Skoči na vsebino

Registracija


Guest BrainY

Priporočeno sporočilo

Guest BrainLess

In v?eraj me je s5 doletelo....

 

da se lahko ?lovek tak na hitro denarjas znebi, sploh ?e nima bonifikacije...

 

pol pa bog nedaj da ?e da exstra ?ipe zavarovat, pa ?e tehni?ni pa cestnina...

pa smo ?e na 160k :(

 

..... drag ?port <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,?e sre?a da mam tako pri navadnem,kot pri kasko zavarovanju ?e en ?as 50% popusta,druga?e bi se res lepega dnarja znebil! :whatever: Tak pa me pride full kasko,z vsemi dodatki pa navadno zav. okoli 150-160k SIT! :danzoman: Ni mali dnar,ampak se pa pozna! B)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

khm... :) ni? takega... pre?ivel kar nekaj denarnih infarktov

 

5% bonifikacije in ?ez 200 jurjev skupaj s cestnino in tehni?nim

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja ,jaz sn zgoraj mislo samo zavorovanje,brez cestnine,tehni?nega pa tak ?e ne rabim delat,ker je avto star komaj leto pa pol! B) Tak da je treba pri?tet ?e...mislim,da je blo nekaj okol 17k SIT! :rolleyes:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam to se?tevanje bonifikacije gre men ?e po?as na k****, ker so totalni kreteni, ker avto mora biti vsaj 11 mesecev zavarovan da se ti upo?teva. Jest sem ?e dva avta prej prodal tako da je odpadlo, registracijo od prej?njega lastnika (ko se je ?e to dalo) obdr?al in ker potem avto spet ni bil zavarovan ve? kot 11 mesecev nisem dobil popusta. Prav tako se mi je to sedaj zgodilo, za prej?nji avto sem dobil priznan 5% letni popust, vendar nove mazde nisem odjavil iz prometa in ga ponovno prijavil, tako da sem za 10 mesecev dopla?al registracijo in aprila naslednje leto spet ne bo ni? s popustom, temve? ?ele leta 2007. ?eprav v 6 letih nisem nikoli imel karambola ter uporabil kupon?ka sem ?e vedno ?ele na 15% popusta :blink: avte sem pa imel neprekinjeno vsa ta leta :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja to je pa res jeba glede teh bonusov saj bi moral po ?estih letih imeti vsaj 25 ali pa celo 30% (odvisno kako ?teje? ta leta ;) ).

 

To vpra?anje so ?e zastavljali Zavarovalnicam pa so se vsi izgovarjali na veliko zmedo, ?e bi upo?tevali ?e vsa ta "neceloletna" zavarovanja.

 

Mislm, ?e to ni sme?en odgovor v dobi ra?unalnikov saj lahko vsak butl pogleda koliko ?asa je nekdo zavarovanec in ?e je to 6 let pomno?i? s 5%/leto in ima? 30% popusta. ?e si imel vmes karambol bo pa? itak zabele?en ta malus in ti od?tejejo od bonusa.

 

Kolk je to enostavno samo zavarovalnicam niso v interesu popusti zato pa je tak na?in kot je zdaj. :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem pla?al cca. 230.000 SIT za vse skupaj-obvezno 40% bonusa+full kasko 50% bonusa+cestnina...mam pa ?e dodatno zavarovano-Webasto+radio+feltne....

@torstorm-danes sva se sre?ala nekje v tvojih koncih, sem mislil,da mi bo? hitreje za ritjo ,da si pogledam avti?a bolj podrobno;dobo zgleda....

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm....ve?,da ne vem to?no kraja,mo?no, da nekje v Ljutomeru,ko sem nadaljeval proti Ormo?u, pa ?e te?ko bi me prepoznal, sem bil z motorjem...

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja te registracije so totalna zmaga, ampak na?alost ne za lastnika plehnatega konja, medtem ko za zavarovalnce pa je to kr taprav biznis. Sicer pa ma? ?e sre?o da nima? kak?nega mo?nej?ega motorja. So pa ful ?udno narejeni razredi ko pol po kilovatih nabijejo tarifo za zavarovanje. Npr. moj mazdilak ima 96 KW in pade gih ?e v razred pod 100 KW, pol pa bi blo ?e 40 tiso? dra?ji ta ?port, ?e bi teh 100 KW presegu. No japonci o?itno niso tok neumni, da ne bi vedl kam se mora avto uvrstit da bodo ni?ji stro?ki!

 

:vesel:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja te registracije so totalna zmaga, ampak na?alost ne za lastnika plehnatega konja, medtem ko za zavarovalnce pa je to kr taprav biznis. Sicer pa ma? ?e sre?o da nima? kak?nega mo?nej?ega motorja. So pa ful ?udno narejeni razredi ko pol po kilovatih nabijejo tarifo za zavarovanje. Npr. moj mazdilak ima 96 KW in pade gih ?e v razred pod 100 KW, pol pa bi blo ?e 40 tiso? dra?ji ta ?port, ?e bi teh 100 KW presegu. No japonci o?itno niso tok neumni, da ne bi vedl kam se mora avto uvrstit da bodo ni?ji stro?ki!

 

:vesel:

ne seri :) hehe... mazda MX-5 1.8 ma 103 kw :D :D :D

 

moja gajba ma k sre?i to?no 100kW :):ouje:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bi najraj?i tote 3 kw wen stolkel ?e bi lako...

:P Lahko proba?,?e ti bo ratalo,al pa kako sve?ko ven vzemi.... :lol:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm, kaj pa jaz, 1839ccm in 136kW - keri je**** japonec si je to izmislo :angry:

saj niso japonci krivi, idi gledat drugod po svetu kako so klase za zavarovanja narejene... ;)

 

najhitreje vidi? na mobile.de

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm, kaj pa jaz, 1839ccm in 136kW - keri je**** japonec si je to izmislo :angry:

Mazda power :ouje:

Jebi ga jaz mam po napaki 62kW v prometni ?eprav jih ima 64kW. Letnik izdelave sploh ni napisan. ?e bi kako poznal, da bi se zmotla ?e za 2 kW...15kSIT

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm, kaj pa jaz, 1839ccm in 136kW - keri je**** japonec si je to izmislo :angry:

Ja sam si si nabavo taki avto,ne?? :P Verjetno res gre ko raketa,samo je pa pri takih stvareh,kot je zavarovanje malo slab?e!! :unsure:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah sam da greeee......sam ?aki.-...kateri avto pa je to???

 

 

LP daVid

vidi? v din-ovem podpisu ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.