Skoči na vsebino

Mirella


AmpeR

Priporočeno sporočilo

Enkratna in neponovljiva izku?nja! V soboto si je moja za?elela, da jo peljem v Mirello (TS), ker tam ?e ni bila. OK, pa greva. V TS greva z CX-5, taljani z ve?pami ?vigajo mimo avta, eni ti piskajo, drugi ti ka?ejo van fanculo, tretji mi premika zunanje ogledala,… Ok, to potrpim. Prideva do gara?ne hi?e pa mi levi senzor piska, potem ?e zadnji desni…, ker je vse skupi nekam zelo ozko. Piska dokler ne parkiram in ugasnem avto :o . Moji ?ivci ?e na obratih ?zmeden? . No, pa greva do te Mirelle in vstopiva v betego. Ko vstopim se mi je najprej dihanje vstavilo, sr?ni utrip narasel ?ez 100, pritisk pa verjetno na 200. V tej betegi je bilo enih 500 ljudi in vsi so se nekaj prerivali, trgovke zjale po taljansko, hrva?ko,… skratka, katastrofa :wacko: . Bilo je kot, da bi gledal mravlje na mravlji??u. Moja je po veliki muki vseeno zbrala ene ?tiri kose obla?il, ki jih je morala v kabini pomeriti. Pazi to: za vseh teh 500 ljudi so bile samo dve kabini :vskalo: ! In v eni kabini so bile po tri noter ?zmeden? , kjer so vse skupaj pomerjale obla?ila. Katastrofa. Jaz sem stal tam pri vratih in jih gledal (ena naga, druga samo v tangicah, tretja samo v modr?ku), potem pride noter ?e ena ?rnka…. Prave orgije :wacko::blink: ! Na koncu pa je treba it z nekim listkom na blagajno. Tam pla?a? z gotovino (vse je brez ra?una) in potem spet v gu?vo, kjer ti v vre?ki dajo tvojo robo… :whatever:

Do?ivetje je bilo enkratno in moji sem reku, da tle noter ne stopim ve?… Mislim, da tako betego bi pri nas zaprli ?e preden jo bi odprli. Edina dobra lastnost je ta, da je vse zelo zelo poceni. :vskalo:

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Enkratna in neponovljiva izku?nja! V soboto si je moja za?elela, da jo peljem v Mirello (TS), ker tam ?e ni bila. OK, pa greva. V TS greva z CX-5, taljani z ve?pami ?vigajo mimo avta, eni ti piskajo, drugi ti ka?ejo van fanculo, tretji mi premika zunanje ogledala,… Ok, to potrpim. Prideva do gara?ne hi?e pa mi levi senzor piska, potem ?e zadnji desni…, ker je vse skupi nekam zelo ozko. Piska dokler ne parkiram in ugasnem avto :o . Moji ?ivci ?e na obratih ?zmeden? . No, pa greva do te Mirelle in vstopiva v betego. Ko vstopim se mi je najprej dihanje vstavilo, sr?ni utrip narasel ?ez 100, pritisk pa verjetno na 200. V tej betegi je bilo enih 500 ljudi in vsi so se nekaj prerivali, trgovke zjale po taljansko, hrva?ko,… skratka, katastrofa :wacko: . Bilo je kot, da bi gledal mravlje na mravlji??u. Moja je po veliki muki vseeno zbrala ene ?tiri kose obla?il, ki jih je morala v kabini pomeriti. Pazi to: za vseh teh 500 ljudi so bile samo dve kabini :vskalo: ! In v eni kabini so bile po tri noter ?zmeden? , kjer so vse skupaj pomerjale obla?ila. Katastrofa. Jaz sem stal tam pri vratih in jih gledal (ena naga, druga samo v tangicah, tretja samo v modr?ku), potem pride noter ?e ena ?rnka…. Prave orgije :wacko::blink: ! Na koncu pa je treba it z nekim listkom na blagajno. Tam pla?a? z gotovino (vse je brez ra?una) in potem spet v gu?vo, kjer ti v vre?ki dajo tvojo robo… :whatever:

Do?ivetje je bilo enkratno in moji sem reku, da tle noter ne stopim ve?… Mislim, da tako betego bi pri nas zaprli ?e preden jo bi odprli. Edina dobra lastnost je ta, da je vse zelo zelo poceni. :vskalo:

 

lp

 

Joj, kam se odpravljate. Ne bi ?el tja niti, ?e mi kaj podarijo. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OK z Italijani (pa sem veliko v ITA), tak?nih problemov :)

