Skoči na vsebino

Mazda 5 zadnji sede?i


Mazda5

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

Nevem, ?e je bilo ?e kdaj kaj debate na to temo...

 

Zanima me, ali se da v Mazdo 5 s petimi sede?i dodatno vgraditi ?e tretjo vrsto dodatnih dveh sede?ev, brez kakr?ne koli predelave?

 

Je sama ?koljka druga?na glede na izvedbo?

 

Hvala za odgovore!

 

Lp.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pozdravljeni,

 

Nevem, ?e je bilo ?e kdaj kaj debate na to temo...

 

Zanima me, ali se da v Mazdo 5 s petimi sede?i dodatno vgraditi ?e tretjo vrsto dodatnih dveh sede?ev, brez kakr?ne koli predelave?

 

Je sama ?koljka druga?na glede na izvedbo?

 

Hvala za odgovore!

 

Lp.

 

1. Da se vendar je potrebna menjava celotnega prtljaznega dela

2. Ko bos pogledal ceno delov, sedezev itd bos pozabil na to zadevo.

 

Edina varianta je da se najde razbito 5ko (ne v zadek) in se premontira celoten zadnji del.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. Da se vendar je potrebna menjava celotnega prtljaznega dela

2. Ko bos pogledal ceno delov, sedezev itd bos pozabil na to zadevo.

 

Edina varianta je da se najde razbito 5ko (ne v zadek) in se premontira celoten zadnji del.

 

Ja, pa ?e vedno bo avto homologiran in zavarovan za 5 oseb.

 

Zadeva se ne izpla?a. Moral bi razmi?ljat pri nakupu in ?e vedno ti ostane, da proda? pa kupi? z 7 sede?i.

 

Ali pa poglej iz svetle strani, da ima? pa? ve?ji prtlja?nik kot z 7 sede?i.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je - 100 ltr. razlike. Sem ?ital malo nem?ke forume in se jih kar veliko odlo?a za odstranitev dodatnih zadnjih sede?ev. Posledi?no zato tudi te stvari prodajajo preko Ebay-a za neke ne preve? pretirane cene. Sicer ne mislim dodatno vgrajevat sede?ev, ampak me je bolj zanimalo ali je to sploh mo?no dodatno vgraditi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je - 100 ltr. razlike. Sem ?ital malo nem?ke forume in se jih kar veliko odlo?a za odstranitev dodatnih zadnjih sede?ev. Posledi?no zato tudi te stvari prodajajo preko Ebay-a za neke ne preve? pretirane cene. Sicer ne mislim dodatno vgrajevat sede?ev, ampak me je bolj zanimalo ali je to sploh mo?no dodatno vgraditi.

 

najve?je vpra?anje je verjetno ali je 5 sede?na ?e homologo za 7?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.