Skoči na vsebino

Avtoelektrika


mazdaman

Priporočeno sporočilo

rad bi priklopil sprednje senzorje za parkiranje, sedaj rad bi vzel signal od rigverc lu?i za vklop ?elel pa bi, da ima ?e senzor cca 1 min elektriko ( se pravi, da dela ?e po tistem ko ga da? ven iz vzvratne prestave)

 

obstaja kak tak rele poceni za uporabit?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

rad bi priklopil sprednje senzorje za parkiranje, sedaj rad bi vzel signal od rigverc lu?i za vklop ?elel pa bi, da ima ?e senzor cca 1 min elektriko ( se pravi, da dela ?e po tistem ko ga da? ven iz vzvratne prestave)

 

obstaja kak tak rele poceni za uporabit?

 

Mislim da ti to ne bo prav prislo, zamisli si da pripeljes naravnost v parkplac z nosom naprej. Se mislis ustaviti, sati v rikverc in potem naprej, oziroma ce se moras v koloni komu priblizat da naredis zadaj plac? Pa tudi ce imas ze zadnje ti bodo v tem primeru piskali oboji.

 

Poglej ce se da nekako ali pa ce ni ze celo v avtu kako stikalo vezano na prvo prestavo, drugace pa das rocnega.

 

Drugace obstajajo releji za predvbrizg/gretje nafte, ta ki sem ga dal v vajperja da ima vedno einspritc dela kake pol minute, sp pa se ostali. Tako bi bilo najbolje da das stikalo-tipalo da samo vklopis in za njim casovni rele da se sami izklopijo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ne vem ampak pri VAg-u imajo tako, ?e so ?e sprednji senzorji, da se le ti aktivirajo, ko da? v rikverc. Res, da pol piska vsepovsod, sam ima? na displaj?ku grafi?no prikazano koolk je kje placa. Zadeva pa deluje cca 1minuto oziroma manj, ?e gre hitrost nad 20km/h.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na exeu so delali ko si dal v prvo pa do 30 na uro, lahko si jih pa izklopil

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na exeu so delali ko si dal v prvo pa do 30 na uro, lahko si jih pa izklopil

 

 

V moji sestici delajo na enak princip ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ne vem ampak pri VAg-u imajo tako, ?e so ?e sprednji senzorji, da se le ti aktivirajo, ko da? v rikverc. Res, da pol piska vsepovsod, sam ima? na displaj?ku grafi?no prikazano koolk je kje placa. Zadeva pa deluje cca 1minuto oziroma manj, ?e gre hitrost nad 20km/h.

 

Tako delajo tudi na novi ?estki.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja vem VAG ima ko da? v rigverc ali pa ro?na tipka, najbolje bi res bilo ?e bi bil kak?en signal za prvo brzino ampak dvomim, da ima RAV4 v z ro?nim menjalnikom kje stikalo, sicer so nekateri to tudi re?evali z stikalom za zavore samo potem se bo preve? krat vklapljal.

 

Bom raje vezal na zadnji rigverc lu?i samo ?e ?asovni rele moram dobiti, (Batko prosim poglej, Jure ti se pa tudi spomin kak?en je ta rele v viperju oznaka).

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja vem VAG ima ko da? v rigverc ali pa ro?na tipka, najbolje bi res bilo ?e bi bil kak?en signal za prvo brzino ampak dvomim, da ima RAV4 v z ro?nim menjalnikom kje stikalo, sicer so nekateri to tudi re?evali z stikalom za zavore samo potem se bo preve? krat vklapljal.

 

Bom raje vezal na zadnji rigverc lu?i samo ?e ?asovni rele moram dobiti, (Batko prosim poglej, Jure ti se pa tudi spomin kak?en je ta rele v viperju oznaka).

 

ne vem oznake ?el sem do najbli?jega doma?ega mehanika in rekel kaj rabim, in v predalu jih je imel miljon, ali pa avtoodpad

 

Samo je zanimivo - Jest pravi tako Stroker pa tako....spet predelali o?itno sistem. Meni je logi?no, da ?e zjutraj speljem izpod mojega nadstre?ka naravnost mimo motorja, kante za smeti in podobno, da mi ni treba v rikverc dajati :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem oznake ?el sem do najbli?jega doma?ega mehanika in rekel kaj rabim, in v predalu jih je imel miljon, ali pa avtoodpad

 

Samo je zanimivo - Jest pravi tako Stroker pa tako....spet predelali o?itno sistem. Meni je logi?no, da ?e zjutraj speljem izpod mojega nadstre?ka naravnost mimo motorja, kante za smeti in podobno, da mi ni treba v rikverc dajati :ne vem:

 

 

V prirocniku pise, da prednji delujejo takrat, ko rocica menjalnika ni v vzvratni prestavi in je hitrost voznje manjsa od 10 km/h ...

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako mora biti. mogo?e na Exeu ni bilo do 30 na uro, je bilo tudi manj.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na novi ?estki je tako kot je Boss napisal. Da? v rikverc in se aktivirajo ?e prednja tipala (druga?e ti verjetno na vsakem semaforju piska?).

Na ekran?ku ti pa prikazuje oddaljenost spredaj in zadaj, oz., ?e je kamera zadaj, ti v rikvercu ka?e njeno sliko.

 

Morda se jih da kaj nastavljati v nastavitvah radija/navigacije. Na armaturki je le stikalo za izklop prednjih in zadnjih (ki sem ga jaz vedno uporabljal, ker ne maram teh piskal). Mogo?i jih lahko s tem stikalom tudi aktivira??

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na novi ?estki je tako kot je Boss napisal. Da? v rikverc in se aktivirajo ?e prednja tipala (druga?e ti verjetno na vsakem semaforju piska?).

Na ekran?ku ti pa prikazuje oddaljenost spredaj in zadaj, oz., ?e je kamera zadaj, ti v rikvercu ka?e njeno sliko.

 

Morda se jih da kaj nastavljati v nastavitvah radija/navigacije. Na armaturki je le stikalo za izklop prednjih in zadnjih (ki sem ga jaz vedno uporabljal, ker ne maram teh piskal). Mogo?i jih lahko s tem stikalom tudi aktivira??

 

S tsitim stikalmo aktiviras prednje senzorje pri tanovi ...

 

 

Objavljena slika

 

Delajo pa res pomoje tako, kot je napisano, da se aktivirajo tudi prednji le takrat, ko das v rikverc.... Pa ko avto zalaufas so tudi prednji aktivni ... Jaz sem moral, ko sem pripeljal v garazo, rocno aktivirat senzorje ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.