Skoči na vsebino

Pri?iga se mi oran?na lu?ka za motor za Mazdo 3 (2010)?


Priporočeno sporočilo

Lepo pozdravljeni,

 

kot pi?e v naslovu se mi na Mazdi 3 letnik 2010 ob?asno pri?iga oran?na lu?ka za motor.

 

Lu?ka se mi pri?ge samo takrat, ko zunaj de?uje ali pa, ko se avtomobil opere torej je najverjetneje nekaj povezano z vlago. Problem je v tem, ker pri Mo?niku v Kranju so o?itno tako nesposobni, da ne znajo ugotoviti kaj je narobe saj sem avto peljal tja ?e dvakrat in poleg nesposobnosti sem naletel ?e na neprijaznost. Tako, da tja ve? ne grem.

 

Problem je v tem, ker je avto v garanciji do septembra in ne ?elim, da nekdo v oktobru ugotovi kaj je narobe s to lu?ko in se jim potem pla?a.

 

Ima morda kdo kake izku?nje s tem oziroma, ?e kdo pozna kak dober Mazdin servis ne predale? z Gorenjske z dobro usposobljenimi ljudmi?

 

Najlep?a hvala za pomo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e i??e? uradni Mazda servis, ti priporo?am A Cosmos v BTC, tam najbolj?e da se obrne? na g. Marijana Majesa. :notworth:

 

Mislim, da ti tale rumena lu?ka "engine check" ?eli povedati, da ima? te?ave z lambdo sondo (lahko da jih ima? ve? in najprej ugotovi katera je problemati?na). Ve? pa bodo povedali na servisu, vsekakor se ti spla?a podvizati dokler je v garanciji. :party0035:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo,

 

hvala za odgovor. Ja i??em uradni servis, ker je avto ?e v garanciji in ni smisla, da ga peljem drugam. G.Pelko mi je po telefonupovedal, da gre 100% za lambdo sondo (nimam pojma kaj je to), na A Cosmosu v ?i?ki v Lj so mi po telefonu povedali, da so 100%, da ni to to:).

 

A ni to zanimivo:).

 

Torej bo najbolje v BTC?:)

 

?e i??e? uradni Mazda servis, ti priporo?am A Cosmos v BTC, tam najbolj?e da se obrne? na g. Marijana Majesa. :notworth:

 

Mislim, da ti tale rumena lu?ka "engine check" ?eli povedati, da ima? te?ave z lambdo sondo (lahko da jih ima? ve? in najprej ugotovi katera je problemati?na). Ve? pa bodo povedali na servisu, vsekakor se ti spla?a podvizati dokler je v garanciji. :party0035:

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Majes v BTCju je enako nesramen kot pa mo?nik. ko je ?el majes z mojim starim mazdilakom na testno je ve? ?as pizdil da zakaj ne nama?em ?altkebla, pa ne zamenjam sklopke ke je visoka, namesto da bi se posvetil problemu zaradi katega sem pri?el. Na koncu mi je mo?nik posojal dele, da se je ugotovilo kaj to?no mi je crknilo.

Pri mo?niku je tko: pokli?e?, pove? kaj ima?, se zmeni? za uro in naj gruntajo tudi cel mesec ?e ho?ejo (vmes naj ti dajo nadomestnega na svoje stro?ke)

 

Ko se ti pri?ge lu?ka od motorja se z avtom dogaja kaj? se je koda potegnila ?e ven s skenerjem? je sploh zabele?ena?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.