Skoči na vsebino

Mazda CX-7


peterrojec

Priporočeno sporočilo

Razmi?ljam o nakupu mazde cx 7.

Za 28 jurjev z najbolj?o opremo se mi zdi zelo v redu avto.

 

?e to bi vpra?al, kako je s plinom?

Koliko stane, pa kje je najbolj?e naredit predelavo?

 

Kak?ne so va?e izku?nj?

Kvaliteta, vo?nja, okvare?

Prednosti, slabosti?

So mazdini dizli ok?

Kak?ni so servisi?

 

Hvala.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 151
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

si morda pri?akoval kej man za toliko HP in pa 1600 te?ek avto!!

Druga?e pa predelava na plin in gasss :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razmi?ljam o nakupu mazde cx 7.

Za 28 jurjev z najbolj?o opremo se mi zdi zelo v redu avto.

 

?e to bi vpra?al, kako je s plinom?

Koliko stane, pa kje je najbolj?e naredit predelavo?

 

Kak?ne so va?e izku?nj?

Kvaliteta, vo?nja, okvare?

Prednosti, slabosti?

So mazdini dizli ok?

Kak?ni so servisi?

 

Hvala.

 

Evo mene s plinsko 7co, najprej brez zamere ampak malo search uporabi,ker sem ze veliiiiko napisal.

 

Avto je vsekakor vreden denarja, tako opremo in masino ne dobis pri konkurenci pod 30 jurjev.

Plin sem dal pred dobrim letom notri in ti povem da kli?i samo firmo SIGAS ki vgrajuje Tartarini sistem izdelan samo za ta model - do 1500?, ce bos klical drugo firmo ti bodo izjavili da bo sistem crknil pri 60.000km, toliko o pridobivanju posla - namre? enostavno ne znajo ta avto predelat

 

Ob 'ugodni' ceni (se vedno je to u la la denarja) je treba vzeti v zakup porabo bencina, avta ne vozis ko ata, imas ga da ga vozis sportno in potegne ko svinja.

Poraba je do 16L, povpre?no okoli 12, zato je ?el na plin in investicija povrnjena v enem letu.

Pri 30.000km je za?el nagajat senzor temperature plinske instalacije, so ga zamenjal v garanciji (avto je bil skoz vozen)

 

Ampak vedi tole:

registracija - najvisji razred kilovatov - z dobrim bonusom okoli 1500? min

Zimske gume 18 col sem dobil najceneje 890? (to je poceni!!) na gume-direkt

servis je na 15.000km, na 30.000 me je prisel 250? (6L olja!)

 

Od napak ni bilo drugega kot da se mi je zarosila desna lu? tako mo?no da je odletel Xenon. So pod garancijo dali, ceprav ne bi smeli....(baje mazda ne krije)

 

Ozvo?enje trga gate, BOSE woofer je za razliko od drugih mazd spredaj in to se ob?uti ker te stalno trese...:)

 

Kaj je se za povedat? Bi ti rekel raje prid pogledat...:)

 

Sicer pa zgornja komentarja Boss in Uklopko avto poznata, prvi ga je testiral za porabo (imas detaljno poro?ilo na forumu), drugi se je pa vozil z njim kot sopotnik 1000km....

 

Edino sistem za prtljaznik je malo smotan (Fordov) na navojne palice

Vozne lastnosti se lahko primerjajo s katerokoli manjso sportno mazdo - je kompaktna in dovolj trda za sportno voznjo, v bistvu se ne zavedas da je 'kao' terenc - v bistvu je to ?mekerski terenc in ne sploh terenc....

 

Slabosti: poraba, ne mores izklopiti TCS, ce das na plin si brez rezervne gume, pa za sovoznika je zelo malo odlagalisc, se posebej tiste luknje za flase so totalno mim....ne mores do saltkebla ce mas flasko not.

 

 

 

Oktobra pride dizel z 173 konji.

Bencinarja sem vozil in mi je v?e?, ampak je ?ru 16,6!?

