Skoči na vsebino

evo eno zlo ql risanko


marko91

Priporočeno sporočilo

Risanka vse pove ;-) in tudi drzi :rispekt::ouje:

 

Bedarija. :lol: Preberi ?lanek v ta novi Moto reviji. B)

 

Jst pa se v mojega dizla kar po??ijem v rezervar, pa mi ni treba dajat noter nobenega Add Blue whatever... :blink:

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Sam prej v nubirco sm vedno 100ko tanku Se sekala :ouje:

Cene pa Zdej se dobro da sm alpina not natocu preden je un kmet v mene prletu ... :jupiii:

 

Ne razumem kej si hoto povedat? V kerem jeziku te ti govori??

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne razumem kej si hoto povedat? V kerem jeziku te ti govori??

 

No se bom potrudil po lublans sam nwm ce mi bo ratal iga no ..

Ko sem imel daewoo nubiro 10.0 litersi motor ali pa 10000 ccm na 3

Sem vedno in redno zahajal na OMV-jove petrole a ves .. ka tam imajo bencin ki je 100 oktanski .. "vem da ga ima tud petrol po novem ze en cas.." in pac avto je trgal cuj ..

No sedaj ko pa imam pa dizla oprosti mazdo 6 dizel .. pa zahajam ravno tako na omvjove pa po gorivo dizel alpin a ves ka v zimskih casih prav pride iga .. :jupiii::bravo:

Zdej pa nwm a sem se kaj pozabil.?

,,,,, ..... ???? !!! Ce kje se manka bos pa sam vstavil :vesel:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e prav razumem... Ti si prav ?util, da je avto mo?nej?i s 100 oktancem?

 

Seveda da se je cutilo .. lej sorry sam jst na moji nubirci sm cutil cisto vsako malenkost .. nwm s kaksnega testa ste vi :ne vem:

Sam jst kakor se le da se vedno poglablam v avto in motor in vedno iscem kaj novega tudi majhne malenkosti .. sej ves kako pravijo kdor z malim ni zadovoljen velikega ni vreden :vesel::hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi smo klele bolj hribovci in hostarji pa kej dost ne porajtamo - recimo un na? Cigi je zadnji? bivalno prikolco zgubil pa do morja sploh ni porajtal, da je nima ve?. Potem je pa bil prisiljen it v apartma dopustovat ampak to je pol ?e druga zgodba.

 

Smo pa v?asih dajal notri tudi Nitro razred?ilo, ki pove?a eksplozivnost goriva in ma? ob?utek, kot da ima? res Nitro pospe?ke

 

tko nekak kot tale model http://vukajlija.com/nitro-pogon/207703 ... sicer je napisano v nekih ?vasanih ?rkah ampak sej se bo? znajdel...

 

ampak danes je to po?etje mal prenevarno, ker je avto pol ?ist brez kontrole tako, da se uporabljajo bolj zadeve tipa octane booster... ?koda k nima? ve? Nubirice, da bi tole sprobal ker ?al na dizlu ne deluje najbolje oziroma vpliva na to, da pol motor sploh ne deluje ve? :(

 

 

aja pa ne vem, ?e tist tvoj zadnji pregovor ?isto dr?i - sem sli?al, da gre takole: "...kdor z malim zadovoljen ni, mu velik ne zraste..." :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda da se je cutilo .. lej sorry sam jst na moji nubirci sm cutil cisto vsako malenkost .. nwm s kaksnega testa ste vi :ne vem:

 

Kwa pa vem. jszt tko ?utim ?e je iz avtom kj narobe pa ?e kej zajebava kaj sam tolk ne da bi ?utu razliko zarat bencina. poznau sem pa enga k je tko nastavljal predv?ig, enga skadil, ?e en krog, nastavu predv?ig pa to?n ?utu razliko. je pokadil enega pa dodal oil canister pa je ?util razliko. pokadil enega zamenjal sve?ke pa je avto bolj ?el. tko dost izostrene ?ute je mel ko je kadil zeleno. a o takem testu si govori? :rolleyes:

 

Mi smo klele bolj hribovci in hostarji pa kej dost ne porajtamo - recimo un na? Cigi je zadnji? bivalno prikolco zgubil pa do morja sploh ni porajtal, da je nima ve?. Potem je pa bil prisiljen it v apartma dopustovat ampak to je pol ?e druga zgodba.

Ja ta je majster, pust ti njega :huh:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma nubirca je bla zakon pa se pocen kosi so bli .. ta mazda jebentis drago use :D ..

Jaoo in ta nasa tolminska sele neki hribi in doline kamor hoces iti mores furat skozi neko sumo pa tko izjema je cesta do kobarida mmm :jupiii::jupiii::ouje: hvala bogu za uno cesto ka ga je sopala nubirca :hudicek: ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ?isto resno, jaz pa res opazim vsako malenkost. Sploh v?asih, ko se je predv?ig nastavljalo pa frgazer ?telalo. Sem hitro opazil, kdaj je bolj?e in kdaj slab?e. Samo od ?epovana sem se peljal kake 3 kilometre proti Lokovcu. Tisti, ki so bili na katerem od MPL - to je tisti 3 kilometerski 12-15% vzpon v enem kosu in zmerno do prete?no brez ovinkov. No, ?e je bilo kaj narobe, sem hitro opazil: ali ni ?lo nikamor ali pa se je motor pregreval. In sem se vrnil v ?epovan, na novo nastavit, pa spet proti Lokovcu... In tudi zdaj opazim vsako malenkost. ?e Mazgo tankam na Maksenu, gre za spoznanje te?je kot ?e tankam na Petrolu ali OMVju. In ?e tankam na OMVju, pri -18°C la?je v?ge, kot ?e tankam na Petrolu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No se bom potrudil po lublans sam nwm ce mi bo ratal iga no ..

