Skoči na vsebino

ČIPIRANJE MAZDA 6 DIESEL (Chip tuning Diesel performance box MAZDA 6 2.0 CD)


borisdrei

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!



Imam MAZDO 6 SPORTWAGON DIESEL 2.0 (89 KW). Kljub temu, da se je o tem ?e pisalo, sem se odlo?il da vam pi?em. Kar nekaj ?asa mi gre ?e po glavi ?ipiranje.









Kak?en vpliv ima sam ?ip na motor in na samo ?ivljenjsko dobo motorja?


Priporo?ate ali odsvetujete vgradnjo?



Hvala za pomo? in sre?no vo?njo.


Lp, Boris

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Osebno odsvetujem... dej ga prav cipirat... ne neke fake podatke masini posiljat... pol pa ko vreze vsi jamrajo kok so deli dragi... :)

Ce cipiras dej mal vec dnarja sam ne pricakuj vec kot 145 do max 150 konjev... 136 konjske pa gredo do 165-170 konjev

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kje to?no se namesti tale ?ip, ki sem ga navedel in koliko ?asa traja namestitev? Na ?alost se ne znajdem med toliko kabli, ki so pri motorju.

 

1 min takoj pod pokrovom motorja na CRju enako za demontazo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

?e ne boste odstranili Dpf bo lu?ka takoj zasvetila... :huh:

 

Velja za chipanje, nastavljiv powerbox pa ne. Preverjeno ze 120.000km

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

:bravo:

Kdaj so pa zaceli dajat te dpf je not? :ne vem:

 

A ne ve?, kr enkrat so se odlo?l pa so jih za?eli not ?raufat, baje pa zato ker je bla prenizka poraba, kdo ga ima in kdo ne je ?ista loterija.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz pa niam nikol srece... se dpf-ja nism dobil... pfej pfuj :(

 

Drgac pa spet in znova se ponavljamo pred in vkljucno z 2004 brez dpf, po in vkljucno z 2005 imajo dpf... razen izjem... gleda se na facelift ki je bil tedi narjen in faceliftane dizlce majo dpf... faceliftano pa prepoznas po krom obrockih okoli ohisja meglenk napram stari ki tega nima... novejsa ma tut temne sprednje luci napram stare ki ima kromirane...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz pa niam nikol srece... se dpf-ja nism dobil... pfej pfuj :(

 

Drgac pa spet in znova se ponavljamo pred in vkljucno z 2004 brez dpf, po in vkljucno z 2005 imajo dpf... razen izjem... gleda se na facelift ki je bil tedi narjen in faceliftane dizlce majo dpf... faceliftano pa prepoznas po krom obrockih okoli ohisja meglenk napram stari ki tega nima... novejsa ma tut temne sprednje luci napram stare ki ima kromirane...

 

ja, in to ?e poslab?a svetilnost ?e tako slabosvetle?ih Mazdinih lu?i..mi je nerodno ko mi re?e punca, katera ima Hyundai i30, "ma sej te lu?i ne svetijo ni?" in dejansko ko sedem v njen avto, uffff, razlika ogromna. Zato pa sem tudi odprl sosednjo temo, v kateri kupujem xenon kit..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja, in to ?e poslab?a svetilnost ?e tako slabosvetle?ih Mazdinih lu?i..mi je nerodno ko mi re?e punca, katera ima Hyundai i30, "ma sej te lu?i ne svetijo ni?" in dejansko ko sedem v njen avto, uffff, razlika ogromna. Zato pa sem tudi odprl sosednjo temo, v kateri kupujem xenon kit..

 

 

hahaha, ti kr lepo re?i tvoji, da pa? pr Mazdi so tok tehni?no superiorni nad Hyundaiem, poleg tega so vozniki mazde tudi bolj?ega vida kot pa tisti k vozijo Hyundaie, zato pa rabjo tolk bol?e lu?i. Mogo?e se tut njej s temi lu?mi razsvetli lajf pa bo kupla naslednji avto Mazdo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

Verjamem, ampak ne delajo mazdo. Odgovor:

"Pozdravljeni,

 

?al pri nas nimamo opreme za programiranje elektronike vgrajeno v vozilih Mazda, zato vam pri va?i te?avi ne moremo pomagati. Pri Mazdinih 2.0 dieselskih motorjih odstranitev DPF brez dodatnih te?av ni mo?na, edina re?itev je menjava z novim filtrom na poobla??enem servisu.

 

Lep pozdrav,"

:policaj: error driver 6 604015435943476473710351.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Jest je spremenil naslov v ČIPIRANJE MAZDA 6 DIESEL (Chip tuning Diesel performance box MAZDA 6 2.0 CD)

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.