 

Drugace septembra pride Dizel (ne vem pa roka dobave) Ampak ne pricakuj prevec to bo 2.5 CD185 masina, ki ze v mazdi zre 8, ko pa jo das v to zival, tezko, z uporom, poraba ne bo manjsa od 10 garant....

 

pri nizkih obratih bo bolje ampak v vrtljajih pa vprasanje.

Potem imas drazje olje - kar 6L, vprasanje DPFja itd itd itd ter nazadnje uglajenost voznje.

 

Pa se nekaj adijo misel o plinu.....in prisparal ne bos nic...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na Mazdo ho?em it, predvsem, ker pravijo, da je kvalitetna in se ne kvari.

Zdaj vozim Volksvagna dizla ?re je 12,5 ob normalni vo?nji.

Pol stvari nisem nikol rabu, zapora diferenciala, reduktor, zapora zadnje preme WTF.

Servisna ura 86 evrov, vse drago, veliko stvari se je pokvarlo, ko je garancija potekla: kompresor pri zra?nem vzmetenju, blok elektromagnetnih ventilov, abgas kremer, lu? se je uga?ala, nobene kulance,

skoz se lu?ke pri?igajo, na servisu pa pravjo da ne vejo kaj je in ne znajo odpravit...

Pri 100.000 je usnje na mestih zlizano, gumbi prosevajo belo barvo ker so isto zlizani, volan zlizan.. avto sem kupil

pri nas in ga tudi servisiral tu (realni kilometri).

Pa ?e prevelik za vsak parkplac, pa vsak k te vid ti u ?tartu 20 % ve?ji predra?un da, k misl da ma? dnar za stran metat...

Prej sem 15 let vozil Volkswagen, Audi ?e prej ?kodo nobenih problemov.

Po tem zadnjem ga zastonj ne vzamem.

 

Cx7 sem mel en teden na testu ampak se nisem odlo?il zaradi 16,6 porabe pa ker je verjetno mal nepremi?nine.

Dizel la?je proda?, ampak ?e ma pa plin??

Kolko ?re z LPG realno v evrih na 100 km?

Pred plinom verjetno okrog 16, zdaj pa?

?e da? samo v rezervno gumo, na kolko km mora? na pumpo? Ne bi rad skozi na pumpi visu.

A je stvar ok? Vle?e poplnoma isto z LPG kot prej ali je razlika?

Kaj pa ?ivljenska doba LPG, jaz avto ponavad prodam, ko je 5 let star.

Chip tuning pa nisi naredu? Pol naj bi baje tut malo manj ?ru!?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega jo ima, pa mu je ?la kuplunga pri ca. 6-7TK. Pri nas mu je niso hteli priznat pod garancijo, v Avstriji pa je ?lo bp skoz garancijo.

Je pa verjetno redek primer okvare kuplunge.

Porabo pa ma nekje 11-12 litrov, pa se tudi ne vozi preve? po?asi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega jo ima, pa mu je ?la kuplunga pri ca. 6-7TK. Pri nas mu je niso hteli priznat pod garancijo, v Avstriji pa je ?lo bp skoz garancijo.

Je pa verjetno redek primer okvare kuplunge.

Porabo pa ma nekje 11-12 litrov, pa se tudi ne vozi preve? po?asi.

 

Verjetno zaradi speljevanja... :bravo: ga vozi zenska tudi?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e so dvomi da bi bil CX7 pre?voh potem pa na nekaj takega + plin :) , druga?e ima? pa na ?e kar nekaj bencinskih ?rpalkah plin, je pa res da odvisno iz katerega konca Slovenije si. V Lj in okolici jih je kar nekaj, v?eraj sem opazil da ga imajo tudi na Dom?alskem Petrolu.

