Skoči na vsebino

Ne pripet sovoznik piskanje


Priporočeno sporočilo

Prosi? sovoznika, da izstopi ali pa da se pripne in ?ude?no piskanje zgine samo od sebe :blush:

 

 

Druga? pa ma? spodi pod zicom konektor na neki mre?i, ki zaznava a kdo sedi gor ali ne. Mal je treba preverit kako se mre?a v sede?u obna?a in temu primerno prebrikat konektor ali pa mu vmes porinit kak?en upor.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prosi? sovoznika, da izstopi ali pa da se pripne in ?ude?no piskanje zgine samo od sebe :blush:

Druga? pa ma? spodi pod zicom konektor na neki mre?i, ki zaznava a kdo sedi gor ali ne. Mal je treba preverit kako se mre?a v sede?u obna?a in temu primerno prebrikat konektor ali pa mu vmes porinit kak?en upor.

 

Kako pa potem zra?na blazina ve, da kdo sedi na sovoznikovem sede?u? ?e najbolj?a re?itev je, da sopotnika poprosi?, da izstopi.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne ?tekam, zakaj to vpra?anje? Ali si ne ?elite varno vozit?

Ne razumem tudi veliko ?tevilo voznikov, ki jim je brezveze se pripenjat.Pa sej se ne pripenjamo zaradi policajev.

Ale se? :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni vse v tem da bi bilo da se nekdo nebi pripet vozil...na prej?nji trojki je bil tudi pri sopotniku ta senzor...ampak ko sem karkoli dal na sede?, od akte za fax, do kak?ne malce, do vre?ke...je za?elo piskati...pa? za?uti te?o...tako da tudi ?e se sam pelje? ne more? imeti skoraj ni? na sede?u. Se pa da pisk verjetno na servisu izklopit brez te?av...vsaj tko smo enkrat na Citroenu C3 po?timal...s tem da je bilo potrebno podpisat neki papir...kaj pa vem zakaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se da na M6 skenslat in kako to piskanje ko je sovoznik ne pripet?

lp.

 

Zakaj bi se vozil nepripet, to zanima mene ? :vskalo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj bi se vozil nepripet, to zanima mene ? :vskalo:

 

Ma ne gre za to da bi se sovoznik vozil ne pripet. ?tos je v tem da me moti k za?ne takoj piskat ko recino startas in sovoznik se ?e ni utegnil privezati ali pa ko prihaja? na cilj ?e so enaka oseba pred?asno(cca 100m) odpne. Sploh ni govora o tem da bi nekoga skoz neprivezanega vozil. lp.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nared tako kot js, ne spele? dokler se ne prive?e in to je to. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni to isto - ti ma? 200+ konjev :P:hudicek: mor? bit pripet

 

pr speljevanju ni treba, pol pa ... :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ena alternativa: sovoznik dvigne rit, pa je. :D

 

Sicer pa: pas pripne?, ?etudi vozi? banane, ti bo vsaj malo varovalo, ?e bo? prehitro bremzal, da ne bo marmelade na ?ipi. :blink: (bananina marmelada? :harhar: )

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

mazda 6 letnik 2004 GT oprema, ima senzorje za sopotnika? nisem namre? ziher al jih nima, al je blo izklopljeno, ali pa ne dela senzor :D ne piska mi ?e je soptnik odpet

kak je pol glede airbaga?

 

druga?e pa za voznika dela normalno

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.