Skoči na vsebino

mazda 6 media button


Priporočeno sporočilo

Zdravo,

 

?e kar nekaj ?asa prebiram tale forum,pa me zanima slede?e:

imam mazdo 6 gt...ho?em usposobiti gumb TAPE/MD, da bi mi na aux delalo in mi ne rata. Odstranil sem radio in zadaj zvezal tako kot pi?e tukaj: http://forum.mazda6club.com/electrical-lig...ose-system.html

vendar ko pritisnem na gumb ne zapiska ni?, v ?em je te?ava? Sploh komu deluje ta gumb?

 

hvala in LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo,

 

?e kar nekaj ?asa prebiram tale forum,pa me zanima slede?e:

imam mazdo 6 gt...ho?em usposobiti gumb TAPE/MD, da bi mi na aux delalo in mi ne rata. Odstranil sem radio in zadaj zvezal tako kot pi?e tukaj: http://forum.mazda6club.com/electrical-lig...ose-system.html

vendar ko pritisnem na gumb ne zapiska ni?, v ?em je te?ava? Sploh komu deluje ta gumb?

 

hvala in LP

 

Ka hudica je to :huh: jst prtisnem CD pa mi dela .. pac nimam cd predvajalnika mam pa neki povezano da bere usb sd in aux . In pole prtisnem cd na radiu in pocakas max 30 sek. In spila ;-)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ka hudica je to :huh: jst prtisnem CD pa mi dela .. pac nimam cd predvajalnika mam pa neki povezano da bere usb sd in aux . In pole prtisnem cd na radiu in pocakas max 30 sek. In spila ;-)

 

Ja ti ima? verjetno xcarlink? Bom tudi jaz probal na cd gumb zvezati, lahko da mi gumb sploh ne dela, probal sem najman 10x vse zvezano pravilno pa ?e vedno neki zajebava :/

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na tem konektorju (na zadnji strani radija) kjer si zvezal AUX vhod je mi?ljen priklop dodatnega CD izmenjevalca, navigacije itd. Ta konektor aktivira? tako, da 2x pridisne? gumb CD.

 

?e pa ?eli? aktivirati gumb TAPE/MD oz. MEDIA, mora? pa narediti vezavo na spodnji strani radija (kjer so priklju?ki in mesto za razli?ne originalne module - kasetnik, MiniDisc, HDD).

Dobiti mora? posebno plo??ico (tiskano vezje) z AUX vhodom, ki jo montira? v re?o na spodnji strani radija. To sem imel jaz vgrajeno v prej?nji Mazdi 6 (rabil sem dodaten vhod za zvok iz TV tunerja, ker je bila na zadnjem konektorju priklju?ena navigacija).

 

Odtipkaj v iskalnik Mazda Aux Mod, ti bo na?lo nekaj re?itev.

 

Takole pa izgleda plo??ica:

post-1144-1385449154_thumb.jpg

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.