Skoči na vsebino

motor?ek centralnega zaklepanja crknil


Priporočeno sporočilo

Kot ka?e mi je nekaj crknilo (motor?ek) centralnega zaklepanja na voznikovi strani. Deluje le ?e na klju? ?e klju? obrnem se odklene ali zaklene cel avto.

?e odklenem z daljincem, mi odpre vsa vrata razen voznikova. ?e ro?no odklenem avto, mi preko daljinca zaklene vsa razen voznikova.

 

Ali je to motor?ek, a se je samo kaj snelo ali kaj tretjega?

 

kako se razdrejo ta vrata da vzamem ven ta gizno oziroma pogledam kaj je na stvari? Razmi?ljam namre? da bi obiskal odpad in na?el nadomesten kos. (jao, se ?e po odpadih vla?im..... brrrrr)

 

?e morda ima kdo kak motor?wk za prodat.... :)

 

PM prosim.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam tudi podoben problem.

 

Ga odklenem z daljincem, pa se vsa vrata odklenejo, razen voznikova. Odklene ko ?e enkrat pritisnem gumb za odklep, da mu uspe odklenit. Ob vsakem pritisku na gumb se pa zasli?i v vratih tisti normalni "klik". Zaklene ap vedno normalno!

 

Malo sem opazoval gomb na vratih, pa se mi zdi da se stvar zatakne nekje na polovici.

 

Se da kako re?iti?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ko ?e enkrat pritisne? za dvojno zaklepanje recimo, se ti pa odpre?

 

Meni je ajvar enkrat re?il. Sovoznikova vrata se niso zaklenila prvi?, drugi? pa.

Problem je bil v kontaktu. En ni bil nataknjen, ?ele drugi zaklep je deloval.

 

Meni se odklene po drugem ali tretjem pritisku na gumb. v vratih je pa sli?at klik. zaklepa pa v redu in brez te?av.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem po naklju?ju pri odprtih vratih pritisnil na zaklepanje. Avto je na vsak na?in hotel zaklenit, kljub odprtim vratom voznika in odprtim prtlja?niku. Delalo je klik klik klik klik... nehalo je ?ele, ko sem ro?no premaknil gumb zaklerpanje na notranji strani voznikovih vrat.

 

Od takrat dalje dela normalno. odklepa in zaklepa s centralcem.

 

Sva?ta ?zmeden??zmeden??zmeden?

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.