Skoči na vsebino

Mazda 6 navigacija


krco22

Priporočeno sporočilo

Ve? ali manj je vse opisano ravno v tej temi, ?e pa ?eli? imeti navigacijo le kot navigacijo je pa najbolje, da kupi? recimo Garmina ali pa kej podobnega samo ne pri?akuj, da bo? lahko priklopil recimo TV anteno ali pa DVD player.

 

 

?e tale link - navigacija za cca 400?!!:

 

http://wholesale.alibaba.com/product-gs/25...holesalers.html

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 238
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

?e tale link - navigacija za cca 400?!!:

 

http://wholesale.alibaba.com/product-gs/25...holesalers.html

 

ze zdavnaj zgoraj sem jih napopal od 300? naprej.

 

samo pazite dobave so vse iz Kitajske - torej carina.....tudi ce je ponudnik iz eu morate brati drobni tiski iz kje se po?ilja.

 

iz tvojega linka:

Supplier Details

Gold Link Information Technology Co., Ltd.

 

[Guangdong China (Mainland)]

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj ta TV tuner, ki ga imajo te navigacije je ustrezen za nas: ''the DVB-T will support mpeg-2''?

 

Ne. Mora podpirati MPEG-4.

Bo pa "?e nekaj ?asa" delal v HR in drugih dr?avah EU.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj ta TV tuner, ki ga imajo te navigacije je ustrezen za nas: ''the DVB-T will support mpeg-2''?

Ne. Mora podpirati MPEG-4.

Bo pa "?e nekaj ?asa" delal v HR in drugih dr?avah EU.

 

http://www.diytrade.com/china/4/products/5...or_MAZDA_6.html

 

 

http://wholesale.alibaba.com/product-gs/25...holesalers.html

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hello,

vsem ponudnikom sem ?e pisal in zaenkrat ?e noben nima digitalnega TV tunerja mpeg 4. Vsi so mpeg 2. To pa ne dela pri nas, tako da bom ?e malo po?akal z nakupom. Menda jih bodo pri?eli vgrajevati ?ez 2 meseca.. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hello,

vsem ponudnikom sem ?e pisal in zaenkrat ?e noben nima digitalnega TV tunerja mpeg 4. Vsi so mpeg 2. To pa ne dela pri nas, tako da bom ?e malo po?akal z nakupom. Menda jih bodo pri?eli vgrajevati ?ez 2 meseca.. :bravo:

 

He, he, jaz se ?e ve? kot pol leta vozim z MPEG 4 tunerjem... Pa zdaj so spet kon?no dali nazaj na DVB-T POP TV, Kanal A, TV Piko in TV 3...

Po?akaj ?e dva mesca, se spla?a.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He, he, jaz se ?e ve? kot pol leta vozim z MPEG 4 tunerjem... Pa zdaj so spet kon?no dali nazaj na DVB-T POP TV, Kanal A, TV Piko in TV 3...

Po?akaj ?e dva mesca, se spla?a.

 

?aki ?aki, kje si ga pa ti dobu? dodatna ?katla, al si dobil ?e tako ma?ino? linki...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz kot ?e veste sem zadevo pred kratkim kupil in zadevica dela res OK. Uspelo mi je nalo?iti gor iGO 8 kart pa bi rad Garminove. Vse ?e probal ali se komu sanja kako bi garminove karte gor nalo?il. Zadeva pa potrebuje exe file da zadeva laufa. Ta zadeva nima ID naprave. Se komu kaj svita? :huh:

 

 

 

 

 

Druga?e je tukaj re?itev zadeve glede TV DVB-T ker ima ta zadeva ?e en AV vhod prost.link

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz kot ?e veste sem zadevo pred kratkim kupil in zadevica dela res OK. Uspelo mi je nalo?iti gor iGO 8 kart pa bi rad Garminove. Vse ?e probal ali se komu sanja kako bi garminove karte gor nalo?il. Zadeva pa potrebuje exe file da zadeva laufa. Ta zadeva nima ID naprave. Se komu kaj svita? :huh:

Druga?e je tukaj re?itev zadeve glede TV DVB-T ker ima ta zadeva ?e en AV vhod prost.link

 

Vsaka jo ima.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dej povej mi a ima? idejo oz. ali zna? kako naj to zadevico uredim, da bo lavfala z garmin kartami. Sem probal ?e marsikaj ampak :ne vem:

 

Kateri Garmin pa si poiskusil nalo?it?