Druga?e pa Mirella....ja je popularna, ker sem v teh vodah....?enska v maliprodaji prodaja tekstil po grosisti?nih cenah (Mirella je tista "tastara" kateri se pla?a, ona je gazda), zato je tam tak?na gu?va....par 10km okoli te trgovine ki je seveda klump, tudi kvaliteta...je uni?ila marsikoga.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf, mene ?e v razne ?tacune po BTCju doslej ?e nobena ?enska ni uspela spravit. Pa? re?em, da nisem dobra dru?ba za tovrstne podvige in naj gre s kolegico, sodelavko, magari z ljubimcem, samo da meni ni treba TRPET v tem ?portu. <_<:ninja:

 

Sem bil tudi ?e dele?en provokacije v stilu: "?e me ima? rad, bo? ?el zraven" sem jasno takoj vpra?al ?e je to edini na?in izkazovanja ljubezni, potem je pa? nimam. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja mi ni dala mira. Po njene sodelavke iz koprskega so jo prepri?ale, da tam najde? vsega in sva?ta.

Ja, babja trgovina.... :punk:

 

Mislim, da sem pre?tel noter samo tri mo?ke, ki so se ravno tako kri?ali kot jaz.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da sem pre?tel noter samo tri mo?ke, ki so se ravno tako kri?ali kot jaz.

 

Zakaj nisi zagrabil tiste tri dedce pa bi ?li skupi na pivo v bli?ni lokal - aja pa tiste orgije bi lohk tud mal video dokumentiral :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mirela je bilo ime (verjetno ji je ?e) eni trenirkarci z moje S?. :D

 

P.S. hodila je v trenirkah v ?olo, da me ne bo kdo za totalnega nacionalista proglasil. :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mirela je bilo ime (verjetno ji je ?e) eni trenirkarci z moje S?. :D

 

P.S. hodila je v trenirkah v ?olo, da me ne bo kdo za totalnega nacionalista proglasil. :harhar:

 

 

Tudi jaz sem imel Mirelo za so?olko, potem sem jo pred leti videl na tv v italjanskem big brotherju.

 

In kaj se imata tu za ?uditi ? :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Enkratna in neponovljiva izku?nja! V soboto si je moja za?elela, da jo peljem v Mirello (TS), ker tam ?e ni bila. OK, pa greva. V TS greva z CX-5, taljani z ve?pami ?vigajo mimo avta, eni ti piskajo, drugi ti ka?ejo van fanculo, tretji mi premika zunanje ogledala,… Ok, to potrpim. Prideva do gara?ne hi?e pa mi levi senzor piska, potem ?e zadnji desni…, ker je vse skupi nekam zelo ozko. Piska dokler ne parkiram in ugasnem avto :o . Moji ?ivci ?e na obratih ?zmeden? . No, pa greva do te Mirelle in vstopiva v betego. Ko vstopim se mi je najprej dihanje vstavilo, sr?ni utrip narasel ?ez 100, pritisk pa verjetno na 200. V tej betegi je bilo enih 500 ljudi in vsi so se nekaj prerivali, trgovke zjale po taljansko, hrva?ko,… skratka, katastrofa :wacko: . Bilo je kot, da bi gledal mravlje na mravlji??u. Moja je po veliki muki vseeno zbrala ene ?tiri kose obla?il, ki jih je morala v kabini pomeriti. Pazi to: za vseh teh 500 ljudi so bile samo dve kabini :vskalo: ! In v eni kabini so bile po tri noter ?zmeden? , kjer so vse skupaj pomerjale obla?ila. Katastrofa. Jaz sem stal tam pri vratih in jih gledal (ena naga, druga samo v tangicah, tretja samo v modr?ku), potem pride noter ?e ena ?rnka…. Prave orgije :wacko::blink: ! Na koncu pa je treba it z nekim listkom na blagajno. Tam pla?a? z gotovino (vse je brez ra?una) in potem spet v gu?vo, kjer ti v vre?ki dajo tvojo robo… :whatever:

Do?ivetje je bilo enkratno in moji sem reku, da tle noter ne stopim ve?… Mislim, da tako betego bi pri nas zaprli ?e preden jo bi odprli. Edina dobra lastnost je ta, da je vse zelo zelo poceni. :vskalo:

 

lp

 

a to je ta trgovina k je tko zravn obale/pristanisca? :D

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

DA, pa ?ist ob cesti....stavba lih tolk da ne bo razpadla...ljudi pa tolk k v City parku

 

Ej biu sm tm...prvic in zadnic to ni za prezvet...su sm z Xpunco ene par let nazaj,to je KATASTROFA! :wacko:

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ma kdo tocn naslov te stacune..? Ds js mojo peljem enkrat...

 

to je cist na koncutrsta pr pristaniscu ob cesti...zravn je neki nevem kaj evo neki za prblizn

http://turistipercaso.it/mirella/poi/

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.