Skoči na vsebino

Mazda3


bvogrin4

Priporočeno sporočilo

Avto je tako postal resni?no tvoj, ker takega ga bo? lahko samo podaril. ?al so druga?ni na?ini kako priti do poslu?anja MP3-jev. :vskalo:

 

Moje mnenje, ni res je, sem ?e preko 30 :harhar:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Karbonsko nalepko?Kje jo dobi??

 

?e si iz LJ ali okolice potem to dobi? zadaj za mercator tehniko!

ali pa folijo dobi? pri vsakem ki lima folije na avtomobile. Lahko pa si kej pomagamo med sabo ?e si kje blizu ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazdaman misli? da majo azijski avti ceno??e ga kupi? ga more? zvozit do konca ker premalo dobi? za njega!Sem tak vedo da bom izpadel idiot z tem radiom,sem pa probal in ni mi ?al!Nobenemu ni? ne zamerim,bolj?e to kot pa neki dragi mp3 vmesniki.Kaj se pa ti?e zvoka je "bomba"!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazdaman misli? da majo azijski avti ceno??e ga kupi? ga more? zvozit do konca ker premalo dobi? za njega!Sem tak vedo da bom izpadel idiot z tem radiom,sem pa probal in ni mi ?al!Nobenemu ni? ne zamerim,bolj?e to kot pa neki dragi mp3 vmesniki.Kaj se pa ti?e zvoka je "bomba"!

 

Definiraj "dragi" ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Raje 1000? izgubi na izgledu avta kot investira 50?....toliko kot je bil avtoradio

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo pa je rekel da ga bom prodal?Radio je stal 80E,xcarlink pa stane okrog 100E-bere samo USB in SD pa Aux vhod ma.Preve? komplicirate eni na tem forumu!

 

Player stane 50?.....ni xcarlink edini. Ajde jaz ti nom vec kompliciral za teh 20?.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj zaj ste pa vsi pametni kot da bi vozli isti avto do smrti,e pa pono?i se sploh ni? ne vidi! :punk:

 

E pa to je isto kot ce bi reku bom z grdo zensko ker tako ali tako ponoci se nc ne vidi. Joke

 

Ce je tebi vsec in ce si dosegel zeljeni rezultat potem pa cestitam. 100 ljudi 100 cudi 100 zensk 200 josk. :)

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak pa se re?e temu playerju?Daj link!

 

Js mam robo sam pokli? me.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

N? ne tla?i?, je precej manj?a od ?katlice cigaret, kontrole so na radiju in volanu, tako kot za CD,Fm....

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

odli?no!

Potem se pa kar dr?i tega :P

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.