Skoči na vsebino

Menjava ?arometa


Priporočeno sporočilo

Torej, preden se spustim v menjavo ?arometa na svoji Mazdi, me zanima, na kaj vse moram paziti.

 

Najbolj me skrbi to, da ima el. nastavljivo vi?ino ?arometa. Nadomestnega sem ?e nabavil, konektorji, plastika, steklo, nosilci vse ?tima v nulo, lepo ohranjen.

 

Na?eloma bi lahko avto pustil na servisu pred pri?etkom slu?be in ga odpeljal po kon?ani slu?bi. Ne da bi bil ?leht pa nebi privo??il serviserjem zaslu?ka, vendar bi rad to naredil sam - malo "man - to - car bonding" :D

 

Gre se pa za Xedos 6, letnik 1998.

 

Predvsem me zanima na kaj vse moram paziti oz. ?e poleg ?arometa rabim ?e kaj nabavit :)

Plin je za kuhanje, elektrika je za razsvetljavo, diesel je za oranje, bencin... bencin pa je za vozit.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se spla?a pobrskati po Netu, da kaj ne zajebe?. V?asih so npr. na You Tube celotni film?ki kako se loti? nekega popravila. :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sploh ni te?av z zamenjavo ?arometov, odklopi? konektorje, od?raufa? vijake in novega not.

 

Je pa pomembno, da potem pelje? na nastavitev ?arometov, kratkega in dolgega, ker je meni potem svetilo od triglava do beograda, kot se je izrazil na tehni?nem.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.