Ko sem imel daewoo nubiro 10.0 litersi motor ali pa 10000 ccm na 3

Sem vedno in redno zahajal na OMV-jove petrole a ves .. ka tam imajo bencin ki je 100 oktanski .. "vem da ga ima tud petrol po novem ze en cas.." in pac avto je trgal cuj ..

No sedaj ko pa imam pa dizla oprosti mazdo 6 dizel .. pa zahajam ravno tako na omvjove pa po gorivo dizel alpin a ves ka v zimskih casih prav pride iga .. :jupiii::bravo:

Zdej pa nwm a sem se kaj pozabil.?

,,,,, ..... ???? !!! Ce kje se manka bos pa sam vstavil :vesel:

 

ajoj... kaj pa si zdej tole z vseh vetrov skup naklamfal... tole ni niti pribli?no ljubljan??ini podobno ampak je nabrano od vsepovsod. Sej jaz tud ne znam dobr ampak se bom mal potrudil da bo? videl kako naj bi bilo .

 

Ko sem ownal nubiro z 10 litrskim enđinom al tam nekih 10 jurjev kubov sem valda skos drajval na OMV-je, pa to... k tam storajo un ql 100 oktanski benz... itaq da ga selajo tud na petrolu ?e kr en cajt, model, kva je avto trgu gate pol.

 

No zdele pa? ownam dizla, sori Mazdo 6 dizel, pa se ?e kr kao furam na OMV-ja za unga alpin dizla, k zdele k mal freeza je to ful kul staf.

 

 

 

 

 

?e Mazgo tankam na Maksenu, gre za spoznanje te?je kot ?e tankam na Petrolu ali OMVju. In ?e tankam na OMVju, pri -18°C la?je v?ge, kot ?e tankam na Petrolu.

 

Maxen ima Petrolovo me?anico noter tako, da ne vem od kod razlika... jaz jo ne opazim ima pa zdele spet Mercator kupone za popust 5 centov na liter, ?e gre? na Maxena -tole zadnje je zgolj za info.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem imel daewoo nubiro 10.0 litersi motor ali pa 10000 ccm na 3

 

Mislim, da ne?esa ne razumem. Ja, vem, kmet in s hribov doma...

 

Prepri?an sem bil, da je Daewoo Nubira osebni avtomobil. Ti pa imajo zelo redko motor z prostornino ve?jo od 3 litrov oz 3000 kubi?nih centimetrov. Slu?ajno vem, da ima Scania 360 motor z 9300 kubi?nimi centimetri oziroma 9,3 litri delovne prostornine. Pa gre za 40 tonskega vla?ilca s polpriklopnikom (?leper po Slovensko)...

 

?e je torej ta Daewoo Nubira z 10 litro delovne prostornine nekak?en vla?ilec, a ni potem dizel? Ne razumem...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da ne?esa ne razumem. Ja, vem, kmet in s hribov doma...

 

Prepri?an sem bil, da je Daewoo Nubira osebni avtomobil. Ti pa imajo zelo redko motor z prostornino ve?jo od 3 litrov oz 3000 kubi?nih centimetrov. Slu?ajno vem, da ima Scania 360 motor z 9300 kubi?nimi centimetri oziroma 9,3 litri delovne prostornine. Pa gre za 40 tonskega vla?ilca s polpriklopnikom (?leper po Slovensko)...

 

?e je torej ta Daewoo Nubira z 10 litro delovne prostornine nekak?en vla?ilec, a ni potem dizel? Ne razumem...

 

Phaha sej ti si pole tudi ce si iz cepovana .. pizda kera nubira bi imela 10L masino.? To sm napisu za zajebancijo pizda .. ka ste vsi neki resni ? :ne vem: ....

@Boss

Sej sm napisal da se bom potrudil sam mi ni niti pod razno ratalo .. pac me ni dost v lj da bi znal oni naglas :vesel:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss

Sej sm napisal da se bom potrudil sam mi ni niti pod razno ratalo .. pac me ni dost v lj da bi znal oni naglas :vesel:

 

Potem pa ravno prav, da sem ti malo pomagal, da se bo? naslednji? la?je zna?el v Lj pa da bo? razumel lokalce in njih govorne posebnosti.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Phaha sej ti si pole tudi ce si iz cepovana .. pizda kera nubira bi imela 10L masino.? To sm napisu za zajebancijo pizda .. ka ste vsi neki resni ? :ne vem: ....

@Boss

Sej sm napisal da se bom potrudil sam mi ni niti pod razno ratalo .. pac me ni dost v lj da bi znal oni naglas :vesel:

 

Se bomo lepo obna?ali, al bi treba po prstih ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.