Skoči na vsebino

Nakup Mazda 3 da ali ne?


robz

Priporočeno sporočilo

  • 2 tedna kasneje...
  • Odgovori 65
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Pozna kdo tole mazdo? Ce je kaka dobra dusa mu lahko posljem vin in preveri online njeno zgodovino :cheers:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7634396&show=1

 

VIN po?lji na MMS pati bodo povedali kdaj je avto bil nazadnje na servisu. Imajo posebej mail za e zadeve poglej malo na njihovi strani.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala sem uredil, kdo ve ?e se da preverit km ker avto zadnje 3 leta ni bil servisiran na uradnem servisu?

 

Potem ima? na voljo listke servisov, preverit ne more?...bi bilo pa sumljivo to da je npr. na zadnjem servisu, vpisanem v knjigo avto imel 100.000 km sedaj jih pa ima 110.000 ipd., vmes pa tri leta ?lo mimo, lepo se dobi? z lasntikom, re?e? eno,dve, pogleda? v prometno koliko ?asa je lastnik ipd. kako je avto notri ohranjen, in ?e tako hitro vidi? ali je kak?en nateg ali ni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo sem ponosni (zaenkrat ?e in upam da bo upravi?ila svoj sloves) lastnik mazde 6. Jupii :punk:

 

?ESTITKE in pa obilo sre?nih kilometrov ter nasmehov med Zoom-zoom vo?njami. :party0035:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo da se ti je iz?lo kupiti tole ?ebelco in seveda sre?no. A je zgodba bila realna, pa? oglas, bolezen itd.....

 

 

Hvala vsem :cheers:

Lastnik avta je na onkoloskem-prodal ga mi je njegov svak s pooblastilom. Delovalo je resni?no, ?e se pa ?lovek zajebava iz takih stvari ga pa tut ne ?aka ni? dobrega...

 

Avto smo sicer pred nakupom na hitro pregledali na uradnem servisu, nazadnje pa je bil servisiran aprila letos-priporo?ate kak konkretnej?i pregled v bli?nji prihodnosti ali po?akam da bo leto oz. kilometrina mimo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Lep pozdrav.

 

Imam eno "te?avo" :) Foter se je odlo?il za nakup drugega avta, saj je kon?no pri?el do to?ke ko je to realno mo?no. Budget je ?e vedno zelo omejen ampak bo veliko bolj?e kot je sedaj. Te?ava je v tem da si je ?e ogledoval Hondo Jazz in ga delno tudi razumem, saj ni ve? mlad in mu ?e pa?e ?e sedi malo vi?je :) ampak glede na to da je do sedaj sedel dobrih 40 cm od tal in mu je bilo v?e?, ne vem ?emu tak?no ?rtvovanje kar se zunanje podobe ti?e :)

I??e se avto s ceno okrog 5k ?, dovolj prostora da gredo trije na morje in da ima majhno porabo, saj so dnevne vo?nje ve?inoma 5km v slu?bo in 5km domov. Sicer so mi honde zelo v?e? kot znamka in fotru je zelo v?e? tale model Civic-a, vendar ne razumem kaj pomeni da se prodaja brez sovoznikovega airbag-a???

Potem sem seveda na?el ti dve M3 prvi? in M3 drugi? in ?e to M6. Gledal sem tudi enega Golfa 5 v tem rangu ampak je pogled na armaturku huj?i kot je bil v Clio I <_<

 

Ker vem da ste nekateri polni izku?enj, bi vas prosil za kak?en predlog. Hvala

 

PS: Odpadejo Renaulti ker jih ne prenese, ?e manj forde,...v glavnem so mu v?e? japonci :D

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.