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Garmin Mobile Xt For Windows Mobile V 5.00.20W

 

Saj sem ?e napisal, da karte, ki so za Windows Mobile ne bodo delale, da morajo biti za Windows CE.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Garmin Mobile Xt For Windows Mobile V 5.00.20W

 

Poskusi z verzijo za starejse Windows Mobile >> http://www8.garmin.com/support/collection....ct=010-10844-00

 

Garmin Mobile XT for Windows Mobile (for older devices), Ver. 4.10.40w, as of Oct 12, 2007, Download

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poskusi z verzijo za starejse Windows Mobile >> http://www8.garmin.com/support/collection....ct=010-10844-00

 

Garmin Mobile XT for Windows Mobile (for older devices), Ver. 4.10.40w, as of Oct 12, 2007, Download

 

Hvala, bom probal

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Evo nekaj slikic...

 

Zaprt...

post-1144-1239987222_thumb.jpg post-1144-1239987242_thumb.jpg

 

GPS meni...

post-1144-1239987257_thumb.jpg

 

DVD meni...

post-1144-1239987275_thumb.jpg

 

iGO 8 meni in pogled karte...

post-1144-1239987290_thumb.jpg post-1144-1239987304_thumb.jpg

 

 

De mi lahko kdo pove ce je potrebno kej na original radiji spremenit ce bi hotu to vgradit?

Sele zdej se zanimam za nakup pa bi rabu kako informacijo kupujem pa tega vrjetn se je ze kej spremenu!

Imam pa bose ozvocenje mazda je pa letnik 2004!

 

 

http://www.witson.com/view_pro.php?id=1278

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

De mi lahko kdo pove ce je potrebno kej na original radiji spremenit ce bi hotu to vgradit?

Sele zdej se zanimam za nakup pa bi rabu kako informacijo kupujem pa tega vrjetn se je ze kej spremenu!

Imam pa bose ozvocenje mazda je pa letnik 2004!

http://www.witson.com/view_pro.php?id=1278

 

Kot prvo star radio gre ven......pa pa...

 

glede bose pa naj nekdo napise ce ga dovolj napaja OEM radio....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

De mi lahko kdo pove ce je potrebno kej na original radiji spremenit ce bi hotu to vgradit?

Sele zdej se zanimam za nakup pa bi rabu kako informacijo kupujem pa tega vrjetn se je ze kej spremenu!

Imam pa bose ozvocenje mazda je pa letnik 2004!

http://www.witson.com/view_pro.php?id=1278

 

?ez par mesecev obljubljajo navigacije ki bodo imele tudi DVB-T TV tuner mpeg4, pomeni bo? lahko gledal tv pri nas...js bom ?e malo po?akal... :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot prvo star radio gre ven......pa pa...

 

glede bose pa naj nekdo napise ce ga dovolj napaja OEM radio....

 

 

Pri starih sesticah originalni radio pomoje ostane notri... ker navigacija pride v predal zgoraj na armaturi ... Tale tudi nima napisano, da bi imel se audio sistem (radio, CD player,...)

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

 

Sedaj sem celo videl, da tudi pise z rdeco, da se integrirani radio ne odstranuje :)

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na prvi strani tele teme je vse napisano in poslikano, kako in kam se priklopi, kako deluje...

 

Ni? se ne spreminja na original radiju in nima veze kak?no ozvo?enje je (Bose ali navadno).

 

In ?e enkrat: karte prirejene za Windows Mobile na teh napravah NE bodo delovale.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.