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=1

 

..ko pa tole vidi? na cesti se pa vsak X7,TOUAREG,Q5 skrijejo :hohoho: ,?eprav pri nas jih ni, verjetno tudi zato ker je samo bencinski motor na voljo. :unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e so dvomi da bi bil CX7 pre?voh potem pa na nekaj takega + plin :) , druga?e ima? pa na ?e kar nekaj bencinskih ?rpalkah plin, je pa res da odvisno iz katerega konca Slovenije si. V Lj in okolici jih je kar nekaj, v?eraj sem opazil da ga imajo tudi na Dom?alskem Petrolu.

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=1

 

..ko pa tole vidi? na cesti se pa vsak X7,TOUAREG,Q5 skrijejo :hohoho: ,?eprav pri nas jih ni, verjetno tudi zato ker je samo bencinski motor na voljo. :unsure:

 

Plin dobim ze na vsakem vogalu, da o tujini ne govorim (razen avstrija, ki se je izolirala s svojim Erdgasom)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na Mazdo ho?em it, predvsem, ker pravijo, da je kvalitetna in se ne kvari.

Zdaj vozim Volksvagna dizla ?re je 12,5 ob normalni vo?nji.

Pol stvari nisem nikol rabu, zapora diferenciala, reduktor, zapora zadnje preme WTF.

Servisna ura 86 evrov, vse drago, veliko stvari se je pokvarlo, ko je garancija potekla: kompresor pri zra?nem vzmetenju, blok elektromagnetnih ventilov, abgas kremer, lu? se je uga?ala, nobene kulance,

skoz se lu?ke pri?igajo, na servisu pa pravjo da ne vejo kaj je in ne znajo odpravit...

Pri 100.000 je usnje na mestih zlizano, gumbi prosevajo belo barvo ker so isto zlizani, volan zlizan.. avto sem kupil

pri nas in ga tudi servisiral tu (realni kilometri).

Pa ?e prevelik za vsak parkplac, pa vsak k te vid ti u ?tartu 20 % ve?ji predra?un da, k misl da ma? dnar za stran metat...

Prej sem 15 let vozil Volkswagen, Audi ?e prej ?kodo nobenih problemov.

Po tem zadnjem ga zastonj ne vzamem.

 

Cx7 sem mel en teden na testu ampak se nisem odlo?il zaradi 16,6 porabe pa ker je verjetno mal nepremi?nine.

Dizel la?je proda?, ampak ?e ma pa plin??

Kolko ?re z LPG realno v evrih na 100 km?

Pred plinom verjetno okrog 16, zdaj pa?

?e da? samo v rezervno gumo, na kolko km mora? na pumpo? Ne bi rad skozi na pumpi visu.

A je stvar ok? Vle?e poplnoma isto z LPG kot prej ali je razlika?

Kaj pa ?ivljenska doba LPG, jaz avto ponavad prodam, ko je 5 let star.

Chip tuning pa nisi naredu? Pol naj bi baje tut malo manj ?ru!?

 

Sam ce ne rabis teh zadev zakaj jih kupujes? brez zamere.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve? al manj jih noben ne rab, kdo bo s takim avtom offroadal... mogo?e z zimskimi gumami, pa kdo ma ?as offroadat... delo, otroci... lahko pa glumimo ne :bravo: te?ki avanturisti pu??avski lisjaki pa to.

Avto mi je bil enostavno najbolj v?e? vzel sem pa full option. Touareg brez zra?nega vzmetenja se pa slabo pelje ker ma dosti kratko medosno, pa ?e... prej?nji Wolksvagni se niso pol tok kvaril. Lesson learned, zgleda da je tko, ve? k je gor ve? se pokvari. Pa stro?ki... 86 evrov za servisno uro WTF a eden dela, trije mu dajejo pa moralno podporo pa jih je treba tut pla?at. :whatever:

Pele se pa super, samo ni lih dirkalnik, za avtoceste, kar jaz delam je bp pa v redu mi je k se lahko v vsakem vremenu 150 pelem po avtocesti. Kar se pa lahko tut z mazdo ... mater je lepa. :rispekt: Po moje najlep?i japonski avto. Razen 9 tke, sam je spet prevelika pol se pa jebe? ko jo v gara?o parkira? (moja je bolj majhna) pa 3-4 krat letno jo ma? na barvanju ?e no?e? da je vsa obutana. Pa ?e zdaj k je kriza je mal neokusno s takim avtom se vozit vsaj men pa tut dohodki niso taki k so bli. cx7 se mi zdi lih taprava cena stro?ki zmogljivosti zunanjost.

