Skoči na vsebino

Mazda 6 navigacija


krco22

Priporočeno sporočilo

pozdravljeni sem nov na forumu :dudek::dudek: me pa zanima ce ma kdo kaksno novejso navigacijo oz cd (dvd) ki bi mi bil pripravljen poslati da bi mel novejso karto mam pa mazdo6 in original karto se notri ki ne podpira slo in hr.....lepo bi prosil koga ce je tako dober.....

 

Na to lahko pozabi?, tehga nima noben lastnik mazde z navigacijo, ker to sploh ne obstaja. :angry2:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 238
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

kaj pa lahko naredim da bom mel kaj novejsega???? ker v predalu mam dvd...predvajalnik....

 

Welcome to the club, najbol? da vzame? tist dvd z zemljevidi ven, da ti dvd ne bo ?kripal vsaki? ko obrne? klju?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Welcome to the club, najbol? da vzame? tist dvd z zemljevidi ven, da ti dvd ne bo ?kripal vsaki? ko obrne? klju?.

 

Update obljubljajo od leta 2008 - Navteq, in ja kupit ga bo treba

 

tole jee pa edino - kar ze mas

 

http://www.navigation.com/is-bin/INTERSHOP...igationMenu=YES

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne se jebat da je tisto le brez veze notri....fak..... kaj pa tisto z karminom ko je en razlagal......ce bi garmina gor priklopil in bi sam mape mel njegove....

 

to ne vem, v glavnem ko se bos zapeljal do ITA ali AUT meje ti bo teta rekla Welcome to Italy al pa Welcome to Austria...:)

 

Poprej pa samo bel ekran..........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne se jebat da je tisto le brez veze notri....fak..... kaj pa tisto z karminom ko je en razlagal......ce bi garmina gor priklopil in bi sam mape mel njegove....

 

Lej noben te ne je.., tako je.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Jaz imam original v avtu, pa ne dela v slo, hr,...

Spra?eval sem pri posredniku to?no za tako DVD, Navi kot si ti dal link in Garmina bo? imel samo tako, da bo? prenosnega priklopil preko AV vhoda.

 

Jaz pa sem uspel staknit od enega madzara nauradno verzijo Navteq map za Hrvasko, Slovenijo, Avstrijo in preostale drzave vzhodne Evrope. Deluje v M6, letnik 2006.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa sem uspel staknit od enega madzara nauradno verzijo Navteq map za Hrvasko, Slovenijo, Avstrijo in preostale drzave vzhodne Evrope. Deluje v M6, letnik 2006.

 

Od letnika 2005 naprej je drug sistem navigacije kot do leta 2005, tako ne bo delovalo na starej?ih mazdinih navigacijah, ?e sploh bo delovalo, ni pa greh probat, go for it !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Seveda je Touchscreen. Le tako lahko navigacijo upravlja?.

Jaz imam karte iGO 8. Druga?e pa lahko uporablja? katerokoli karto - kompatibilno z Windows CE.

Sem si jih pa snel z neta. Tak da ?e rabi? ti jo lahko jaz dam.

 

Stroker a z to navigacijo lahko uporablja? POI to?ke

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stroker a z to navigacijo lahko uporablja? POI to?ke

 

Ja, kar ?eli? si lahko gor nalo?i? (radarje, bankomate, trgovine, parkiri??a...).

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kake razlike v ceni za CX-7

 

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...e=STRK:MEWAX:IT

 

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...e=STRK:MEWAX:IT

 

300?...

pa obadva imata GPS, touch screen, bluetooth, 6CD virtual veksler, USB, i pod...etc etc

 

380? za vse mazde:

http://stores.shop.ebay.de/bluetoothmobile...p;submit=Finden

 

Za Mazdo 6 je hudo dober

 

Ta ponudnik je pa drazji:

http://stores.shop.ebay.de/Future-Star-Mar...634Q2ec0Q2em322

 

 

dostave so iz China - torej se nekaj malega carine (jaz sem za diske iz Amerike 400USD pla?al 60? vseh stro?kov)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala, izgleda se bom jaz tudi spustil v to zadevco, kak?ni nasveti mogo?e?

 

Jah, jaz ti priporo?am. Meni ?e ve? kot leto lepo slu?i. ?e bo? rabil pomo? pri vgradnji pa javi.

Namerava? vgraditi tudi kamero za vzvratno vo?njo?

TV tuner ne bo deloval pri nas (tudi z eno pasivno anteno bo bolj kilavo delal zunaj Slovenije).

Kaj pa ekran?ki na zadnjih sede?ih?

Pa zalo?i se z 2GB SD karticami (za filme in glasbo)....

 

?e pa koga zanima za nove Mazdice naj se oglasi pri Primo?u (zraven Game). Dobavlja nekaj zadevic direktno od proizvajalcev.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Jah, jaz ti priporo?am. Meni ?e ve? kot leto lepo slu?i. ?e bo? rabil pomo? pri vgradnji pa javi.

Namerava? vgraditi tudi kamero za vzvratno vo?njo?

TV tuner ne bo deloval pri nas (tudi z eno pasivno anteno bo bolj kilavo delal zunaj Slovenije).

Kaj pa ekran?ki na zadnjih sede?ih?

Pa zalo?i se z 2GB SD karticami (za filme in glasbo)....

