, no nekateri imamo pa ?e nekaj popusta pri njih. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brezveze komplicira?, vzemi celo in bo mir, ker druga?e je bol?e da ne za?nem na?tevat kej vse BO ?lo potem narobe in bo slaba volja pod ?rto pa dra?je kot da celo zamenja?.

?e je za M6 MPS meglenka komplet pod 100?, zate ziher ni ve?.

 

Evo dokaz

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brezveze komplicira?, vzemi celo in bo mir, ker druga?e je bol?e da ne za?nem na?tevat kej vse BO ?lo potem narobe in bo slaba volja pod ?rto pa dra?je kot da celo zamenja?.

?e je za M6 MPS meglenka komplet pod 100?, zate ziher ni ve?.

 

Evo dokaz

 

?e ma? pa zavarovana stekla jih dobi? pa brezpla?no :jezicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hvala za hitre odgovore! silux je bil dejansko najcenej?i od trgovcev, katere sem pregledal.

 

upal sem sicer, da obstaja verzija nakupa samo le?e, ampak kot pravi yavarye to povro?i ve? ?kode kot koristi. zanima pa me zakaj. je vzrok v sistemu pritrditve, tesnenju?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.