Ja prou fejst je. :blush:

 

Sam ce ne rabis teh zadev zakaj jih kupujes? brez zamere.....

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A mi lahko ?e tole poveste?

Kolko ?re z LPG realno v evrih na 100 km?

Pred plinom verjetno okrog 16, zdaj pa?

?e da? samo v rezervno gumo, na kolko km mora? na pumpo?

A je stvar ok? Vle?e poplnoma isto z LPG kot prej ali je razlika?

Kaj pa ?ivljenska doba LPG, jaz avto ponavad prodam, ko je 5 let star.

 

Plin dobim ze na vsakem vogalu, da o tujini ne govorim (razen avstrija, ki se je izolirala s svojim Erdgasom)

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene je tudi poraba odvrnila od naklupa. Pri 150 prevo?enih kilometih na dan je rezlika kar precej?nja v primerjavi s sedanjo 6-ko 136 CD ki pije tam okoli 6,5 litrov. Plin pri meni ne pride v po?tev, saj ne ?elim posegati v avto in tvegati morebitnih okvar. Bomo videli, kak?ne bodo karakteristike dizla.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A mi lahko ?e tole poveste?

Kolko ?re z LPG realno v evrih na 100 km?

Pred plinom verjetno okrog 16, zdaj pa?

?e da? samo v rezervno gumo, na kolko km mora? na pumpo?

A je stvar ok? Vle?e poplnoma isto z LPG kot prej ali je razlika?

Kaj pa ?ivljenska doba LPG, jaz avto ponavad prodam, ko je 5 let star.

 

enostavno je strosek tanka 50% manj...zadeva dela. Plina mas enako 60L

 

ce ga mislis imeti pa 5 let, potem bo nekdo po petih letih zelo vesel.. :danzoman:

Ce ga kupujes ker je lep, potem ga kupik ker je lep, in cez 5 let kupi lep?ega, ne potem razglabljati o plinu in ne vem kaj se vse....

 

Mene je tudi poraba odvrnila od naklupa. Pri 150 prevo?enih kilometih na dan je rezlika kar precej?nja v primerjavi s sedanjo 6-ko 136 CD ki pije tam okoli 6,5 litrov. Plin pri meni ne pride v po?tev, saj ne ?elim posegati v avto in tvegati morebitnih okvar. Bomo videli, kak?ne bodo karakteristike dizla.

 

Ne vem kaj se tolk bojite bit druga?ni, meni so ?e 2x garancijo uvelavljali na mazdi kjub plinu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

enostavno je strosek tanka 50% manj...zadeva dela. Plina mas enako 60L

 

ce ga mislis imeti pa 5 let, potem bo nekdo po petih letih zelo vesel.. :danzoman:

Ce ga kupujes ker je lep, potem ga kupik ker je lep, in cez 5 let kupi lep?ega, ne potem razglabljati o plinu in ne vem kaj se vse.

 

Ne vem kaj se tolk bojite bit druga?ni, meni so ?e 2x garancijo uvelavljali na mazdi kjub plinu

 

Sli?al sem, da s plinom precej manj potegne, kak?ne so pa tvoje izku?nje?

Se ta Tartarini dobro obnese? Kaj cuka?

Pri sigasu pravijo, da po?re 40 % manj.

Kok kilometrov naredi? s polnim tankom plina in bencina skupaj?

 

Po petih letih ?e kaj dobi? za rabljen avto potem ima? pa nepremi?nino ?e posebej, ?e je bencinar z 260 mi konji.

