Skoči na vsebino

Mazda 5 problem s centralnim zaklepanjem


Priporočeno sporočilo

Imam problem s centralnim zaklepanjem pri Mazdi 5 (let.2005, 1.8) namre? med vo?njo in tudi ko avto stoji, se mi nenadzorovano zaklenejo vsa vrata, brez da bi karkoli storil ; ko jih med vo?njo odklenem (s premikom zati?a na vratih) se takoj zaklenejo nazaj - tako sem zadnji? na bencinski izstopil iz avta, klju?e pustil v klju?avnici za v?ig in je centralno zaklenilo avto ko sem pla?eval (sre?a da sem imel ?e rezervni klju?).

Zgodi se tudi, da ko s klju?em od zunaj odprem vrata, se v trenutku zaklenejo nazaj, tako da moram odklep ponoviti ve?krat. Ali pa pri izstopu iz avta : centralno sam od sebe zaklene, na vratih odklenem , odprem vrata in takrat centralno popolnoma podivja, odklepa in zaklepa neprestano. Ni pa zmeraj tako, kot sem opisal zgoraj, v?asih je nekaj dni mir. Prebral sem vse o raznih imobilizatorjih, klju?ih, ampak zadeve nisem re?il .

Klical sem servise in mojstre , nobenemu se ni sanjalo za kaj gre.

 

Ima kdo kak?no idejo, kaj bi to lahko bilo ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ko se je meni nekaj podobnega dogajalo, sem moral menjati celotno klju?avnico na vozni?ki strani! ki kontrolira centralca

 

ja, to sem ravnokar moral storiti tudi jaz. Kondenz, vlaga je v vratih in stikala za?no nepravilno delovati. Vrata so o?itno preve? dobro zatesnjena in ne dihajo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.