Skoči na vsebino

Nakup mazde


mickeycek

Priporočeno sporočilo

Najprej en lep pozdrav vsem od novega ?lana ^_^

 

Odlo?il sem se da bom svojo ?e skoraj 17 let staro Ibizo po?asi zamenjal, in to z Mazdo. Malce sem ?e gledal po avto.net, bom pa vesel tudi va?ih priporo?il. Ogledujem si Mazdo6, oz. Mazdo3 (bolj se mi dopade 6ka).

 

I??em bencinarja ker verjetno 15 km kolikor jih imam do slu?be je premalo za diesel. Moj budget pa je do max 6000?

 

Do sedaj sem na?el dva ki mi ustrezata (predvsem prvi):

- http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7420867&show=1

- http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7429377&show=1

 

Kaj menite? Pri prvem mi je malce "?udno" da je ?e 2. lastnik in ima "le" 80000 km?

 

Hvala za va?e nasvete,

 

Lp, M

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najprej en lep pozdrav vsem od novega ?lana ^_^

 

Odlo?il sem se da bom svojo ?e skoraj 17 let staro Ibizo po?asi zamenjal, in to z Mazdo. Malce sem ?e gledal po avto.net, bom pa vesel tudi va?ih priporo?il. Ogledujem si Mazdo6, oz. Mazdo3 (bolj se mi dopade 6ka).

 

I??em bencinarja ker verjetno 15 km kolikor jih imam do slu?be je premalo za diesel. Moj budget pa je do max 6000?

 

Do sedaj sem na?el dva ki mi ustrezata (predvsem prvi):

- http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7420867&show=1

- http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7429377&show=1

 

Kaj menite? Pri prvem mi je malce "?udno" da je ?e 2. lastnik in ima "le" 80000 km?

 

Hvala za va?e nasvete,

 

Lp, M

 

Glej, pri prvem linku prodajalec navaja da so vsi servisi bili narejeni na poobla??enem servisu tako da ?e je to res potem odpade mu?kanje z kilometri. lp.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Hvala za odgovore :)

 

Sem pogledal tisto 6tko pa se mi ni dopadla (ni bila ohranjena kot je zgledalo na prvi pogled). Tako da ?e naprej i??em... Je dokaj malo bencinarjev 6tk v rangu katerem i??em (do 6k, lahko nekaj ve?).

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7464952&show=1

 

Ta mi je malo ?udna, 2004 letnik pa samo 38000 km? to je skoraj nov avto... ?eprav pi?e za pisno garancijo na kilometre, samo nevem ?e to kaj pomeni ?e kasneje ugotovi? da so prevrteni kilometri ali kaj?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vzami vin ?tevilko in pojdi na Mazda servis oz. pokli?i, pa ti bodo povedali ?e ima toliko kilometrov....pi?e da ima potrjeno servisno, te feltne pa misim da niso original. ?e vse ?tima z avtom...ti bo delal ohohoho ?asa...mal ?e blatnike poglej ?e kaj rjavijo, lahko da je bilo pa popravljeno, ker ?e se ne motim so bili vpoklici in to bi moralo tudi biti zabele?eno v servisni knjigi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

@Mickey, si potem kaj kupil?

 

V teh vro?ih dneh bi ti ?e priporo?il izdatno preveriti delovanje klimatske naprave (precej krhka zadeva pri Mazdi6 1.generacije). <_<

 

Meni recimo trenutno spu??a (baje na ZELO tipi?inem delu za 6-ke 1.gen) na cevi za nizek tlak do kondenzatorja (ko jo napolnim dr?i cca. mesec). Diagnozo ji je postavil mazda?ki obvlada?, dr. Pelko. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tam je visok tlak in ne nizek, razen ?e ti ne pu??a na tistem kratkem gumi delu.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ful kratek del?ek, dol?ina manj kot 10cm. Pelko je ?e iz glave povedu, da nov kos stane 95?. :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zaenkrat ?e nisem kupil, mora pa biti bencinar in (glede na leto?nje izku?nje z prtljago) 5 vratni, sem ?el nekatere pogledat ko so na avto.net pa ni noben bil preve? ohranjen... Je pa zelo malo bencinarjev na avto.net. Spremljam sproti oglase ne bom pa zaj nekaj "na pamet" kupil, hvala pa tudi za vse nasvete, ki ste jih napisali! Jooj mazda6 kje si :macek:

 

sem pa malce budget pove?al do max 8000 ampak to je res ?e zgornja meja...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zaenkrat ?e nisem kupil, mora pa biti bencinar in (glede na leto?nje izku?nje z prtljago) 5 vratni, sem ?el nekatere pogledat ko so na avto.net pa ni noben bil preve? ohranjen... Je pa zelo malo bencinarjev na avto.net. Spremljam sproti oglase ne bom pa zaj nekaj "na pamet" kupil, hvala pa tudi za vse nasvete, ki ste jih napisali! Jooj mazda6 kje si :macek:

 

sem pa malce budget pove?al do max 8000 ampak to je res ?e zgornja meja...

 

Ja, sedaj pa pri tej ceni lahko dobi? ?e drugo generacijo

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7533948&show=1

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fantje, ampak realno je to res najcenej?a 6ka druge generacije na netu, potem je vse proti 10k in ve?. Je pa res ?e to, da kolikor poznam ljudi, k re?ejo, da imajo in dajo recmo 8k za avto, je to 8k za avto+registracija+zavarovanje, tko da za avto ostane 7k max. ?e se motim, me prosim popravte :) tko da tale za 8,5k je dejansko skor 10k na cesti. Upam, pa da najde? kako lepo bencinarko.

Sm zadn? sedel v eni 6ki, prvi lastniki, 10 let, 160tkm, notr pa tak skret od skreta, da za zjokat! Nikol neb verjel, da ma sam 160tkm, nikol!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.