Kupujem ga ker je lep, ?ez pet let bom kupil lep?ega vmes bom dal pa plin notr, vgradnja plina se bo sigurno izpla?ala, la?je ga bom prodal, pa ?e prihranil bom. :jezicek:

 

Ampak nisi uveljal garancije na motorju. Men so rekl, da na motorju ne priznajo ve? garancije, ?e ma? plin.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sli?al sem, da s plinom precej manj potegne, kak?ne so pa tvoje izku?nje?

Se ta Tartarini dobro obnese? Kaj cuka?

Pri sigasu pravijo, da po?re 40 % manj.

Kok kilometrov naredi? s polnim tankom plina in bencina skupaj?

 

Po petih letih ?e kaj dobi? za rabljen avto potem ima? pa nepremi?nino ?e posebej, ?e je bencinar z 260 mi konji.

Kupujem ga ker je lep, ?ez pet let bom kupil lep?ega vmes bom dal pa plin notr, vgradnja plina se bo sigurno izpla?ala, la?je ga bom prodal, pa ?e prihranil bom. :jezicek:

 

Ampak nisi uveljal garancije na motorju. Men so rekl, da na motorju ne priznajo ve? garancije, ?e ma? plin.

 

Se da nastaviti, vendar na ra?un porabe bencina. Lahko vle?e kot da je samo benz. Stvar dela, ?e enkrat kot da si na benzu, kako cukanje in podobno? Tartarini je naredil sistem izklju?no za ta avto, to pov e vse.

 

da po?re 40% manj si lahko razlaga? da se vedno zre 60% :bravo:

Skratka poraba je tam tam enaka kot prej, tako da ce das 60L plina naredis do 450km, malo manj kot z benzom (500km)

 

Mazda stara 5 let je vredna vec kot 3 leta star nemec....ne samo to poglej si cene 10 let starih mazd.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ima? pa kaj za na?telat pa mene vpra?aj. sramezljiv

Jure je kaj razlike ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ima? pa kaj za na?telat pa mene vpra?aj. sramezljiv

Jure je kaj razlike ?

 

A to ti mene vpra?a? ko sem vleku kontejner za sabo? Po?aki mal.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se da nastaviti, vendar na ra?un porabe bencina. Lahko vle?e kot da je samo benz. Stvar dela, ?e enkrat kot da si na benzu, kako cukanje in podobno? Tartarini je naredil sistem izklju?no za ta avto, to pov e vse.

 

da po?re 40% manj si lahko razlaga? da se vedno zre 60% :bravo:

Skratka poraba je tam tam enaka kot prej, tako da ce das 60L plina naredis do 450km, malo manj kot z benzom (500km)

 

Mazda stara 5 let je vredna vec kot 3 leta star nemec....ne samo to poglej si cene 10 let starih mazd.....

 

 

Sli? se ok. Kaj pa ta novi diesel? Malo manj konjev vse ostalo je pa bolj?e... upam, da so tudi servisni intervali nekaj dalj?i.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mam zdaj CX-7 (bencinar) par mesecev in moram re?i da sem super zadovoljen. Za 3 mesece starega sem dal 28 jur?kov, kar se mi zdi za tak avto s tako opremo in 4x4 pogonom super ponudba ne glede na znamko, kaj ?ele za tako mrcino. Pa (vsaj tele) so "made in Japan" in v to mam kar zaupanje.

 

Sicer sem kar nekaj let vozil samo dizle in sem ?e kar malo pozabil, kako mirnej?i in bolj uglajen je bencinar. Mo?i in navora je dovolj za res prijetno in umirjeno (skoraj dizelsko) vo?njo. Sicer sem relativno umirjen voznik (avtocesta 150 km/h) ampak me je povpre?na poraba vseeno prijetno presenetila - ca. 11 l/100km po par tiso? kilometrih. Grem pa vseeno zdej na plin, prav tko na Sigas - edini so me prepri?ali da vedo kaj delajo (kar se to?no tega motorja ti?e).

 

Pomanljivosti? Malo premalo odlagalnih povr?in, pa radio/Bose... sej je v redu, ampak mi pa ne "trga gate", pa displej je zame premajhen oz. nudi premalo informacij - to so pri novi zrihtali.

