Skoči na vsebino

Mazda 6 navigacija


krco22

Priporočeno sporočilo

vidim da ste vsi tak na teh android in ostalih navigacijag, mene pa ?e vedno mu?i, ?e bi se dalo usposobiti originalno navigacijo v 6ki do letnika 2005 ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 238
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

vidim da ste vsi tak na teh android in ostalih navigacijag, mene pa ?e vedno mu?i, ?e bi se dalo usposobiti originalno navigacijo v 6ki do letnika 2005 ;)

 

Js sem raje zamenjal letnik, na tega kjer navi dela BP. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js sem raje zamenjal letnik, na tega kjer navi dela BP. :blush:

 

ko*j!

 

sorry, mogu sem :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vidim da ste vsi tak na teh android in ostalih navigacijag, mene pa ?e vedno mu?i, ?e bi se dalo usposobiti originalno navigacijo v 6ki do letnika 2005 ;)

 

Pol sva na istem, tista navigacija iz tovarne, mi samo gu?vo dela na armaturki, zaenkrat! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa res ni za stare ?estice nobenga update CDja? Sosed me je prosil, ker ima 6ko z navigacijo, da mu probam najt kak CD s kartami, pa ni?ta od tega...nism tolk pametn :D

Da bi vsaj pribli?no pokril ceste... A se ve vsaj, kter software laufa na njih, se mogo?e kake kompatibilne karte vrtijo kje. Nekje sm zasledil, da so not Panasonicove navigacije, res niso mogl bl leve firme zbrat za na?o regijo :)

Kar se ti?e iGO kart pa... kdor rabi nove, naj me kontaktira, samo vedt je treba, kater software se ganja.

A je to 8.3.x al je 8.0.x al je ?e 2006, ker se karte razlikujejo in posledi?no ne delujejo vse z vsemi. Je pa iGO navigacija pomoje ena najbolj hvale?nih za obdelavat, ker ma? res vse, lane assistant s tablami, panorama view, TMC dela ob ustreznem radijskem sprejemniku...

ab183946.gif
^^ klikni me za mojo temo :) ^^
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa res ni za stare ?estice nobenga update CDja? Sosed me je prosil, ker ima 6ko z navigacijo, da mu probam najt kak CD s kartami, pa ni?ta od tega...nism tolk pametn :D

Da bi vsaj pribli?no pokril ceste... A se ve vsaj, kter software laufa na njih, se mogo?e kake kompatibilne karte vrtijo kje. Nekje sm zasledil, da so not Panasonicove navigacije, res niso mogl bl leve firme zbrat za na?o regijo :)

Kar se ti?e iGO kart pa... kdor rabi nove, naj me kontaktira, samo vedt je treba, kater software se ganja.

A je to 8.3.x al je 8.0.x al je ?e 2006, ker se karte razlikujejo in posledi?no ne delujejo vse z vsemi. Je pa iGO navigacija pomoje ena najbolj hvale?nih za obdelavat, ker ma? res vse, lane assistant s tablami, panorama view, TMC dela ob ustreznem radijskem sprejemniku...

 

S tem vpra?anjem sem se tudi sam veliko ukvarjal in obupal na idejo da bi lahko kje na?el karte.

 

Sedaj pa imam v avtu tole:

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=6000&st=100

 

:P

 

Z zadevico ve? kot zadovoljen.

 

Moram pa ?e malo uredit napeljavo :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

HUm...si dejansko stlacil tablet pc v lukno not? =) Svaka ti cast ;)

Jest sm sicer zdle dobil nekej za mp3je svirat, samo bi mi kaka takale rec ala car-pc hudo hudo prijala. al pa kaka tablica z androidom...zdej k mam ze dve navigaciji k delata na androidu, bo to zmaga... gps receiver pa mam se na BT...sam ne vem, kolk so kej med sabo kompatibilni...teli receiverji pa tablce. :) za probat bo

ab183946.gif
^^ klikni me za mojo temo :) ^^
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

@ripper in joza:

 

Landrover navigacija dela tudi na mazdah :)

 

Je pa najnovej?a le iz leta 2008(vzhodna evropa, vklju?no s Slovenijo).

 

 

sem jo proval na moji Mazdi ampak vse skupaj ni ni?, slabsa pokritost zemljevida, pa ?e grafi?no je vse skupaj bolj bogo...za moje pojme skoraj neuporabno :(

 

vidim da ste vsi tak na teh android in ostalih navigacijag, mene pa ?e vedno mu?i, ?e bi se dalo usposobiti originalno navigacijo v 6ki do letnika 2005 ;)

 

sem proval vse varjante ampak original navigacija, v mazdah do letnika 2005 je DENSO in je totalno neuporabna...?e ima? malo volje za predelavo bom dal slike kako sem mojo predelal tako da vsaj tisti ekran na armaturi ni ve? za okras :D

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...

Nekega znanca, ki obvlada elektronske novitete, sem anga?iral, da mi najde ustrezen cd, da kon?no usposobim navigacijo v moji ?rnozmajki (2003/avgust). Koliko denarja se mi spla?a dat, ?e dobim njegovo ponudbo in da mi zagotovi, da bo zadev??na funkcionirala kot se od nje pri?akuje? :P:danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekega znanca, ki obvlada elektronske novitete, sem anga?iral, da mi najde ustrezen cd, da kon?no usposobim navigacijo v moji ?rnozmajki (2003/avgust). Koliko denarja se mi spla?a dat, ?e dobim njegovo ponudbo in da mi zagotovi, da bo zadev??na funkcionirala kot se od nje pri?akuje? :P:danzoman:

 

Kaj ti ?e prav razumem rabi? CD za original navigacijo za mazdo6 letnik 2003?

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako nekako, avto je 2003 in ima serijsko vgrajeno navigacijo (GT oprema) ja, baje je ful problem to dobit ali pa da zadeva pa? ne deluje kot bi morala. :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ajvar ali pa mogo?e Andriy, bi garant vedela kak?no zadev?no imam jaz noter v GT-jki? :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti imas tako verjetno

 

 

Objavljena slika

 

In za to rabis SDAL karte, ki jih pa menda za Eastern Europe NI ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To bi bila pa razveseljiva novica, ?e bo le delovalo pa da pri tem ne bo prevelik stro?ek, ker trenutno imam par va?nej?ih stvari v ?ivljenju! :ljubezen::danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo

 

a ma kdo za novi model navigacijo recimo kaj takega

http://www.ebay.com/itm/2009-2010-2011-Maz...=item20c2574fbf

 

in pa kako dela ?e si zadovoljen ali se da to tudi pri nas dobit ali je treba naro?it preko ebaya

 

Hvala za odgovore

 

js mam neki takega. stvar dela odlicno, pri nas to ne obstaja. tko da bos mogu narocit. ampak ne prek ebay.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem ?el kar na Acosmos (Celov?ka cesta v LJ), se pozanimat kako je s tem cd-jem za mojo ?rnozmajko, baje mi ju3 sporo?ijo, pa vam potem povem, kaj na poobla??encu pravijo na to temo! :danzoman::bravo::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.