Skoči na vsebino

Poceni gume


LabiGT

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 63
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

No so se le kon?no odlo?li...jap,cene majo res dobre,se pa na sre?o, da ?e tudi drugod dobit dobro ceno....ampak drga? v primerjavi z trgovci so pa dale? najcenej?i. Upam,da bodo meli tudi gume za motorje;drga? pa ena kritika-izbrali so res tumasto ime.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Madona,pa majo res dobre cene! Dobro si bo to zapomnit,za cajt ko bom rabo spet nove gume! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bomo videli kako se bo obneslo glede to?nosti, zanesljivosti in storitev... :)

 

druga?e pa jaz gume po po?ti najraje ne kupim... zaenkrat... :(

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je proizvajalec in model pol more bit vse ok, razn ?e nimajo kak?nih ponaredkov, sam dvomim, pa ?e nekaj garancije ti morajo dat, kljub temu da je po po?ti.

 

Zelo OK zadeva, bom mogu kr druge feltne pa gume kupt k so gume tko pocen

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja pocasi bom mogu pogledat za zimske...Moj favorit je novi Good Year Ultra Grip 7 (glede na to da je ultra grip 6 bil zelo uspesen ta bo tud najbrz). Sam moram se rezultate testov pocakat...

Do zdaj sem mel Michelin Alpin A2...pa nisem bil cist zadovoljen po snegu...drugace pa super guma. Drugi favorit je Conti TS810 in mogoce se novi Dunlop Wintersport 3D...

Do novembra bo vse jasno :) :macek:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mam zimske gume Good Year ultra grip 6,pa sn bil pozimi zlo zadovoln z njimi! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem mel,pa ?e mam na svojem Goodyear Ultra Grip 6;odli?na guma na snegu, ?e bolj pa na mokri cesti, sam sem kar nekaj kilometrov naredil po mokrih in v?asih ?e ne splu?enih cestah in sem zelo navdu?en nad gumo.

Z Savo(sicer Eskimo S2) pa nisem mel nekih dobrih izku?enj na 260ki, me je pa pozitivno presentil Kumho na R5.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja izbira....Sava Eskimo S3.....  Super guma za sneg......

 

 

 

Za sneg je ?e dobra guma,samo kaj ko ve?ji del zime prevozimo na mokrih ali celo suhih cestah,tam pa se ravno ne izka?e! :unsure:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer so vse M+S gume en velik ??i? napram letnim (tudi pri nizkih temperaturah pod ni?lo), se pa izka?ejo v extremnih situacijah (sneg, blato, brozga in tudi poledica).

 

Sem pa sam vedno na Dunlopu Wintersport M3 na tem na prej?njem pa M2 in zelo kratek ?as ene Kleberce.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer so vse M+S gume en velik ??i? napram letnim (tudi pri nizkih temperaturah pod ni?lo), se pa izka?ejo v extremnih situacijah (sneg, blato, brozga in tudi poledica).

 

Sem pa sam vedno na Dunlopu Wintersport M3 na tem na prej?njem pa M2 in zelo kratek ?as ene Kleberce.

Jaz moram rec da so se na suhem Michelin Alpin A2 obnasale velik bolje kot serijske Bridgestone B390 (pri zaviranjih iz visokih hitrostih je bil zadek nemiren z B390).

PO takem snegu kot je na sliki..pa te Alpin niso tako dobre :)

Objavljena slika

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

..a si ti cesto plu?u da ma? tol sne?n avto :P

Ja valjda,Mazda gre povsod! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tudi na sre?o na Mazdi ?e nisn rabo montirat verig,sn jih pa mogo na prej?nem avtu-pa sn skoraj popeno zraven,sn bil moker ko pes,ker je tak sne?ilo!! :angry:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma je blo ene pol leta nazaj test gum, bil je namre? primrjalni test med zimskimi in letnimi v razli?nih pogojih. gume je dala Sava.

 

no kokr se ?e spomnm je tko da so se letne gume obnesle pri vseh testih bolje od zimskih, razen v snegu so zimske bile nekaj bolj?e. testiral so jih pa ob toplem in hladnem in ob mrazu nekaj plusa, pol okol ni?le in pol ?e pri par stopinjah minusa.

 

glede na to kak?ne zime imamo in tisti k smo doma bol bliz kak?nih ve?jih cest da niso kje v rovtah, kjer ?e plu?t ceste ne pridejo, niti ne bi bilo potrebno menjat gume za zimske, ker takrat k je sneg ponavadi ne gremo vn, ?e pa ?e so pa zelo prometne ceste splu?ene ali pa vsaj ?e zvo?ene in zelo posoljene.

 

sicer imam tudi sam zimske gume, ki jih redno menjam ob predpisanem ?asu. poleti se vozim z bridgeston potenza pozim pa michelin alpin a2. se pozna da je potenza bolj?a guma v suhem in mokrem. v snegu se pa ?e nism vozu z tem gumami tko da ne vem.

 

 

LP Toma?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma je blo ene pol leta nazaj test gum, bil je namre? primrjalni test med zimskimi in letnimi v razli?nih pogojih. gume je dala Sava.

 

no kokr se ?e spomnm je tko da so se letne gume obnesle pri vseh testih bolje od zimskih, razen v snegu so zimske bile nekaj bolj?e. testiral so jih pa ob toplem in hladnem in ob mrazu nekaj plusa, pol okol ni?le in pol ?e pri par stopinjah minusa.

 

glede na to kak?ne zime imamo in tisti k smo doma bol bliz kak?nih ve?jih cest da niso kje v rovtah, kjer ?e plu?t ceste ne pridejo, niti ne bi bilo potrebno menjat gume za zimske, ker takrat k je sneg ponavadi ne gremo vn, ?e pa ?e so pa zelo prometne ceste splu?ene ali pa vsaj ?e zvo?ene in zelo posoljene.

 

sicer imam tudi sam zimske gume, ki jih redno menjam ob predpisanem ?asu. poleti se vozim z bridgeston potenza pozim pa michelin alpin a2. se pozna da je potenza bolj?a guma v suhem in mokrem. v snegu se pa ?e nism vozu z tem gumami tko da ne vem.

 

 

LP Toma?

My point exactly... :prstgor:

 

?e ne bi bil tako odvisen od avtomobila in bi ga lahko pu??al doma ob sne?enju in snegu na cesti bi imel samo letne gume, ki se v normalnih razmerah (suhe in mokre ceste) bolj?e od M+S.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

......ki se v normalnih razmerah (suhe in mokre ceste) bolj?e od M+S.

Tega pa ne morem potrdit....ne vem kolk ti je znano...sam letne gume imajo optimalen prijem pri vi?jih temperaturah asfalta....torej pozimi ko je cesta mrzla...guma slab?e dr?i ker se zaradi mraza ne razteza kot bi se pri vi?ji temperaturi...

 

To?no zaradi tega pa obstajajo zimske gume....ki se pa raztezajo tudi pri temperaturah pod ledi??em.....

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.