 

Dopade se mi res obilica opreme za to ceno in pa predvsem vo?nja. Avto ni najbolj mehak ampak nudi pa nenormalen ob?utek varnosti - si kar ne more? predstavljati, da bi lahko zdrsnil. 4wd se vklaplja neopazno - ti samo gre?... Prav tako so te ksenonke super, pohvaliti pa moram tudi klima napravo.

 

?e ima kdo kaj za vpra?at pa kar.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V okolici monze in jezera Como, smo zadnji? s cx7 tud mal podriftali i ?kripali okrog ovinkov, tako da avto se pelje :rispekt::rispekt:

 

In to 4 komadi v avtu, truga na strehi in na plin,kjer smo imeli 30 konjev maj al kolk je ?e nekdo napisal. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Sicer sem kar nekaj let vozil samo dizle in sem ?e kar malo pozabil, kako mirnej?i in bolj uglajen je bencinar. Mo?i in navora je dovolj za res prijetno in umirjeno (skoraj dizelsko) vo?njo. Sicer sem relativno umirjen voznik (avtocesta 150 km/h) ampak me je povpre?na poraba vseeno prijetno presenetila - ca. 11 l/100km po par tiso? kilometrih. Grem pa vseeno zdej na plin, prav tko na Sigas - edini so me prepri?ali da vedo kaj delajo (kar se to?no tega motorja ti?e).

 

 

11??? Nemogo?e! Men je v povpre?ju ?rla 16,6 ko sem jo mel en teden na testu. Za vozit je :ouje: ampak poraba je pa porazna. Mela je nekaj ?ez 8000 km.

 

Se pravi druga?e priporo?a?. Se je ?e kaj pokvarlo, kak?na lu?ka pri?gala??

To mi gre najbolj na ?ivce.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V okolici monze in jezera Como, smo zadnji? s cx7 tud mal podriftali i ?kripali okrog ovinkov, tako da avto se pelje :rispekt::rispekt:

 

In to 4 komadi v avtu, truga na strehi in na plin,kjer smo imeli 30 konjev maj al kolk je ?e nekdo napisal. :blush:

 

Danes je driftala Logatec - Godovi? :blush: , res je ?kripal...pa skoz je avto neki po svoje hotel v ovinek...

 

Tud na plin. JA sej ce si res umirjen voznik se da spravt na 11, jaz na primer sedaj testiram voznjo po navodilih varcne voznje (v idrijo se mi je res mudilo....se opravi?ujem vozniku Q7, ?e pa? ne zna? vozit, pa? ne zna?....)

 

Druga?e pa so ?e rezultati - 200km prevozenih in se 3 zelene lu?ke, ponavadi je bilo to pri 100km/h

 

Torej ?e najde? kako voziti ta avto s pomo?jo mo?i in bremza? izklju?no z ma?ino zre 10-12 garant...bomo vidli rezultat... :bravo:

Je pa res da po servisu na 30.000 dela cist drugac (novo olje in zlatko?)

 

 

Se pravi druga?e priporo?a?. Se je ?e kaj pokvarlo, kak?na lu?ka pri?gala??

To mi gre najbolj na ?ivce.

 

pero, ce bos to ?akal, je nikoli ne bos imel, drugace pa govorimo o tehniki narejeni s strani ?loveka....bodisi japonc, bodisi nemc, perfektne naprave ni...

 

meni se je prizgal TCS (ima posebno temo tu) a je potem sam 'umrl' - verjetno navitje volana za pozicijo voznje, a se je skalibriral o?itno

 

 

?e ima kdo kaj za vpra?at pa kar.

 

Si bil ti pri meni na obisku? Za SIGAS mam oglede, ker je bila prva :bravo:

 

Uvoz avtomatikov iz Amerike.....Atlanta used cars

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2459362&show=1

 

Ampak nisem prepri?an da je 2.3 masina??? A ni tam 3.0 V6??

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.