Skoči na vsebino

mazda 6 cuden zvok!


Priporočeno sporočilo

Lp mene me pa samo neki zanima in sicer mazda 2003 letnik dizel in 136KM..

Sm zaslisan nekaksen cuden zvok kakod za bi drseli dve zelezni plosci skupaj pac pomoje nekaj ni podmazano ali pa ksn lezaj .. sam se bol cudno je ka avto ugasnes pa uno se en cas dela in pole poneha sam :blink: .. a ima mazda ksno elektricno pumpo za servo ali kaj takega ??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja, zmanjkalo ti je hidravlicnega olja za elektropumpo.

Dolijes DOT 9.7 pa je :cheers:

 

Ma kaj to ima el. Pumpo za servo ? Bom jutre pregledu sam .. nazadne ka sm gledu je blo se vse na max .. nobene lise od olja pod motorje tud ni blo .. no cene pa hvala bom jutre pogledu in sporocim ;-)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lp mene me pa samo neki zanima in sicer mazda 2003 letnik dizel in 136KM..

Sm zaslisan nekaksen cuden zvok kakod za bi drseli dve zelezni plosci skupaj pac pomoje nekaj ni podmazano ali pa ksn lezaj .. sam se bol cudno je ka avto ugasnes pa uno se en cas dela in pole poneha sam :blink: .. a ima mazda ksno elektricno pumpo za servo ali kaj takega ??

 

PA model WEBASTO ti laufa !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ammm no ja in kje se pa ta predgrelec "vtec" nahaja :vesel:

A je mozno da je tm kje okoli intercoolerja ? Sam kadi se pa nc ne ....

 

 

Mogoce bos v tej temi nasel kaj vec >> http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=8928 :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma men ni nc vc jasno ki je fora z dalincom pa z uno uro .. pa ki to greje masino pac hladilno vodo al ki je to za ena jeba ? :huh::huh::blink:

 

Lej ne obremnjuj se ko se bo zunaj spet ogrelo nad +7 stopinj, bo a tvok izginil in skrbi tudi.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa nazivce mi gre ka se tko blesavo slisi ku da ma za fibnt ... ma kaj ce dam novega pol nebo vc tega zvoka ... ?

 

Kable izklopi? in je to to;samo pol se bo motor pri ni?jih temperaturah dlje segreval, oziroma dlje te bo zeblo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kable izklopi? in je to to;samo pol se bo motor pri ni?jih temperaturah dlje segreval, oziroma dlje te bo zeblo.

 

presene?a? me... sem pri?akoval, da mu bo? svetoval naj proda dizla in naj bencinarja kup :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

presene?a? me... sem pri?akoval, da mu bo? svetoval naj proda dizla in naj bencinarja kup :hudicek:

 

Ne prehitevaj, to sem ?e malo ?paral. :zvizga:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha ja sej bencinar je zakooonn samo ki ka je benza tko draga da se ne splaca ... sam rx8 bo benzina ;-) v prihodnje ..

 

se prav, menjal bi 1000? vreden webasto, na avto daje? folijo in tuning motorja, bencin je pa predrag, ker je par centov na liter dra?ji? :rispekt:

 

pa prevod prosim.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se prav, menjal bi 1000? vreden webasto, na avto daje? folijo in tuning motorja, bencin je pa predrag, ker je par centov na liter dra?ji? :rispekt:

 

pa prevod prosim.

 

Seveda to je pac moj hobi ... jst vsak a to ustimam tko tipi topi in ka se ga navelicam ga pac prodam ... aja p.s cene uno pa normalno ogreje masino in pole ka je masina ogreta se pa neslisi vec une "piii" :prstgor:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha ja sej bencinar je zakooonn samo ki ka je benza tko draga da se ne splaca ... sam rx8 bo benzina ;-) v prihodnje ..

 

druga? pa LPG tut obstaja.... ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.