 

?e pa koga zanima za nove Mazdice naj se oglasi pri Primo?u (zraven Game). Dobavlja nekaj zadevic direktno od proizvajalcev.

 

Evo sem napravico tudi jaz dobil. Zahvalil bi se BO CUI :bravo::bravo::bravo::bravo: res po?ten fanti?ek. ?e koga kaj zanima postopek?

 

Stroker

 

Ja rad bi vgradil tudi kamero pa kero mi priporo?a??

Ja za TV imam eno za digitalne signale, pa misli?, ?e jo bom dal pod armaturo, da bo stvar delala?

Kje ima? ti postavljeno anteno za GPS?

Pa ali ima? kak?ne dobre karte in kako prenese? garminove karte oz kak?no ime mora imeti karta?

Ekran?ke tudi mislim vgraditi bi rabil nasvete ja, katere in kako vgraditi?

 

Zadevca je res :ouje:

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja rad bi vgradil tudi kamero pa kero mi priporo?a??

Ja za TV imam eno za digitalne signale, pa misli?, ?e jo bom dal pod armaturo, da bo stvar delala?

Kje ima? ti postavljeno anteno za GPS?

Pa ali ima? kak?ne dobre karte in kako prenese? garminove karte oz kak?no ime mora imeti karta?

Ekran?ke tudi mislim vgraditi bi rabil nasvete ja, katere in kako vgraditi?

 

1. Kamer je ogromno na eBay-u. Jaz sem imel prej kamero s 120° kotom, brez IR, sedaj imam tako s 180° kotom ima pa tudi IR in prikazovalnik razdalje z usmerjevalnimi ?rtami. Razlika je o?itna, ?e posebej pono?i. Tako, da priporo?am, da pri kameri i??e? slede?e karakteristike: vidni kot vsaj 170°, IR, prikazovalnik razdalje.

2. Antena bo delala, ?e jo da? pod armaturko, kako bo pa lovila je pa ?e vpra?anje. Raje je ne montirat tako, da bo skrita, ker bo preve? motenj. Jaz imam anteni montirani na obeh zadnjih stranskih ?ipah, ko sem jih probal ni?je pod robom ?ipe je slika ?e skakala (med vo?njo).

3. Anteno za GPS pa komot pospravi? pod armaturko oz. jo montiraj v luknjo za zaslonom (prilepi kovinsko plo??ico na plastiko in nanjo postavi magnetno anteno).

4. Karte mora? imeti s programom, ne more? imeti samo kart na SD kartici. Se pravi, da je ime kart odvisno od programa. iGO8 ima svoje karte, Route66 svoje, Garmin svoje...., npr. z iGO8 ne more? uporabljati kart, ki so za Route66. Druga?e pa uporabljam jaz program iGO8 s kartami celotne Evrope (Z&V). ?e bi pa raje katere druge pa pazi, da bo program kompatibilen z Windows CE (za WinMobile ne bo delal).

5. Pri ekran?kih je pa malce bolj komplicirano. Kako bi jih pa rad imel vgrajene? Jaz sem zrezal vzglavnike, tako, da je to vgradnja brez povratka, ampak LCD-ji pa zgledajo kot bi bili serijsko vgrajeni (tudi ?e so vzglavniki dvignjeni oz. izvle?eni, ni nikjer nobenih kablov videt). ?e bo? ubral tako vgradnjo vzemi najve? 7" LCD-je. ?e jih pa misli? le monta?no obesit na palice od vzglavnikov potem pa lahko tudi ve?je. Tako vgrajene lahko tudi kadarkoli vzame? iz avta. Torej se mora? najprej odlo?iti ali bo vgradnja za vedno ali ob?asna. Lahko poslikam in dam gor slikco kako imam, ?e te zanima.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo bi bilo videti kake slike, da tudi drugi vidimo kaj se dogaja

 

Js sm nov tukaj. Naro?il sem si Mazdico 6 in sedaj tukaj ?ekiram kako in kaj.

 

Mi kdo nalepi link kak?ne navigacije, ki jo je ?e kupil in se dobro obnese.

Zanima me pa ?e vir kje se dobi karte Slovenije in sosednjih dr?av, predvsem Italija, Austria, Nem?ija, ?vica... Pa po mo?nosti da je screen touch, pa kaj je potrebno da je tudi TV in da tudi lovi kak program?

 

Lp :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve? ali manj je vse opisano ravno v tej temi, ?e pa ?eli? imeti navigacijo le kot navigacijo je pa najbolje, da kupi? recimo Garmina ali pa kej podobnega samo ne pri?akuj, da bo? lahko priklopil recimo TV anteno ali pa DVD player.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js sm nov tukaj. Naro?il sem si Mazdico 6 in sedaj tukaj ?ekiram kako in kaj.

 

Mi kdo nalepi link kak?ne navigacije, ki jo je ?e kupil in se dobro obnese.

Zanima me pa ?e vir kje se dobi karte Slovenije in sosednjih dr?av, predvsem Italija, Austria, Nem?ija, ?vica... Pa po mo?nosti da je screen touch, pa kaj je potrebno da je tudi TV in da tudi lovi kak program?

 

Lp :bravo:

 

Link do ve? navigacij:

 

http://www.alibaba.com/product-gs/26136752...azda_6_dvd.html

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.