Skoči na vsebino

Komentar na T. SELIKO!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Stvar je taka, da glih prepri?ujem enga kolega, da kupi celico staro verzijo. No to je men ?e vedno najlep?i avto tiste generacije, upam pa da tut njega sre?a pamet in jo kupi, pa da jo potem ?e mal dodela in polep?a pa bo vse skupi prava pa?a za o?i.

 

Kak?na se pa vam zdi tale v oglasu. Sicer je stara, pa tut 13 col feltne niso ne vem kaj, ampak dizajn pa je res nor al kaj?!

 

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=452311#

 

Mnenja? :rolleyes:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dobra... ampak... nekak mi je mx-3 bolj pri srcu :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo tle so ene tojote k so v druga?nem stanju in komentar mogo?e niti ni potreben. Men je tole nooooro, za vas ostale pa ne vem?

 

http://www.avtomobilizem.com/modules/galle...mbs.php?id=5816

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja se strinjam s tvojim mnenjem, sam motor mora bit tist ta mo?n, ker klasika oz. STI ima 105 KM, kar pa je za tako lepotico odlo?no premal.

 

Nasledni model Selike je biv pa isti kokr hjundai kupe l. 99 in ?ist n? posebnega, pa ?e ful mi bolj d?ip (beri terenec) deluje. Ta stara pa je legenda, pa tut spomnim se Kankunena in Sainca kaj sta delala na rejlijih, res huuudo.

 

KO pa vidm tastaro Seliko na cesti pa da je u ?ist bogem stanju pa se mi prov srce para, ker fantje sploh ne vejo kako lepotico zanemarjajo. No mogo?e sm se preve? globoko v njo zaljubu. Sicer pa mi je tut moja 323 f zelo v?e? (ima pa? nekaj skupnih to?k s to na?o omenjeno miss :)), ?e ne druzga gresta obe pono?i spat (ko zapreta o?i), no estetika pa je vsekakor na strani tojote.

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.