Skoči na vsebino

Kupim RX8


Garach

Priporočeno sporočilo

rx8 je zakon :punk:

super odziven (takih je zelo malo), dost moci, cene imajo zelo nizke, tako da poraba ni problem (ker itak profitiras s ceno nakupa)...tako da go for it

 

pa se to, da je glede ne namembnost se kar prakticen (luknjo za smucke ma tud :) )

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

rx8 je zakon :punk:

super odziven (takih je zelo malo), dost moci, cene imajo zelo nizke, tako da poraba ni problem (ker itak profitiras s ceno nakupa)...tako da go for it

 

pa se to, da je glede ne namembnost se kar prakticen (luknjo za smucke ma tud :) )

 

Se popolnoma strinjam ?e nebi bla registracija tako drag bi jo moja Lampa ?e zdavni imela, tako pa ostaja na ?parov?ku suzuku. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

rx8 je zakon :punk:

super odziven (takih je zelo malo), dost moci, cene imajo zelo nizke, tako da poraba ni problem (ker itak profitiras s ceno nakupa)...tako da go for it

 

pa se to, da je glede ne namembnost se kar prakticen (luknjo za smucke ma tud :) )

 

:jupiii:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Majstri, kaj pravite, ?e bi (npr. na podlagi tele, mogo?e mal pre?i??ene) teme naredil eno splo?no o Rx8 - vse kar morate vedeti bi bil lahko naslov, pa bi se dalo pod "sticky" v predel voruma Tehni?ne te?ave, vzdr?evanje in stro?ki, pa mogo?emogo?e pomagamo komu pri dalj?i ?ivljenjski dobi Wankla. Se pravi, ?e smo pomagali samo enemu je to ?e uspeh. Imam prav? :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Osebno predvidevam da bi z vgradnjo dodatnega podtla?nega mazanja, tako kot za LPG motorje in clo z istim oljem podalj?ali ?ivljensko dobo motorja vsaj za 2X ?e ne ve?krat kot pa brez tega.

 

 

Obstajajo neke aftermarket zadeve za dodatno podmazevanje in da ne koristi olja iz karterja ampak ima posebej rezervoar?ek. Bom pobrskal kje sem to na?el.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?akite sam mal, kje rastejo ?ene ki ti kupijo mx-5? :wub:

Tuki ni primerjave, ker je espace delan v ve?ji kvantiteti. Mamo pa doma tega espaca, pa ni problemov z njim, niti z nobenim izmed prej?nih 11 renaultov :)

 

Jah evo, jaz sem jo na?el. In tudi za RX8 mi je rekla, da ?e prodam MX5, mi pa letos RX8 kupi.

 

RX8 je vsekakor drugi avto, ampak tako kot sem MX5, bi tudi RX8 uporabljal dnevno in za veselje ob vikendih. Res je, da bo na 6km dolgi vo?nji 1/3 ?asa mrzel. Predvsem me zanima, ali bom s tem ubil duha RX8 in me bodo japonski bogovi kaznovali, ali bom ubil telo RX8 in me bo sam avto kaznoval z rebuildom? :D

 

Pri RX8 je glavni problem ta, da bere? vse sorte jajca po forumih, zato me zanimajo hands-on izku?nje. Se pa strinjam, dajmo odpreti sticky temo o RX8, ker sem v?eraj prebral cel forum in je to ene 8. post na isto/podobno temo. Tudi ve?ina od vas je isto/podobno in potrpe?ljivo odgovarjala.

 

?e eno vpra?anje - kdo, kje in za koliko uredi podtla?no mazanje?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Majstri, kaj pravite, ?e bi (npr. na podlagi tele, mogo?e mal pre?i??ene) teme naredil eno splo?no o Rx8 - vse kar morate vedeti bi bil lahko naslov, pa bi se dalo pod "sticky" v predel voruma Tehni?ne te?ave, vzdr?evanje in stro?ki, pa mogo?emogo?e pomagamo komu pri dalj?i ?ivljenjski dobi Wankla. Se pravi, ?e smo pomagali samo enemu je to ?e uspeh. Imam prav? :)

 

imas...ker se moj sodelovc tut zanima za nakup RX8 :D

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No fajn! :cheers:

 

Men se zdi ideja dobra, ker ?e bi imeli tak?no "pametno" temo, bi potem interesentu za tak avto, samo rekli; "preberi si tole" in dodali link na to temo (v kolikor je ne bi ?e sam od sebe prej na?el). :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zgleda da se dobijo dokaj lepe ?e za manj kot 5 jurjev. A ima kdo informacijo koliko pride obnova motorja, magari preventivno. ?e ima? to za drugi avto oz. za vikend vo?nje te?ko naredi? ve? kot 10k km na leto. Se pravi avta se prej naveli?a? kot crkne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zgleda da se dobijo dokaj lepe ?e za manj kot 5 jurjev. A ima kdo informacijo koliko pride obnova motorja, magari preventivno. ?e ima? to za drugi avto oz. za vikend vo?nje te?ko naredi? ve? kot 10k km na leto. Se pravi avta se prej naveli?a? kot crkne.

 

kontaktiraj Mitja MX6&T ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Ima kak?en aktiven foruma? ?e doma RX-8?

 

jo je ?e nedolgo nazaj ?e imel foruma?, ki sm ga ?e en post prej omenu ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Po moje kar nekaj prinesejo inflatorni pritiski zadnjih nekaj let. Plače in prihodki ljudi pa enostavno niso sledile temu. Tudi če gledam prihodke marsikaterega podjetja, ni niti približno sledilo temu. Recimo, če je bilo prihodkov v nekem podjetju pred parimi leti 500 k€, jih bi danes moralo biti skoraj blizu miljona, da so sploh na istem. Seveda bodo vsi mislili, da si dvakrat na boljšem in imaš dvakrat več denarja, ker večina ljudi nima pojma o osnovah ekonomije. Vse ostalo je larifari in iskanje nižanja stroškov, kar pa ne gre v neskončnost, ker se ustavi pri limiti stroškov, kot so plače zaposlenih (ki spet hočejo da rastejo, da sploh ostanejo na istem), storitve (spet hočejo rasti), itd. V glavnem je vse skupaj posledica tega v veliki meri in posledično pride zraven nestabilno obdobje po takšnih izzivih. Saj verjetno je bilo podobno po razpadu prejšnje države in enormni inflaciji takrat. Sicer se je rešilo s svojo državo, valuto in nekaj časa. Samo večina ljudi se tega ne spomni več...
    • A oni to resno?     Da se povežeš z družino uporabiš Facebook?   Ja, sm kmet an s hribu doma, pa ne zastopm...
    • In Bog je rekel Evi:  - "Ne jejta sadja s tega drevesa!"   Eva Boga ni poslušala.   In ti, revež, misliš, da bo tvoja poslušala tebe...
    • Če je res tako kot praviš, da so po naštetih atributih praktično vsi skoraj enaki, potem smo res "v riti", in bojim se, da imaš kar se tega tiče kar prav. 😏
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.